Ім’я: Влад Сташевський

Дата народження: 19 січня 1974 р. (42 роки)

Знак Зодіаку: Козеріг

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: р. Тирасполь, Молдавська РСР

Діяльність: співак

Вага: 78 кг

Зріст: 188 см

Біографія Влада Сташевського

Дитинство і родина Влада Сташевського

Рідне місто Влада – Тирасполь. Його справжнє прізвище Твердохлєбов. Хлопчик виховувався тільки мамою, так як батьки розлучилися, коли їх синові ще не було і двох років. Активну участь у вихованні Влада також брала його бабуся – мамина мати. Мама і бабуся були бухгалтерами. Сім’я переїхала в Крим. Там проходило дитинство майбутнього співака.

У шкільні роки хлопчик, чим тільки не захоплювався. Він займався східними єдиноборствами, академічним веслуванням, гімнастикою, парашутним спортом, бігом. Крім цього він відвідував музичну школу, грав на фортепіано.

Пісні Влада Сташевського стали популярними на початку дев'яностих

Закінчивши вісім класів, Влад продовжив освіту в суворовському училищі. Хлопчикові здавалося професія військового романтичною. Пробувши в училищі всього місяць, він зрозумів, що суворовське училище – зовсім не його стихія. Відправившись в Москву, він став студентом торгового технікуму. У його стінах Влад почав виступати в музичному ансамблі. Про тих виступах Владу нагадують кілька грамот, вручених йому за перемоги на конкурсах самодіяльності.

Після технікуму був Московський комерційний інститут. Не закінчивши його, Влад перевівся в МГУ, де закінчив отримання освіту на заочному факультеті.

Початок кар’єри Влада Сташевського, перші пісні

Співак отримав можливість з’явитися на великій естраді після випадкового і дуже значимого знайомства в столичному клубі з Юрієм Айзеншпісом. Цей музичний продюсер зацікавився початківцям співаком, і скоро з’явилася запис першої пісні молодої людини. Вона називалася «Дороги, по яких ми йдемо». Влад вперше виступив на публіці в рамках проходить в Батумі фестивалю «Сонячна Аджарія».

Вже через рік численні шанувальники співака засушивались вийшли альбомом, який називався «Любов тут більше не живе». Фестиваль «Білі ночі», приніс йому друге місце.

Кращі хіти Влада Сташевського

Далі, протягом п’яти років, кар’єра успішно розвивалася. За цей час співак записав п’ять альбомів. Він був відзначений премією «Золотий грамофон», премією «100-пудовий хіт» і премією «Овація». Кращим співаком року він був названий за пісню «Поклич мене в ночі».

Влад Сташевський — Любов тут більше не живе Другий альбом з’явився в 1995-му – це «Не вір мені, мила». У 1996-му в третьому альбомі «21» була пісня, яка буквально підірвала телебачення. Мова йде про «Поклич мене в ночі», кліп до цієї пісні більше п’ятисот разів був показаний на провідних телеканалах Росії. У 1997-му з’явився альбом «Очі чайного кольору», а ще через рік – «Вечерочки-вечірки».

Продовження сольної кар’єри Влада Сташевського, нові пісні

Несподіваним для багатьох в 1999-му став розрив співпраці Сташевскоко з його продюсером. Без Айзеншниса співак вирішив випустити свій шостий альбом і приступив до реалізації задуманого. Його назва – «Лабіринти». Треба відзначити, що цей альбом був зовсім іншим, в ньому не було нічого спільного з усіма попередніми альбомами, крім голосу самого виконавця. Сташевський вирішив спробувати свої сили в якості композитора і лірика. У багатьох піснях був філософський сенс. Продюсером «Лабіринту» виступив сам співак. Він же керував усім процесом, пов’язаним з виходом його самостійного «дітища». І оформленням обкладинки, і вибором увійшли в альбом пісень займався Сташевський.

На жаль, власне творіння співака і його як серйозного лірика публіка не прийняла. Альбом виявився провальним. У 2002-му році співак вже не з’являвся на екранах.

Влад Сташевський — Поклич мене в ночі (HD) В 2002-му році на найбільш відомі пісні співака зробив ремікси від DJ GROOVE. Тоді ж вийшов ще один альбом Сташевського, в який входили ремікси його пісень. Альбом був названий «The best remixes by DJ GROOVE».

У 2003-му році актор відзначив десятиліття своєї творчості випуском подвійного альбому, в який увійшли кращі хіти за десять років. Альбом отримав назву «поруч З вами».

Влад Сташевський сьогодні

Пішовши з шоу-бізнесу, Влад вирішив згадати про свою освіту і отриманої професії і зайнявся бізнесом. Він очолює підприємство, яке займається утилізацією рідких хімічних відходів.

Влад Сташевський з дружиною Іриною Мігулей

Треба зазначити, що про своєму галасливому і досить яскравому знаходженні на сцені у другій половині дев’яностих він не забуває. Час від часу Сташевський їздить по країні і виступає зі своїми піснями.

Особисте життя Влада Сташевського

Вперше Влад одружився в 1997-му році. Шлюб став великою несподіванкою для його численних прихильниць. Він вважався плейбоєм, підкорювачем жіночих сердець. Його дружиною стала Ольга Альошина. Знайомство не було якимось особливо романтичним. Ольга відпочивала з друзями на кораблі, на якому в той вечір виступав Влад. Вони познайомилися і розговорилися. Через деякий час було оголошено про намічається весілля. Ольга – дочка директора «Лужників», дівчина далеко не бідна. Її батьки були не особливо раді майбутнього шлюбу. Однак молоді люди одружилися. У сім’ї народився хлопчик. Йому дали ім’я Данило.

У 2006-му році Сташевський вдруге одружився. Ім’я його дружини – Ірина Мигуля. Весілля відсвяткували в Лас-Вегасі. Відомо, що в 2008-му вона народила сина Тимофія.

Час від часу Влад з’являється у деяких телепередачах. Так, його можна було бачити в шоу «Останній герой», де також брали участь Жанна Фріске, Максим Покровський, Ганна Жданникова та інші. Так само він пробував себе в якості актора і знявся в сорока серіях телесеріалу «Салон краси».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: