Ім’я: Влад Лісовець

Дата народження: 9 серпня 1972 р. (44 роки)

Знак Зодіаку: Лев

Східний гороскоп: Щур

Місце народження: р. Баку, Азербайджан

Діяльність: стиліст, телеведучий, дизайнер

Вага: 75 кг

Зріст: 187 см

Біографія Влада Лісовця

Дитинство і родина Влада Лісовця

Рідне місто Влада – Баку. У його батьків українські та російські корені. У свій час його бабусі і дідусі приїхали в Баку з Воронежа і Волгоград через розпочатого там голоду. У Влада є старший брат. Батьки працювали на залізниці. У дитинстві він ходив в балетну школу. Протягом семи років хлопчик навчався в хореографічному училищі, де отримав ще й музичну освіту.

Однак заняття балетом він вирішив припинити, так як розумів, що не досягне в ньому особливих висот. За його власним думку, сам собі він поставив би оцінку не вище, ніж три з плюсом. Тим не менш, в хореографічному училищі Владу прищепили любов до музики, мистецтва, навчали хорошим манерам. Будучи старшокласником, захопився перукарським мистецтвом, тому вирішив здобути освіту перукаря. Пізніше до цієї професії додалася професія стиліста.

Стиліст Влад Лісовець іноді сильно епатує

Тренувався початківець стиліст і перукар на своїх родичів. Деякий час Влад працював перукарні в рідному місті. Як-то в 1994-му році він вирушив у відпустку до Москви, після чого вирішив перебратися до столиці.

Початок кар’єри Влада Лісовця: перші зоряні голови

У столиці Лісовець отримав вищу освіту за спеціальністю «Психологія», паралельно влаштувався в саму звичайну перукарню, яка перебуває в «Останкіно». Волею випадку, йому запропонували знятися в кліпі популярної в той час групи «Агата Крісті». Завдяки цьому знайомству у Влада з’явилося чимало знайомих серед зірок естради.

Деякий час молодий чоловік брав участь у fashion-показах, часом сам ставав і перукарем, і навіть моделлю. Як стиліст він почав співпрацю з такими відомими зірками, як Жанна Фріске, Аніта Цой, Авраам Руссо. Влад працював з групами «Блискучі» і «Агата Крісті».

Влад Лісовець про одяг для вагітних Через пару років, на його зовнішні модельні дані звернув увагу і запросив у якості моделі відомий стиліст. Дізнавшись же, що Лісовець – перукар, йому була запропонована робота в салоні.

До того часу на рахунку Влада була участь у більш ніж п’ятдесяти кліпах, у тому числі у Крістіни Орбакайте, він вже встиг попрацювати стилістом у чималого числа зірок. Цілком зрозуміло, що працювати простим перукарем в салоні йому зовсім не хотілося. Він прийняв рішення перестати працювати на когось і відкрити власну справу.

Самостійна робота Влада Лісовця

Минуло небагато часу, і на вулиці Сретенка в центральному районі столиці з’явилася «Перукарня контора». Мета, яку ставить перед собою Влад – робити людей красивими. Як будь-який справжній майстер, він не прагне працювати виключно з красивими обличчями. На його думку, більш захоплююча для нього робота саме з цікавими особами. Бажання Влада — показати людині світ його очима, змусити побачити те, що зумів побачити він сам.

Стильні поради від Влада Лісовця Клієнтами Лісовця стали музиканти таких груп, як «Блискучі» і «Омега», а так само Ірина Понаровська, Тетяна Вєдєнєєва, Валерій Леонтьєв. До нього звертаються так само модельєри Аня Чистова і Дмитро Логінов.

Лісовець і майстра «Перукарні контори» співпрацюють з Тижнями моди в Росії. Сьогодні в столиці вже ціла мережа салонів, що носять цю назву.

Влад Лісовець сьогодні

У свій час Влад взяв участь у реаліті-шоу, яке стало відомо завдяки численним скандальним подіям. Мова йде про «Канікули в Мексиці». У 2008-му році він був одним з членів журі телепроекту «Топ-модель по-російськи». У тому ж році Лісовець з’явився в програмі «Жіноча форма», де був ведучим.

Набравшись досвіду і зрозумівши суть передач про стиль і моду, зрозумівши зсередини, як вони створюються, Влад представив свою власну програму, яка була названа «Тиждень стилю». Незабаром на телеканалі «Домашній» стиліст став ведучим телепрограми «Краса вимагає».

Стиліст Влад Лісовець часто приймає участь в телепреоктах

Влад незвичайний ведучий і стиліст. Він володіє нетиповим поглядом на моду. На його думку, жінки не повинні захоплюватися стразами, неприпустимі сумки-підробки відомих брендів, він проти надмірного користування косметикою. У своїх програмах стиліст прагне будь-які жіночі форми представити у вигідному світлі. Лісовець вчить прекрасна стать цінувати те, чим їх обдарувала природа, прагне навчити їх деякі вади фігури звертати на свою користь.

Особисте життя Влада Лісовця

Влад придбав квартиру в столиці, але живе там один. Самотньою людиною він себе не вважає. Лісовець називає себе великим егоїстом і волелюбною людиною.

Квартиру Влада можна було бачити у телепрограмі «Напросилися». Це велика дворівнева розкішна квартира, в якій крім нього самого під час віртуальної подорожі можна було бачити домашня тварина – це кішка.

За словами Влада, він був одружений. Це сталося у віці двадцяти п’яти років. Однак шлюб тривав зовсім недовго. Через два роки молодий чоловік зрозумів, що його обраниця – досить посередня особистість, з-за чого зовсім втратив до неї інтерес. Зараз йому вже за сорок, він багато досяг і цілком можливо знову створить сім’ю.

Починаючи з 2010-го року, Влад взяв участь у чотирьох кінофільмах – це «Татусеві дочки», «Зайцев+1», «Твій світ» та «З 8 березня, чоловіки!».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: