Ім’я: Владислав Галкін

Дата народження: 25 грудня 1971 р.

Знак Зодіаку: Козеріг

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: р. Жуковський, Московська обл.

Дата смерті: 25 лютого 2010 р. (38 років)

Діяльність: актор театру і кіно

Біографія Владислава Галкіна

Владислав Галкін – це талановитий актор, який завжди вирізнявся серед своїх колег якимось неповторним шармом, чарівністю та внутрішньою відкритістю. Саме тому при перегляді його фільмів здавалося, що ти знаєш його все своє життя.

Цей чудовий актор, немов був другом для мільйонів телеглядачів, які, не відриваючись, дивилися фільми з його участю і стежили за поворотами долі.

Саме тому звістка про те, що Владислав Галкін помер, багато хто з його прихильників сприйняли як втрату давнього приятеля. Але чи можна говорити, що цей чудовий актор пішов назавжди? Звичайно, немає. Адже дещиця його душі завжди буде жити в його фільмах, а також в серцях тих людей, яким він був близький.

Ранні роки, дитинство і родина Владислава Галкіна

Майбутній відомий актор з’явився на світ в підмосковному місті Жуковський 25 грудня 1971 року. Свого рідного батька він ніколи не знав, а все своє життя провів з матір’ю і вітчимом. Мама нашого сьогоднішнього героя – Олена Демидова – була популярною театральною актрисою, а також була добре відома як драматурга і сценариста.

Владислав Галкін зворушливий момент Не менш примітною особистістю був також і його прийомний батько – Борис Галкін – відомий актор і режисер. Крім того, важливою людиною в житті нашого сьогоднішнього героя завжди була його бабуся – Людмила Демидова, разом з якою він тривалий час жив у дитинстві. Саме вона справила найбільший вплив на все життя і долю Владислава. За її наполяганням майбутній актор почав відвідувати середню школу № 6, яка відрізнялася хорошим рівнем викладання. За її ж порадою Влад прийшов на свої перші в житті кінопроби.

Вельми примітно, що батьки нашого сьогоднішнього героя завжди були проти того, щоб їх син пов’язав своє життя з театром. Знаючи цей світ зсередини, вони вважали акторську професію не тією сферою діяльності, до якої варто прагнути. Однак у дев’ять років Владислав Галкін все-таки потрапив на кінопроби.

Відбір пройшов вдало, і вже в 1980-му році наш сьогоднішній герой отримав одну з головних ролей в картині «Пригоди Тома Сойєра і Гекльберрі Фінна». Варто відзначити, що режисер картини Станіслав Говорухін був згодом дуже задоволений акторською грою Владислава. Будучи немов би створеним для цієї ролі, хлопчик настільки віртуозно вжився в образ Гекльберрі Фінна, що дорослі актори тільки встигали дивуватися його майстерності.

Владислав Галкін в дитинстві зіграв Гекльберрі Фінна

У якийсь момент змінили гнів на милість навіть батьки Влада. Таким чином, вже до вісімнадцяти років у фільмографії Владислава Галкіна було безліч яскравих і цікавих акторських робіт. Вже в дитячому віці талановитий хлопчина став справжньою зіркою російського кінематографа, а тому в якійсь мірі вибір його професії уже був визначений.

Закінчивши загальноосвітню школу, наш сьогоднішній герой подав документи в Театральне училище імені Щукіна, в яке незабаром був успішно зарахований. У цьому місці він провчився до 1992-го року. Після цього у долі молодого актора був також період навчання у Вдіку.

Зоряний шлях актора Владислава Галкіна, фільмографія

Свою кар’єру в дорослому кіно Владислав Галкін почав військовою драмою «У серпні 44-го…». Ця робота виявилася дуже успішною і вже зовсім скоро принесла акторові великий успіх, а разом з ним відразу кілька престижних кінематографічних нагород.

Проте одна з наступних ролей з лишком переважила всі інші успіхи. Такою стала роль в легендарному серіалі «Далекобійники», який моментально став дуже популярний серед глядачів. З цього моменту наш сьогоднішній герой міцно утвердився в ранзі одного з найпопулярніших акторів у світі російського телебачення.

Згодом зміцнення популярності нашого сьогоднішнього героя сприяли багато інші популярні стрічки. До числа таких можна віднести картини «По ту сторону вовків», «Спецназ», «Диверсант», «72 метри», «Загибель імперії». У 2004-му році Владислав Галкін знову повернувся до легендарної ролі Олександра Коровіна у продовженні серіалу «Далекобійники», де його напарником був Володимир Гостюхін. Взагалі Владислав встиг попрацювати на одному майданчику з такими зірками, як

Актор Галкін побив міліціонера Кожна з названих ролей принесла нашому сьогоднішньому герою ті чи інші кінематографічні нагороди. Так, вже до 2009-го року в особистій колекції актора були дві статуетки «ТЕФІ», премія «НІКА», премія «Золотий орел», приз мінського фестивалю «Лістапад», а також звання Заслуженого артиста Росії.

Останні роки життя Владислава Галкіна, причина смерті

В період з 2006-го по 2009-й актор, як і раніше, багато знімався, однак в цей період, на жаль, ім’я Владислава Галкіна частіше з’являлася в пресі вже не в зв’язку з його новими роботами в кіно, а через скандальних подій, викликаних пристрастю актора до алкоголю.

Одним з таких став випадок із стріляниною в барі. У той вечір з-за сварки з барменом Владислав Галкін дістав травматичний пістолет і почав стріляти по пляшках спиртного. Після приїзду міліції, він також влаштував бійку з одним із співробітників правоохоронних служб. Результатом всього цього дійства став вирок суду і 14 місяців умовно.

Могила актора Владислава Галкіна

Низкою скандалів була також відзначена особисте життя Владислава. Так, перебуваючи у шлюбі з актрисою Дариною Михайлової актор, не ховаючись, «крутив» роман із продюсером Анастасією Шупилиной. Дружина актора оголосила про те, що подає на розлучення, проте узаконити його знаменитості так і не встигли. Наприкінці лютого 2010-го року Галкін був знайдений мертвим у своїй квартирі в Москві. Зазначалося, що відомий актор помер за два-три дні до виявлення тіла. Офіційною версією інциденту стала зупинка серця, викликана згубною пристрастю Владислава Галкіна до алкоголю.

Нагороди «Золотий орел» і «Золотий носоріг», що актор повинен був незабаром отримати за серіал «Котовський», були присуджені з позначкою «посмертно».

Особисте життя Владислава Галкіна

У своєму житті актор був одружений три рази. Першою його дружиною була дівчина на ім’я Світлана Фомічова. З нею Владислав Галкін прожив всього рік. Після цього були два більш тривалих шлюбу з Оленою Галкіної та Валентиною Елиной.

Однак сам актор своєю справжньою дружиною називав тільки актрису Дарину Михайлову, відзначаючи, що попередні стосунки шлюбами в повній мірі назвати було не можна. Разом вони виховували доньку Дар’ї від першого шлюбу. Але, незважаючи на уявну ідилію, в 2009-му році у Галкіна почався новий роман – з продюсером Анастасією Шипуліної.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: