Ім’я: Влад Дьомін

Дата народження: 22 червня 1974 р. (42 роки)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: Назарово, Красноярський край

Діяльність: актор

Вага: 100 кг

Зріст: 187 см

Біографія Влада Дьоміна

Владислав Дьомін – це талановита і неординарна актор, що з’явився на російських екранах відносно недавно. Його називають «королем бойовиків», «російським Шварценеггером» та «останнім справжнім чоловіком російського кіно» — і кожен з цих епітетів підходить йому дуже точно.

Він сильний, брутальний і дуже талановитий. Всі означені якості роблять його помітною фігурою на сучасному телебаченні. Але що за людина ховається за маскою цього суворого екранного мачо? Яким шляхом Влад Дьомін прийшов у світ російських бойовиків? Коротенько розповісти про життя і долю популярного актора ми постараємося сьогодні.

Владислав Дьомін

Ранні роки, дитинство Влада Дьоміна

Владислав Дьомін (або просто Влад, як він сам себе називає) народився в невеликому сибірському містечку під назвою Назарово. Його батьки належали до місцевої інтелігенції – батько був відомим у місті інженером, а мама займалася педагогікою. Можливо, саме з їх подачі майбутній актор вперше почав займатися в секції бойових мистецтв, хоча він сам і вже не може пригадати, як і коли вперше потрапив на спортивні заняття. Як говорить сам актор, захопленість спортом була багато в чому пов’язана з тим, що інших достойних занять у їх містечку просто не було. Таким чином, з самих ранніх років Влад Дьомін присвячував весь вільний час спортивних занять, пов’язаних з підготовкою до різних турнірів.

Першим серйозним захопленням для майбутнього актора став бокс. Через деякий час до нього додалася ще й боротьба, а потім і гімнастика. Однак по-справжньому «рідним» видом бою для Влада стала ушу.

Актор Влад Дьомін відомий по фільмам і серіалам

Вельми примітно, що батьки ніколи не підтримували захоплень свого сина. І для того були причини. Влад ніколи не прагнув стати професійним спортсменом і займався бойовими єдиноборствами лише заради розвитку своїх фізичних даних. У підлітковому віці він очолив Федерацію рукопашного бою за Красноярської області, згуртувавши навколо себе молодих людей з усієї області. Цей факт привернув увагу місцевої міліції. Однак побоювання виявилися марними. І секція боротьби так і не перетворилася в бандитське угрупування. Багато в чому це сталося завдяки лідерським якостям Владислава Дьоміна, зумів направити енергію парубків в мирне русло. Більш того, під його керівництвом Федерація досягла багатьох яскравих перемог і принесла Красноярської області чимало спортивних нагород.

Розмірковуючи про кар’єру тренера, через деякий час Влад вступив у Красноярський педагогічний інститут. Тут він навчався кілька років, паралельно продовжуючи займатися улюбленими видами спорту.

Проте дуже скоро в його житті з’явилося нове захоплення – політика. У двадцять три роки Він став членом регіонального представництва партії ЛДПР, а два роки потому був обраний депутатом держдуми. В даному контексті варто зазначити, що політична кар’єра Владислава не була довгою чи дійсно яскравою. Певною мірою причиною того стало ставлення самого Влада на обраній справі. Чотири роки потому він раптом зрозумів, що хоче чогось нового, а тому без вагань залишив політику.

Кар’єра Влада Дьоміна в кіно, фільмографія

Доленосним у життєвому плані для Владислава Дьоміна став 2003-й рік. Саме в цей період він вперше потрапив на зйомки серіалу «Боєць». Другорядна роль боксера-чемпіона дісталася Владу багато в чому завдяки його давньою захоплення спортом. Він не був професійним актором, проте завдяки своїм навичкам непогано впорався з роллю. Саме в цей період Влад Дьомін всерйоз задумався про кар’єру в кіно. Щоб відповідати вибраному амплуа, він вступив до ГІТІС, який буквально змінив його життя. Роки, проведені в оточенні творчої і талановитої молоді, стали для колишнього спортсмена і політика новим етапом у долі. Він старанно приховував факти зі свого минулого, намагаючись стати частиною цього нового хвилюючого світу. В кінцевому підсумку Влад Дьомін зумів закінчити ГІТІС з червоним дипломом і закріпитися в світі російського кінематографа. Так, вже в період навчання він зумів відзначитися в декількох цікавих картинах. Серед таких можна назвати фільми «Головний калібр», «Підкидний», «Острог. Справа Федора Сєченова», «Пантера», «Хроніка пекла». Незабаром послідували і інші яскраві роботи в кіно. Фільми «Боєць-2», «Хороші хлопці», «Морпіхи» і деякі інші зробили Влада Дьоміна популярним актором. Однак справжню популярність колишньому спортсмену приніс серіал «Товариші поліцейські». За роль у цій стрічці Влад отримав Приз глядацьких симпатій на міжнародному кінофестивалі в Бердянську, який став першою серйозною кінематографічною нагородою в кар’єрі актора.

Вишка. Випуск 6. Влад Дьомін

Владислав Дьомін зараз

В даний період за Владиславом остаточно закріпилося амплуа «серіального» актора, найбільш органічно відчуває себе в кримінальних або «міліцейських» фільмах. Особливо добре йому вдавалися ролі військових, співробітників МВС, а також титулованих спортсменів. Таким чином, наступні фільми «Бригада: Спадкоємець» і «СОБР» стали своєрідним продовженням загальної лінії, що намітилася в його кар’єрі.

Зараз у роботі знаходиться два нових фільми з участю Влада Дьоміна. Картини «22 хвилини» і «Бретер» повинні вийти на екрани в 2013-му році. Наскільки успішними будуть названі проекти, покаже час.

Особисте життя Влада Дьоміна

У 2009-му році Влад Дьомін познайомився з дівчиною на ім’я Анжела, яка через рік спільного життя офіційно стала його дружиною.

Владислав Дьомін з дружиною рідко з'являється на публіці

Незважаючи на значну різницю у віці (в цілих тринадцять років) пара виглядає цілком гармонійно і здається абсолютно щасливою. Двадцять третього листопада 2011-го року у пари народилася дочка. За деякими даними дитини було вирішено назвати Дариною. Настільки знаменна подія актор зазначав на знімальному майданчику.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: