Ім’я: Влад Канопка

Дата народження: 5 вересня 1987 р. (29 років)

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: р. Мінськ, Білорусія

Діяльність: актор

Вага: 87 кг

Зріст: 188 см

Біографія Дениса Нікіфорова

Дитинство Влада Канопка

Майбутній актор серіалу «Молодіжка» з’явився в 1987 році, 5 вересня, в одному з пологових будинків міста Мінська в Білорусії. Після того, як закінчив загальноосвітню школу, Влад вирішив зірватися в Росії, до Москви, щоб почати втілювати свою мрію стати актором. Там він ризикнув подати документи в один з найвідоміших Вузів – Всеросійський державний університет кінематографії імені С. А. Герасимова – куди з успіхом зміг пройти за конкурсом.

Там він пройшов навчання під невсипущим керівництвом Володимира Грамматикова. Саме він для Влада Канопка став тоді справжнім прикладом для наслідування.

Старт акторської кар’єри Влада Канопка

Перші зйомки в кіно для Влада почалися в 2008 році. Тоді йому була запропонована одна з невеликих ролей у фільмі «Життя налагоджується». Саме вона стала поштовхом для початку його кар’єри. Майже відразу ж йому запропонували взяти участь у зйомках і фільму «Управа» в ролі Максима Завадського. Після цих двох картин для актора почався дворічний період «застою». До 2010 року йому жодного разу не була запропонована яка-небудь роль.

Зірка серіалу «Молодіжка» - Влад Канопка

Наступною можливістю проявити себе в якості актора стала так і не знята до кінця картина «Забава», де йому дісталася тоді можливість втілити образ Жені. Але слідом за роботою над цим незакінченим фільмом для Влада почали надходити ще пропозиції.

Першою головною роллю став образ Сергія Тюріна у фільмі «Знаки долі-2». Паралельно він встиг відзнятися і в декількох епізодичних ролях. Одна з них – в картині «Мертва петля», де він з’явився тільки в четвертій серії.

Наступним пропозицією для молодого актора стала участь у зйомках фільму «Обитель». Там йому дістався образ Льохи.

Також в 2010 році він відзначився в декількох епізодах серіалу «Поховані живцем». Там він миготить у першій-другій серіях. Останньою роллю того року був образ патрульного. Грав він його став згодом популярним серіалі «Стройбатя».

Зйомки 2011-2012 року

2011 рік для Влада Канопка також був досить насичений. Першим реченням виявилася роль Єгора Мішакова у фільмі «Говорить поліція». Далі були зйомки в продовження вже знятого раніше з ним фільму «Знаки долі-3». Тут він знову був в образі Сергія Тюріна, як його запам’ятали вже фанати попередньої частини.

Також у 2011 році він відзначився участю в зйомках картини «Тільки ти». Тут йому дістався образ Максима Жбанова.

«Молодіжка»: зустріч із зірками серіалу, Влад Канопка І останньою для того року була епізодична роль у серіалі «Справедливість». Там він відзнявся у п’ятнадцятій серії. 2012 рік також відзначений участю в декількох фільмах різного плану.

Першою була роль Бориса Макрицкого у фільмі «Без сліду». Також він брав участь у зйомках двох фільмів, що знаходяться ще в виробництві. Перший – це «Московський збірник», там йому дістався образ Федька. Другий – «Злочин у спадок», де він виступає в якості адвоката. Також зіграв окремі ролі у фільмах «Перша осінь війни», «Скліфосовський» і «Останній день дитинства».

Зліт кар’єри – зйомки серіалу «Молодіжка», Влад Канопка сьогодні

Найбільш значимою на сьогодні роллю стала участь у став швидко популярним серіалі «Молодіжка». Там йому дістався образ Андрія Кисляка. Він є гравцем хокейної команди «Ведмеді». Андрій, дуже сильний хлопець, який з дитячого віку захоплений спортом, а в команді виступає під своїм вдалим номером 24. Також в цьому серіалі можна побачити таких акторів, як Денис Нікіфоров, Олександр Соколовський, Макар Запорізький.

«Самий каверзне питання». Влад Канопка (Вхопи зірку) Андрій крім всього ще є і сином прокурора. Поведінка героя Влада Канопка у фільмі дуже егоїстична, під стати справжнім вихованцям дуже багатих батьків. Він може дозволити собі їздити на особистому автомобілі і проживати у власній квартирі. Андрій вже звик до шикарної і розкішного життя пана. Його постійне захоплення – інтриги, для нього не є проблемою лихослів’я на адресу кращих друзів. У нього відсутні мораль і чесність як поняття. Він самовпевнений і думає, що дружбу, любов і повагу кращих друзів можливо придбати за певну суму грошей. А хокей для нього є лише черговим заняттям на дозвіллі.

Влад Канопка зміг дуже талановито влитися в цю роль і стати одним з улюблених героїв серіалу «Молодіжка», незважаючи на негативний образ персонажа. Зараз зйомки цього фільму тривають і в 2014 році телеглядачів чекають нові перипетії його долі і відносин з друзями, як по команді, так і в житті.

Крім серіалу «Молодіжка», Влад встиг стати героєм ще в декількох стрічках. Серед них фільми «Самотній вовк Саня» і «Поза законом».

Особисте життя Влада Канопки

Влад Канопка поки не одружений. Але неможливо сказати, що у нього зовсім порожньо на «любовному фронті». Численні шанувальниці завжди готові скласти йому ненадовго компанію під час вечірок або поїздок. Але постійні усталені відносини поки відсутні.

Влад Канопка палить Влад Канопка – воістину подає великі надії актор. Завдяки серіалу «Молодіжка» він зміг висунутися в рядах молодих акторів, показавши всі свої неабиякі здібності. Тому можна з упевненістю стверджувати про подальшу його досить успішної кар’єри.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: