Ім’я: Влад Соколовський

Дата народження: 24 вересня 1991 р. (25 років)

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Коза

Місце народження: р. Москва

Діяльність: співак, танцюрист

Вага: 70 кг

Зріст: 178 см

Біографія Влада Соколовського

Влад (Всеволод) Соколовський – це талановитий молодий артист, який став відомим після участі в проекті «Фабрика зірок-7» та виступів з музичною групою «Біс». Його творчий шлях тільки починається, проте, незважаючи на це до 21-го року цей яскравий артист вже встиг досягти дуже багато чого. В якійсь мірі, все його життя – це один нескінченний шлях до слави і популярності. Але чи варто говорити, що досягнувши певних висот, цей талановитий юнак зупиниться у своєму розвитку? Звичайно, немає. Адже в житті і кар’єрі Влада Соколовського, напевно, ще буде безліч яскравих перемог і серйозних звершень.

Ранні роки, дитинство і родина Влада Соколовського

Наш сьогоднішній герой народився в Москві в творчій родині, яка примітна відразу декількома яскравими особистостями. Так, батько Влада — Андрій Олександрович Соколовський – відомий як засновник і провідний вокаліст вокально-танцювального колективу «ІКС-Місія». Крім того, кілька цікавих слів можна сказати і про матір нашого сьогоднішнього героя – Ірині Сербіної-Херц. Своїми численними яскравими виступами у цирку, жінка здобула звання заслуженої артистки Росії, а також повагу глядачів і численних колег. В даний час вона працює режисером-постановником в одному з московських цирків і залишається вельми успішна в даній професії.

Побачення із зіркою: Влад Соколовський Однак не будемо надто загострювати увагу на рідних і близьких нашого сьогоднішнього героя…

Що стосується самого Влада Соколовського, то його творча кар’єра почалася вже в три роки. Завдяки допомозі загальних знайомих, юний співак вийшов на сцену з самим Філіпом Кіркоровим і виконав разом з відомим артистом пісню «Зайка моя». Вельми примітно, що вже в той період популярний болгаро-російський співак розглянув у юному хлопцеві величезний потенціал і, не роздумуючи, взяв його з собою на гастролі. Таким чином, вже у 1994-му році Влад Соколовський став їздити по Росії і країнам СНД виконуючи в дуеті з Філіпом Бедросовичем одну єдину пісню – «Зайка моя».

З цього моменту для молодого хлопця почалася довга дорога до вершин популярності і слави. У 1996-му році все з тією ж композицією Кіркорова Влад Соколовський з’явився на проекті «Ранкова зірка», а потім на деяких менш значних конкурсах. У цей же період наш сьогоднішній герой подав документи в московську Школу мистецтв і успішно пройшов вступні випробування. Протягом наступних декількох років молодий артист вивчав у даному навчальному закладі класичні та народні танці, а також удосконалював свою вокальну майстерність.

Вельми примітно, що в цей період головною пристрастю Влада Соколовського стали танці. У 2001-му році він з’явився на кастингу студії «Тодес» та успішно пройшов цей конкурс. Після цього в кар’єрі Влада Соколовського почався новий етап. Він часто їздив по Росії, виступаючи з концертами і танцювальними виступами. Крім того, у складі знаменитого балету майбутній співак брав участь у багатьох виставах і шоу-програмах.

Влад Соколовський став популярний у тому числі завдяки Філіппу Кіркорову

Однак танцювальна кар’єра аж ніяк не завадила молодому хлопцеві реалізувати себе в якості естрадного виконавця. Ще в 2001-му році хлопець записав свою першу сольну пісню – «Рудий Ап» і став регулярно з’являтися в рамках концертів групи «Ікс-Місія». П’ять років після того, як один з колишніх солістів залишив даний проект, Влад Соколовський став повноправним учасником батьківського колективу.

Влад Соколовський на Фабриці зірок і подальша кар’єра

Незважаючи на той факт, що його творча кар’єра в групі «Ікс-Місія» складалася цілком вдало, в 2007-му році Влад Соколовський вирішив взяти участь у кастингу проекту «Фабрика зірок-7» і вже дуже скоро став одним із «фабрикантів». На даному конкурсі молодий артист протримався до самого кінця і в кінцевому підсумку посів третє місце (в дуеті з Дмитром Бікбаєвим).

Після закінчення «Фабрики» хлопці продовжили виступати разом і дуже скоро почали з’являтися всюди як група «Біс». Майже відразу ж після свого утворення даний проект відзначився кількома гучними хітами, серед яких виділяються пісні «Катя», «Кораблики», а також композиція «Твій або нічий». Названі пісні дуже швидко потрапили в активну ротацію російських і українських радіостанцій. І стали справжніми хітами в країнах СНД.

Влад Соколовський — Ла-ла-ла — За лаштунками Зовсім скоро молодіжний бойз-бенд почав одну за одною збирати престижні нагороди. Так, в колекції Соколовського і Бікбаєва з’явилися призи проектів «Золотий грамофон», «Пісня року», а також премія «МУЗ-ТВ» і багато інші важливі нагороди.

Групу супроводжував успіх, однак, незважаючи на це, у вересні 2010-го року дует оголосив про свій розпад.

Сольний проект Влада Соколовського

Після цієї знакової події Влад Соколовський вже в якості самодостатнього виконавця продовжив співпрацю з Костянтином Меладзе. Незабаром в ротації російських радіостанцій з’явилися його перші сольні пісні – «Зливи», «Гонки», «Світ зійшов з розуму» і деякі інші. Вельми примітно, що з розпадом групи «Біс» популярність Влада Соколовського лише тільки почала набирати обертів. Вже в якості сольного виконавця молодий артист отримав безліч престижних нагород (в тому числі і звання кращого співака 2010-го року за версією журналу «YES»), а також знявся в якості запрошеної зірки в російській версії серіалу «Як я зустрів вашу маму».

Влад Соколовський зараз

В даний час Влад Соколовський готує до випуску дебютний альбом, який повинен з’явитися на прилавках на початку 2014-го року, а також працює над кількома іншими проектами.

Ходили чутки про роман Влада Соколовського і співачки Нюши

Особисте життя Влада Соколовського

Незважаючи на той факт, що в своїх численних інтерв’ю Влад неодноразово заявляв, що дівчини немає, представники преси все-таки змогли дізнатися деякі подробиці з його особистого життя. Ще в середині 2009-го року стало відомо, що ось уже близько року хлопець зустрічається з молодою красунею на ім’я Даша. Згодом дані повідомлення підтвердив і батько артиста. Зустрічаються молоді люди досі на даний момент невідомо.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: