Ім’я: Віталій Мілонов

Дата народження: 23 січня 1974 р. (42 роки)

Знак Зодіаку: Водолій

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: Ленінград р.

Діяльність: політик, депутат ЗакСа СПб

Вага: 110 кг

Зріст: 193 см

Біографія Віталія Мілонова

Віталій Валентинович Мілонов – депутат від фракції «Єдина Росія» Законодавчих Зборів (ЗакС) Санкт-Петербурга, голова комітету із законодавства.

За час діяльності на політичній арені Мілонов отримав популярність завдяки своїм непересічним, але не завжди однозначним аргументациям, провокаційним заявам, гучним тез та активного, часто екстравагантного, законотворчості.

Мілонов Віталій Валентинович

Найбільш резонансним і викликав бурхливі дискусії був закон про адміністративну відповідальність за пропаганду гомосексуалізму і педофілії», згідно з яким парламентарій намагався звинуватити у правопорушенні Леді Гагу, Мадонну і Rammstein. Після прийняття цього резонансного документа в 2012 році іноземні мас-медіа закликали бойкотувати Північну Пальміру як місце для туризму, а деякі виконавці відмовилися відвідувати з концертними виступами в знак протесту).

Дитинство і юність Віталія Мілонова

Майбутній політик з’явився на світ 23 січня 1974 року в місті на Неві в сім’ї вчительки і морського офіцера. Його батько, Валентин Миколайович, служив на Північному флоті, мати, Тетяна Євгенівна, викладала в початкових класах одного з навчальних закладів міста. Віталій був пізньою дитиною, народженою матір’ю в 37-річному віці. Батьки його любили і балували.

У школі Мілонов не відрізнявся високою успішністю, навчався здебільшого на «трійки». По закінченню – вирішив піти по стопах батька і вступити у Військово-інженерне технічне училище. Проте зробити це хлопцеві не вдалося за станом здоров’я. Намір продовжити освіту на філфаці місцевого держуніверситету також зазнало фіаско з-за поганої успішності молодої людини.

Початок політичної діяльності Віталія Мілонова

Після невдалого вступу в ЛДУ, Віталій захопився політикою, став відвідувати численні мітинги і вже в 1991-му вступив у Вільну демократичну партію Росії. Одночасно юнак примкнув до громади євангельських християн-баптистів і поширював дане віровчення, підходячи до перехожих на вулиці.

Віталій Мілонов на початку своєї політичної кар'єри

Діяльного молодої людини зауважив Віталій Савицький, співголова партії Російський Християнсько-Демократичний Союз і депутат Держдуми від партії «Вибір Росії». У 1994 році він зробив Мілонова своїм помічником. Крім цього, Віталій очолював товариство «Молоді християнські демократи».

Після трагічної смерті Савицького в грудні 1995 року, кумиром Віталія стала лідер демократичного руху З-Петербурга Галина Старовойтова. З 1997 року Мілонов почав працювати в її команді. У 1998-му Галина Василівна запропонувала його кандидатуру в ЗакС Північної столиці.

Вибори були призначені на 6 грудня. Але пройти в петербурзький парламент молодому політику в цей раз не вдалося. За пару тижнів до виборів, 20 листопада Галина Старовойтова була вбита в під’їзді власного будинку. А її помічник, Віталій відмовився від боротьби за депутатський мандат на користь суперника демократів, Вадима Тюльпанова, кандидата від партії влади, ставши згодом його помічником. Колишні соратники по партії розцінили його вчинок як зраду пам’яті вбитої правозахисниці.

Розвиток кар’єри Віталія Мілонова

У 30-років Віталій став депутатом муніципальної ради МО «Дачне». А в 2005-му – приступив до обов’язків глави адміністрації МО «Червоненька річка».

Депутат Віталій Мілонов від партії «Єдина Росія»

У 2006-му молодий політик закінчив Північно-Західної академії держслужби при Президенті РФ. Пізніше він вступив у московський Православний Свято-Тихонівський гуманітарний університет на заочну форму навчання.

У 2007 році Віталій був обраний в петербурзьке ЗакС, де виконував обов’язки голови комісії з влаштування державної влади, місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою.

Успішно просуваючись по кар’єрних сходах, з 2009 року Мілонов – голова комітету з законодавства, в 2011-му – знову пройшов в ЗакС рідного міста. Слід зазначити, що виборча кампанія з виборів депутатів регіонального Законодавчого зборів супроводжувалася низкою політичних скандалів, спорів щодо можливої прихованої агітації, підкуп громадян та інших порушень процесу обрання.

Депутат Віталій Мілонов про заборону гомосексуалізму Сьогодні депутат петербурзького парламенту Мілонов – представник ЗакСа по зв’язках з релігійними об’єднаннями, член парафіяльної ради Собору святителя Петра, митрополита Московського, учасник служб Богу, читання і співу молитов.

Політична діяльність Віталія Мілонова

Ініціативи депутата-єдинороса разом з позитивними відгуками колег викликали і різко негативні коментарі і критику народу і громадських діячів.

Мілонов був ініціатором закону про заборону куріння кальянів, нібито порівнянного з вживанням наркотиків. Він також наводив доводи про шкідливість вивчення теорії Чарльза Дарвіна. Серед відомих ініціатив парламентарія – визнаний «маревних» законопроект з пропозицією надання ембріону людини цивільних прав, вимога заборонити канал MTV Russia (за нібито аморальність), медцентр «Ювента», що займається профілактикою порушень сексуальної поведінки підлітків, звинувативши його в популяризації гомосексуалізму.

Законопроекти Віталія Мілонова викликають здивування

Подібні претензії були у нього і до опери Бріттена за п’єсою Шекспіра «Сон в літню ніч», яку він закликав проінспектувати на предмет присутності сцен пропаганди нетрадиційних відносин, наркотичних засобів, педофілії.

Мілонов, який отримав у міському парламенті прізвисько «паламаря Віталіка», висловився проти кандидатури Олександра Сокурова на присвоєння йому звання Почесного громадянина з-за створеного ним, на думку політика, «богохульного» фільму «Фуст», за який видатний режисер був удостоєний «Золотої пальмової гілки» Каннського фестивалю.

Віталія Мілонова часто висміюють в інтернеті

Виступав Віталій Валентинович також проти нелегальних мігрантів і «Євробачення», за створення «РоссияВидения», за обмеження місць проведення мітингів і зборів, за санкції відносно авторів незаконних акаунтів в Мережі.

Слід нагадати ініціативи Мілонова щодо організації в Північній столиці поліції моралі, необхідності перевірки російськими спецслужбами роботи сканера відбитків пальців на смартфоні iPhone 5s. Можна відзначити також отримав схвалення депутатів ЗакСа проект закону «Про якість та безпеку харчових продуктів», ідею застосування штрафних санкцій за недотримання порядку надання спектра послуг ЖКГ.

Віталій Мілонов: «Православ’я або смерть!» Політик став першим і єдиним депутатом ЗакСа, відставки якого домагаються багато городян. Приводом для цього, за словами громадськості, став ряд «абсурдних ініціатив і маячних витівок» Мілонова.

Останні пропозиції депутата заксобранія З-Петербурга — про необхідність введення посвідчень на право їзди на велосипедах, адміністративних покарань за прогулянки з оголеним торсом або в пляжному одязі, заборони телесеріалу «Гра престолів» — продовжили основний вектор діяльності політика, ставши предметом суперечок і обговорень в суспільстві.

Віталій Мілонов 1 травня 2015 року проти ходи ЛГБТ-колони в Санкт-Петербурзі зокрема, ідея Мілонова про маркування творів західних авторів з метою захисту росіян від чужої ідеології була схвалена Російською православною церквою, але висміяна і відкинута в творчому середовищі.

Можна нагадати також ініціативу Мілонова про канонізацію за життя байкера «Хірурга», який, на його думку, вносить великий внесок у відродження величі РФ. На кінець червня 2015 року під відповідною петицією Кирилу, патріарху Московському і всієї Русі, в інтернеті підписалися більше восьми сотень росіян.

Віталій Мілонов змінив на православну віру

В одному з інтерв’ю епатажний депутат зізнався, що його гнітить розуміння того, що гублять Росію не Захід або США, а «тупа сіра маса», яка вітає Путіна, але, одночасно, зводить до нуля будь-які добрі починання.

Особисте життя Віталія Мілонова

Віталій Мілонов складається в шлюбі з Євою Олександрівною Либуркиной. Вони зустрілися в 1996 році, коли дівчина навчалася в ЛДУ і була активною учасницею товариства «Молоді християнські демократи», очолюваного майбутнім чоловіком.

Віталій Мілонов з дружиною Євою

У 1998 році політик змінив віросповідання з баптистського віровчення на православне. Пізніше Мілонов носив футболку з провокаційним закликом «Православ’я або смерть!», що стала приводом для звернення сенатора Костянтина Добриніна в Слідчий комітет РФ з проханням перевірки депутата-єдинороса на екстремізм.

У родині політика четверо дітей – дві дочки і двоє синів, один з них — прийомний. Старша дочка Марфа народилася в 2009 році, другий дитина Микола в 2012 році, Петро — на наступний рік, а Євдокія — на початку 2015 року.

Віталій Мілонов з дружиною і старшою донькою Мартою

Віталій Валентинович володіє двома іноземними мовами – англійською та норвезьким.

За видатні заслуги Мілонов удостоєний державних нагород – медалей Святого Апостола Петра II ступеня та «За зміцнення бойової співдружності». Парламент Північної столиці вручив Мілонову Почесний знак «За особливий внесок у розвиток Санкт-Петербурга» (2014р.).

Віталій Мілонов зараз

У вересні 2016 року Віталій Мілонов здобув перемогу на виборах в Держдуму VII скликання, ставши депутатом від Південного одномандатного округу Петербурга. Дізнавшись про перемогу, політик пообіцяв, що буде в міру сил захищати «традиційні цінності», зокрема, буде намагатися заборонити діяльність мікрофінансових організацій і продовжувати боротьбу з «абортным лобі».

У 2016 Віталій Мілонов зайняв депутатське крісло в Держдумі

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: