Ім’я: Владислав Котлярський

Дата народження: 2 серпня 1972 р. (44 роки)

Знак Зодіаку: Лев

Східний гороскоп: Щур

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актор

Вага: 85 кг

Зріст: 176 см

Біографія Владислава Котлярського

Владислав Котлярський – це актор, славу якому принесли, фактично, дві яскравих ролі в серіалах «Карпов» і «Глухар». У цих проектах він з’явився порівняно недавно. А тому багатьом могло здатися, що цей чудовий актор виник в світі російського телебачення, немов з нізвідки.

Але як же розвивалася кар’єра нашого сьогоднішнього героя насправді? Прояснити це ми і спробуємо в межах даної статті.

Ранні роки, дитинство і родина Владислава Котлярського

Владислав Юрійович Котлярський з’явився на світ 2 серпня 1972 року в місті Москва. Його сім’я не ставилася до радянської еліти, а також не мала ніякого відношення до світу кіно. Однак, незважаючи на це, марити про кіно і великій сцені наш сьогоднішній герой почав вже з самих ранніх років.

Після закінчення загальноосвітньої школи Владислав подав документи на акторський факультет РАТІ, але з-за відсутності необхідних знань і досвіду поступити так і не зумів. Після цього, піддавшись вмовлянням батьків, молодий хлопець на деякий час залишив спроби пробитися в театральний ВУЗ і обрав для себе іншу дорогу. Спочатку він вступив в МДУ на факультет психології, однак провчився

Актор Владислав Котлярський знаходиться на піку популярності

тут всього два роки, після чого перебрався на геологічний факультет. Як це ні парадоксально, але тут майбутній актор також затримався ненадовго. Після довгих пошуків і блукань хлопець знову вирішив повернутися до початку і вдруге в своєму житті подав документи в РАТІ. Однак цього разу, щоб збільшити шанси на вступ, вирішив спробувати свої сили не на акторському факультеті, а на відділенні режисури. Вступити на обрану спеціальність Владислав Котлярський зумів, але… не з першої спроби.

З-за постійних вагань і пошуків отримати омріяний студентський квиток наш сьогоднішній герой зумів тільки в 25-ть років. Таким чином, творчий шлях актора почалася порівняно пізно.

Успіхи Владислава Котлярського у кіно і театрі, фільмографія

Після закінчення РАТІ Владислав Котлярський став виступати в театрі «Біля Нікітських воріт», проте кар’єра тут також не складалася. Тривалий час актор отримував виключно невеликі ролі і був задіяний далеко не у всіх постановках театру.

З цієї причини в один прекрасний момент наш сьогоднішній герой вирішив залишити колишнє місце і перебратися в театр «Арт-Хаус». На новій сцені справи пішли більш вдало, але деяка незадоволеність своєю кар’єрою в душі хлопця все-таки залишилася.

Що стосується кінематографічних ролей, то на цьому терені Владислав Котлярський зумів зарекомендувати себе тільки 2002-му році. Першими його фільмами стали картини – «Росіяни в місті Ангелів», а також «Російські амазонки». У цих проектах наш сьогоднішній герой зіграв епізодичні ролі, а тому їх навіть часто не включають в офіційну фільмографію актора.

Владислав Котлярський в передачі «Під настрій» Варто відзначити, що згодом епізодичні ролі в різних телепроектах актор грав ще дуже довго. Більш великих ролей йому практично не пропонували, а тому в якийсь момент наш сьогоднішній герой вирішив з друзями почати займатися бізнесом. Можливо, сьогодні ми б нічого і не знали б про такого актора як Владислав Котлярський, проте в один прекрасний день стан справ став повільно виправлятися.

Владислав зіграв досить помітні ролі в епізодах серіалів «Кулагін і партнери», «Детективи», «Година Волкова», «Судова колонка». Дані акторські роботи хоч і не принесли Владиславу великої популярності, проте зробили його резюме значно вагомішим.

У 2008-му році наш сьогоднішній герой отримав пропозицію виконати роль міліціонера у черговому серіалі – серіалі «Глухар». Спочатку актор з’явився всього в декількох серіях, однак згодом настільки сподобався глядачам і продюсерам, що його вирішено було зробити постійним персонажем проекту. У другому сезоні серіалу «Глухар» Владислав Котлярський отримав одну з головних ролей. А тому згодом образ Стаса Карпова став для нього справді рідним.

Роль цього персонажа актор виконав в трьох сезонах проекту «Глухар», а згодом також зіграв офіцера міліції в картинах «Глухар. Приходь, Новий рік!», «Глухар в кіно», «Глухар. Знову Новий!», а також в телесеріалі «П’ятницький».

Владислав Котлярський в передачі про «Карпова» Ролі в таких проектах принесли акторові величезний успіх, а також величезну любов глядачів. У якийсь момент популярність Владислава Котлярського і зіграного ним персонажа стала настільки велика, що продюсери акторові запропонували знятися в окремому серіал, що розповідає про життя і долю його персонажа. Наш сьогоднішній герой погодився. Так на екранах країн СНД з’явився телесеріал «Карпов», який згодом був продовжений на три сезони.

Владислав Котлярський сьогодні

Останній сезон проекту «Карпов 3.0» вийде на екрани в 2014-му році. В рамках даного серіалу актор знову виконає роль слідчого карного розшуку. А значить, всім полюбився шанувальникам екранного персонажа не доведеться нудьгувати. Там разом з Котлярским глядачі побачать Степана Рожнова, Миколи Козака Максима Щоголіва та інших зірок.

Розвиваючи тему нових акторських робіт, відзначимо також, що роль Стаса Карпова актор виконає ще і в серіалі «П’ятницький. Глава четверта», в якому актор грає вже кілька сезонів.

Серіал «Карпов» приніс Владиславу Котлярскому особливий успіх

Відповідаючи на питання про однобокість екранних образів, Владислав Котлярський говорить про те, що в найближчі роки неодмінно спробує це виправити. Достеменно відомо, що в 2014-му році актор зніметься у серіалі «Кураж», присвяченому ранній творчості Алли Пугачової. Можливо, саме ця роль дозволить акторові зламати усталений образ. Крім того, в даний час Владислав Котлярський відіграє також в антрепризі «Небезпечні хлопчики». Театр «Арт-Хаус» він залишив.

Особисте життя Владислава Котлярського

В даний час постійної супутниці життя Владислава Котлярського немає. Навколо нього завжди в’ються зграйки прихильниць, проте всі відносини розпадаються після того як актор пояснює своїм фанаткам, що нічого спільного між ним і Станіславом Карповим немає.

Сьогодні актор живе один, проте не залишає надії зустріти хорошу жінку.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: