Ім’я: Владислав Доронін

Дата народження: 7 листопада 1962 р. (54 роки)

Знак Зодіаку: Скорпіон

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: Ленінград р.

Діяльність: підприємець

Вага: 87 кг

Зріст: 188 см

Біографія Владислава Дороніна

Владислав Доронін – це відомий російський бізнесмен, ім’я якого в останні роки все частіше з’являється в пресі. Він успішний, розумний, красивий, а тому зовсім не дивно, що сучасні російські ЗМІ часто підносять його в образі справжнього казкового принца.

Ніби підтверджуючи подібне порівняння, наш сьогоднішній герой часто дивує публіку звістками про свої нові романи з першими красунями планети. Але не будемо відразу розкривати всі секрети, викладаючи на стіл одним махом всі наявні карти. Все найцікавіше про життя і кар’єру Дороніна шукайте далі в нашій статті.

Ранні роки і перші кроки Владислава Дороніна в бізнесі

Владислав Доронін з’явився на світ в Ленінграді (Санкт-Петербург) 7 листопада 1962 року. Однак даний факт є практично єдиним достовірним звісткою з дитинства російського мільйонера. Про ранні роки життя Дороніна не відомо практично нічого. Саме тому багато представників засобів масової інформації часто висувають версію про те, що підприємець нібито спеціально приховує всі дані, що яким-небудь чином стосуються його минулого. Дані повідомлення побічно спростовує тільки колишня дружина Дороніна, відзначаючи, що Владислав «з інтелігентної родини».

Перша дружина Владислава Дороніна Катерина і Наомі Кемпбелл

У свою чергу офіційна біографія нашого сьогоднішнього героя починається з моменту його переїзду до Москви і подальшого вступу в Московський державний університет імені Ломоносова. У цьому навчальному закладі підприємець навчався кілька років, однак згодом залишив Росію і переїхав у Швейцарію, де згодом отримав ступінь MBA (магістр ділового адміністрування).

Проте на самому початку своєї професійної кар’єри Владислав Доронін займався дещо іншим видом діяльності і працював переважно у сфері купівлі-продажу нерухомості. Займаючись даний видом бізнесу, наш сьогоднішній герой зумів сколотити непоганий капітал, який згодом ліг в основу його майбутніх комерційних успіхів.

Успіх Владислава Дороніна в бізнесі

У 1989-му році Владислав почав працювати в міжнародній компанії Mark Rich & Co, яка діяла в сфері торгівлі. У цей період наш сьогоднішній герой завів тісне знайомство з Едуардом Бермана і узбецьким бізнесменом Павлом Ті, які згодом стали його партнерами по бізнесу. У 1991-му році Доронін заснував і очолив відому нині компанію «Capital Group», яка згодом стала помітним гравцем на ринку Росії.

Протягом перших років після своєї появи компанія Дороніна займалася переважно офісним будівництвом, зводячи виключно офісні будівлі і бізнес-центри класу А і В+. У цьому плані варто особливо відзначити участь компанії в проекті Москва-сіті, а також зведення двох його найбільш вражаючих будівель – веж «Москва» і «Санкт-Петербург».

Доронін купив для Кемпбелл найдорожчу квартиру Починаючи з 1997-го року компанія «Capital Group» також реалізує проекти у сфері житлової нерухомості, що займається будівництвом заміських котеджів преміум-класу та цілих житлових комплексів. Крім того, з 2002-го року компанія успішно займається будівництвом торгових центрів і торгових площ. Одним з перших проектів компанії Дороніна в цьому плані став московський ТЦ «Метромаркет».

Олігарх Доронін сьогодні

В даний час Capital Group є одним з найбільших забудовників, які працюють на ринку російської столиці. Компанія співпрацює з провідними архітектурними агентствами Старого і Нового Світу, а тому всі проекти В’ячеслава Дороніна і його партнерів завжди відрізняються високим естетизмом і вивіреністю деталей.

На даний момент до числа найбільш вражаючих комплексів, побудованих російського мільйонера, можна віднести бізнес-центри Capital Tower і «Пушкінський дім», заміську резиденцію Barvikha Hills, багатофункціональні комплекси «Легенда Кольорового» і «Місто столиць», а також житлові комплекси «Місто Яхт», «Авеню 77», «ЕКО» та багато інших.

Доронін відкрив секрет краси Наомі Кемпбелл З 2007-го року до складу холдингу Capital Group входить також підрозділ Commercial Capital Group, що займається управлінням комерційними активами. В даний час різні видання по-різному оцінюють стан Владислава Дороніна. У різні роки різні засоби масової інформації називали суми від 2 мільярдів доларів до 6,7 мільярдів. В даний час наш сьогоднішній герой міцно входить в число найбагатших людей Росії.

Особисте життя Владислава Дороніна

Ще в молодості Владислав Доронін одружився з дівчиною на ім’я Катерина. У шлюбі з нею бізнесмен прожив двадцять один рік. За цей час на світ з’явилася їхня спільна донька Катя.

Однак, незважаючи на тривалий термін офіційного шлюбу, цей любовний союз довгий час існував тільки на папері. Ще на початку 2000-х років підприємець почав зустрічатися зі шведської супермоделлю Карен Шонбахлер. Незважаючи на той факт, що все це час Доронін офіційно перебував у шлюбі, даний роман проіснував близько п’яти років.

Згодом у пресі активно обговорювалися подробиці роману підприємця з іншою моделлю – американкою Наомі Кемпбелл. Вперше з’явитися разом закохані зважилися на церемонії відкриття Каннського кінофестивалю. Згодом росіянин і американка були практично нерозлучні.

Владислав Доронін з новою пасією, китайської фотомоделлю

Під час роману з Наомі Доронін навіть зважився на юридичне оформлення розлучення, яке могло легко обійтися йому в половину його стану. Проте після довгих переговорів з колишньою дружиною обмежитися вдалося значно меншою сумою в 10 мільйонів доларів.

Розлучення був юридично оформлений в 2009-му році, але, незважаючи на це, вже три роки потому Владислав Доронін і Наомі Кемпбелл офіційно розлучилися. В даному контексті варто зазначити, що колишня дружина Владислава, а також практично всі його родичі неодноразово звинувачували чорношкіру модель в корисливий характер відносин з бізнесменом.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: