Ім’я: Влад Топалов

Дата народження: 25 жовтня 1985 р. (31 рік)

Знак Зодіаку: Скорпіон

Східний гороскоп: Бик

Місце народження: р. Москва

Діяльність: співак

Вага: 75 кг

Зріст: 173 см

Біографія Влада Топалова

Влад Топалов – це один з найбільш популярних і успішних поп-виконавців на російській сцені. Довгий період часу музична кар’єра співака була нерозривно пов’язана з творчістю групи «Smash!!». Однак після розпаду дуету Влад зумів довести, що може бути цікавий своїм фанатам і в якості сольного виконавця.

Сьогодні ажіотаж навколо імені Топалова дещо згас, але хіба хтось може припустити, що знаменитий блондин зник з російської сцени всерйоз і надовго? Звичайно, немає. Адже протягом всієї його життя музика була для Влада Топалова єдиною любов’ю, єдиним справжнім покликанням.

Дитинство і юність Влада Топалова, початок кар’єри

Влад Топалов займався музикою з самих ранніх років. Сподіваючись, що його син продовжить сімейну династію, батько майбутнього співака віддав його в музичну школу, де він згодом кілька років вивчав премудрості володіння скрипкою. Деякі уроки хлопчикові давав і його батько – Михайло Топалов – відомий російський продюсер і музикант. Іноді вечорами він вчив сина грати на фортепіано. Навчатися грі на клавішних інструментах Влад продовжив також і в музичному училищі мистецтв. Однак все це було трохи пізніше…

Незвичайні долі: Влад Топалов У 1990-му році ще в п’ятирічному віці Топалов-молодший пройшов прослуховування в дитячому ансамблі «Непосиди» і дуже скоро став невід’ємною частиною колективу. Разом з цією групою хлопчик став часто гастролювати і виступати на різноманітних концертах. Тут же він познайомився і з іншими талановитими дітьми – Машею Малиновської, Олени Катіної, Юлею Волковою та Сергієм Лазарєвим.

У загальній складності «в лавах» ансамблю «Непосиди» хлопчик провів десять років. В цей період він став лауреатом конкурсів «Браво, Бравіссімо», «Ранкова зірка», а також деяких інших нагород. Географія концертної діяльності дитячої групи простяглася від Росії до Японії. Подібний досвід став неоціненним підмогою для подальшої кар’єри музиканта. А тому, вже навчаючись у школі, Влад Топалов вирішив організувати свій власний колектив і зібрав навколо себе групу однодумців. Даний проект проіснував недовго, проте ця невдача не зламала рішучості Топалова-молодшого, і вже в 16-ть років він точно знав, що хоче стати естрадним виконавцем.

Подальша кар’єра Влада Топалова

На початку 2000-х років Влад Топалов разом з іншим учасником ансамблю «Непосиди» Сергієм Лазарєвим стали працювати над спільним проектом. Однією з перших пісень молодого дуету стала пісня «Belle» з відомого французького мюзиклу Notre Dame de Paris. Ця композиція була виконана на дні народження Топалова-старшого і подана йому в якості спільного подарунка двох молодих людей. Виступ мав успіх і дуже сподобалося іменитого російського продюсера. Незабаром Топалов-старший попросив свого друга музиканта Вадима Андрєєва зробити кілька нових аранжувань на цю композицію. Таким чином, вже незабаром пісня з’явилася в ротації російських радіостанцій.

У 2001-му році молодий колектив, що отримав назву «Smash!!» чекав новий успіх: підрозділ відомої американської компанії «Universal Music Russia» зацікавилося їх творчістю і незабаром запропонував дуету повноцінний контракт. В рамках підписаної угоди почалася робота над дебютним альбомом і дебютним відео колективу.

Влад Топалов почав кар'єру в групі Непосиди

У 2002-му році на всіх музичних каналах Росії з’явився перший кліп гурту — «Should have loved you more». Композиція мала великий успіх, і дуже скоро на радіостанціях з’явилися два нові сингли групи – «Молитва» і «Freeway». Колектив співпрацював з кращими продюсерами Росії, Європи і США, а тому його популярність зростала шаленими темпами. Ще одним доданком успіху для молодого дуету стала перемога на конкурсі «Нова хвиля» (Латвія). З цього моменту про групи «Smash!!» заговорили по всій Росії.

Навесні 2003-го року світ побачив перший студійний альбом гурту, що отримав назву «Freeway». Дана платівка стала популярною в Росії, Україні, Латвії, Білорусії і навіть у деяких державах Південно-Східної Азії. Незабаром альбом отримав статус платинового і навіть витримав два перевидання.

Взимку 2004-го року група «Smash!!» представила світу свій другий альбом «2nite».Однак разом з появою нової платівки в пресі стали з’являтися чутки про конфлікт Влада Топалова і Сергія Лазарєва. Результатом цього став відхід останнього із популярного колективу. Через деякий час стали з’являтися повідомлення про те, що місце Сергія в групі займе український співак Кирило Туриченко. Однак після кількох спільних виступів, Влад Топалов прийняв рішення про початок сольної кар’єри.

Сольний етап у творчості, Влад Топалов зараз

У 2006-му році Влад Топалов починає роботу над першою сольною платівкою. Над створенням альбому працювали такі відомі продюсери як Михайло Мшенский і Роман Бокарьов. У підсумку пластинка, яка побачила світ наприкінці квітня, отримала характерну акустичне звучання, яке сильно різнилося з колишнім творчістю групи «Smash!!».

Сергій Лазарєв і Влад Топалов — Молитва На початку 2008-го року Влад Топалов відправився в Майямі для запису другого «сольника». У співпраці з американською студією Hit Factory Criteria співак записує альбом «Нехай серце вирішує», який, однак, не став дуже популярний.

У 2010-му році Влад Топалов робить спробу реалізувати себе на новому терені і починає виступати в молодіжному виставі «Результат на лицо». Ця постановка викликала великий ажіотаж. Гастролі театральної трупи пройшли у всіх найбільших містах СНД. У 2011-му році Влад вирішив спробувати себе в кіно, з’явившись з невеликою роллю у фільмі «Неадекватні люди».

Зараз Влад Топалов займається збором матеріалу для свого нового альбому.

Особисте життя Влада Топалова

У житті Влада Топалов, як він сам зізнається, було багато романів і коротких інтрижок. Однак найбільш примітними і яскравими можна назвати два романи поп-виконавця.

Кажуть, що Влад Топалов і Вікторія Лопирьова розлучилися

Так, за повідомленнями ЗМІ, співак довгий час зустрічався PR-директором Сергія Лазарєва Ольгою Руденко. Відносини між двома публічними особистостями тривали кілька років і розпалися в 2010-му році.

Останнім часом дівчиною відомого поп-виконавця є Вікторія Лопирьова – відома російська модель і телеведуча, що має у своєму послужному списку звання Міс Росія-2003.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: