Ім’я: Владислав Сурков

Дата народження: 21 вересня 1964 р. (52 роки)

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Дракон

Місце народження: с. Дуба-Юрт, Чечено-Інгушська АРСР

Діяльність: економіст, державний діяч

Вага: 75 кг

Зріст: 180 см

Біографія Владислава Суркова

Сурков Владислав Юрійович (спочатку Дудаєв Асланбек Андарбекович) – помічник президента РФ, екс-перший заступник голови правління КБ «Альфа-банк», голова ради директорів «АК » Транснафтопродукт», глава апарату уряду, віце-прем’єр. Відповідав за зв’язок з суднами, релігійними організаціями, прокуратурою, курирував юстицію, статистичні органи, мас-медіа.

Він потрапив в адміністрацію глави країни в роки перебування на посаді Бориса Єльцина, після зміг залишитися при владі і підвищити свій рейтинг. Серед його політичних проектів – передвиборчий блок «Єдність», «Батьківщина». Він – автор партії «Єдина Росія», «Справедлива Росія», прихильник «суверенної демократії».

Владислав Сурков - «сірий кардинал» російської політики

Експерти, аналітики, політики суперечливо оцінюють наслідки діяльності Суркова. Одні вважають його геніальним політтехнологом, творчо обдарованим і схильним до естетизмом людиною, інші – сірим кардиналом, цинічним маніпулятором, знищили демократію в країні.

Дитинство і освіта Владислава Суркова

Народився майбутній високопоставлений держдіяча у Дуба-Юрт Чечено-Інгушської АРСР? у родині сільської інтелігенції. Мама, Зоя Антонівна Суркова, читала в школі літературу, відучившись в Липецькому педінституті, тато, Андарбек Данилбекович Дудаєв, був вчителем у початкових класах. Згодом він змінив своє ім’я на Юрій.

Владислав Сурков в дитинстві з мамою

У 1967 році родина переїхала в столицю Чечні – місто Грозний, а батько подався в Ленінград, щоб вступити до військового училища. Пізніше він перебував на службі в Головному розвідувальному управлінні (ГРУ) Генштабу Збройних сил країни. Додому Юрій Дудаєв більше не повернувся.

У 1969 році, коли сім’я остаточно розпалася, мати Владислава (тоді ще Асланбека) разом з ним поїхала з Чеченської Республіки.

Владислав Сурков в молодості

Середня освіта Сурков отримав в Скопин, на Рязанщині. У 1981 році він поступив в Московський інститут сталі і сплавів, де провчився близько двох семестрів. Ведучи розгульний спосіб життя, він був представлений до відрахуванню, але залишив навчання добровільно. На наступний рік він був призваний до лав армії і відслужив два роки в угорському містечку Мор в ГРУ.

Звільнившись у запас, майбутній політик зробив другу спробу стати студентом Вузу і пройшов в альма-матер вітчизняних неформалів – Московський інститут культури, але знову залишив навчання приблизно через рік.

Вища економічна освіта Сурков отримав тільки в 1990-х, у столичному Міжнародному університеті.

Початок кар’єри Владислава Суркова

Вдалому старту кар’єри Суркова посприяв спорт. Він тренувався у каскадера Тадеуша Касьянова, тренування знаменитого каратиста відвідував і Михайло Ходорковський, який керував Центром міжгалузевих науково-технічних програм Фонду молодіжної ініціативи. У 1987-му Владислав став спочатку його охоронцем, а пізніше очолив підрозділ реклами Центру НТТМ.

Владислав Сурков організував агентство «Метапресс»

Оточуючі (наприклад, Леонід Борисович Невзлін) характеризували Суркова як думаючого, зібраного і креативного молодого людини. У 1988 він очолював Агентство ринкових комунікацій «Метапресс», а в 1992 році став на чолі вітчизняної асоціації рекламодавців, покликаної диктувати правила гри на російському ринку реклами. Аж до 1996 року Владислав Сурков обіймав різні посади в компаніях «Менатепу», здійснюючи керівництво рекламною діяльністю.

У 1996-1997 роках Сурков доріс до віце-президента ЗАТ «Роспром». Потім він пішов з «Менатепу» до конкурентів в «Альфа-Банк» (нібито через відмову Ходорковського зробити його партнером).

Владислав Сурков — Хто він? У 1998-1999 роках Владислав отримав посаду першого заступника гендиректора ВАТ «ОРТ» з PR. На цей пост його порекомендував Борис Березовський.

Сурков Владислав Юрійович

У ЗМІ відзначалося, що Сурков був розумний, вмів поводитися скромно з керівництвом, приховуючи прояв своїх величезних амбіцій, але жорстко по відношенню до підлеглих. На новій посаді він завів багато корисних знайомств, зокрема, з Олександром Волошиним.

Владислав Сурков на держслужбі

У 1999 відбувся перехід Суркова на держслужбу. Спочатку він виконував посадові обов’язки помічника, а пізніше – заступником керівника адміністрації Президента РФ (яку очолював Олександр Волошин) – помічником президента країни.

Владислав Сурков - помічник президента

З 2008 по 2011 рік – перший заступник голови президентської адміністрації. У 2011 зайняв посаду віце-прем’єра, з наступного року – заступник голови Уряду РФ.

Владислав Сурков: Стратегія Росії в період кризи (2012 рік)

Особисте життя Владислава Суркова

Перша дружина держчиновника, Вишневська Юлія Петрівна, – мистецтвознавець. Вони познайомилися ще в молодості і швидко зареєстрували свої стосунки. Владислав усиновив Артема, сина Юлії від першого шлюбу спільних дітей у пари не було.

З плином часу подружжя стали більше часу проводити окремо. Його дружина відкрила Музей унікальних ляльок, які вона колекціонувала все життя, а потім переїхала в Лондон. Зараз вона постійно живе в столиці Великобританії.

Владислав Сурков і його дружина Наталя Дубовицька

Зі своєю другою дружиною Наталею Дубовицької Владислав познайомився під час роботи в компанії «Менатеп», де до 1998 року вона була його особистим секретарем. Після цього вона очолила компанію по дизайну інтер’єрів «Майстерня витончених рішень XXI століття». В даний час вона займає посаду заступника гендиректора з PR «Групи промислових підприємств РКП».

У другому шлюбі у політика народилося троє дітей: старший син Роман з’явився на світ у 2002 році, через два роки народилася дочка Марія, а вже в 2010 році дружина подарувала політику ще одного сина Тимура.

Сім'я Владислава Суркова - дружина і троє дітей

Владислав Сурков не афішує своє особисте життя, зате його дружина часто відвідує світські заходи і викладає сімейні фотографії в соціальні мережі. Про щасливого сімейного життя можна також судити по фотографіях сина Романа, який часто викладає фото в Instagram.

Син Владислава Суркова викладає в Instagram фото з батьком

Політик досконало знає англійську мову, займається літературним і музичним творчістю. Він має державні нагороди, серед яких ордени «За заслуги перед Вітчизною» III ступеня та Олександра Невського, медаль Столипіна П. А. II ступеня.

Владислав Сурков зараз

У 2013 році президент Росії вказав на недоліки в діяльності вищого виконавчого органу держави, заявивши, що уряд не виконав і половини його доручень. В той момент Сурков висловив заперечення щодо цього питання чолі країни, що, на думку деяких аналітиків, стало причиною його відставки відразу після теледебатів з причиною «за власним бажанням».

Причина відставки Владислава Суркова — заперечення Володимиру Путіну З вересня 2013 року Владислав Сурков зайняв посаду помічника президента з питань перспектив відносин з частково визнаної Південною Осетією і Абхазією. За неофіційними даними, на чиновника покладено відповідальність також за зв’язки з Україною. Так, за інформацією О. Рибачука, держсекретаря при колишньому президенті Вікторі Ющенку, Сурков відповідав за підтримку (фінансами) виборчої кампанії Віктора Янукович.

Владислав Сурков і Рамзан Кадиров

Колишній голова СБУ Валентин Наливайченко заявляв про нібито причетність російської сторони в особі Суркова до подій на Евромайдане, а також повідомляв про те, що Сурков був координатором дій збройних формувань самопроголошених ДНР і ЛНР.

Політологи та експерти відзначають зміцнення позицій більшості помічників нацлідера в рейтингу провідних політиків країни (Антон Вайно – на 16 сходинці, Євген Школов – на 50). І тільки місце Суркова значно слабшає. Він виявився на 62 позиції.

Владислав Сурков і Володимир Путін - «дороги розійшлися»

У березні 2014 року проти Владислава Юрійовича були введені санкції Сполучених Штатів Америки, Австралії, країн Євросоюзу, як одного з головних наділених владою російських держслужбовців, відповідальних за грубе порушення територіальної недоторканності і суверенітету України.

За даними різних джерел, Владислав Юрійович влітку 2015 року приїжджав у Донецьк, де нібито лобіював інтереси банку «ВТБ». Крім цього, незважаючи на заборонні санкції, намагався виїхати до Болгарії. В результаті його ніби видворили з Республіки і довічно заборонили в’їзд в країни єврозони.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: