Ім’я: Віталій Кличко

Дата народження: 19 липня 1971 р. (45 років)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: п. Біловодське, Киргизька РСР

Діяльність: боксер, продюсер, політик

Вага: 109 кг

Зріст: 202 см

Біографія Віталія Кличка

Віталій Кличко – це відомий український боксер, який був і залишається одним з найбільш помітних професіоналів у своєму виді спорту. Його перемоги на рингу прославили Україну, а також зробили талановитого бійця одним з найуспішніших спортсменів за всю історію українського спорту.

Віталій Кличко є унікальним боксером і унікальною особистістю. В цьому людина однаково органічно уживаються сила і розум, відвага і патріотизм. Саме тому видатних успіхів наш сьогоднішній герой домігся не тільки в сфері професійного спорту, але і в багатьох інших галузях – політиці, шоу-бізнесі і т. д. Всі ці факти роблять особистість великого українського гіганта по-справжньому яскравою та цікавою. Тому наша сьогоднішня стаття, присвячена його долі та кар’єрі, напевно знайде своїх читачів.

Ранні роки, дитинство і родина Віталія Кличка

Великий український спортсмен з’явився на світ 19 липня 1971-го року в невеликому селищі Біловодське в Киргизії. Його предки були родом із збіднілого козацького роду, і всі як один були вихідцями з Київщини.

Знаменитий український боксер Віталій Кличко тепер зайнявся політикою

Достеменно відомо, що прадід спортсмена, а також інші предки Віталія по батьківській лінії були репресовані радянською владою. Частина його родини загинула в часи сумно відомого голодомору. Предки по материнській лінії мали єврейські коріння, а тому були розстріляні німецькими військами під час Другої Світової війни. Батько нашого сьогоднішнього героя був військовим, а тому досить часто змінював місце проживання.

Слідом за ним постійно переїжджала і вся сім’я майбутнього боксера. Саме тому в Киргизії наш сьогоднішній герой прожив зовсім недовго. Вже в 1980-му році Віталій Кличко переїхав у чеське містечко Мимонь, де згодом жив до 1985-го року. Після того як батько відомого українського спортсмена був звільнений у запас, вся сім’я майбутнього боксера переїхала на батьківщину в Україну.

Що стосується спортивної кар’єри, то вона почалася для Віталія досить рано. З самого дитинства він займався різними видами єдиноборств, серед яких довгий час виділявся кікбоксинг. На змаганнях по цій спортивній дисципліні Кличко в загальній складності шість разів ставав чемпіоном світу (двічі серед аматорів і чотири – серед професіоналів). На даному етапі кар’єри Віталій провів 35 боїв, з яких виграв тридцять чотири.

Кращі нокаути Віталія Кличка В 1995-му році наш сьогоднішній герой вирішив зайнятися боксом і вже дуже скоро повністю переключився на даний вид спорту. У тому ж 95-му році талановитий український спортсмен завоював титул чемпіона світу серед військовослужбовців, а також отримав право представляти Україну на Олімпійських іграх в Атланті. Проте в той раз олімпіада пройшла без нього. Причиною тому послужила давня травма, при лікуванні якої спортсмен використовував деякі медикаменти, які включають в себе заборонені стероїди.

Незважаючи на цей епізод, кар’єра Віталія Кличка у любительському боксі в цілому була дуже успішна. Саме тому в 1996-му році наш сьогоднішній герой разом зі своїм рідним братом Володимиром Кличко вирішив зайнятися цим видом спорту професійно.

Спортивна кар’єра боксера Віталія Кличка

Шлях Віталія Кличка на боксерському ринзі був сповнений безліччю яскравих і по-справжньому легендарних перемог. За свою феєричну кар’єру наш сьогоднішній герой провів сорок сім поєдинків, серед яких сорок п’ять виявилися для нього переможними.

Більш того сорок одну перемогу боксер здобув нокаутом. В даному контексті варто особливо відзначити той факт, що сам український боксер не тільки жодного разу не опинявся в нокауті, але навіть ніколи не був нокдауні! І це за усю кар’єру!

Шлях Віталія Кличка у професійному спорті повниться величезним безліччю яскравих звершень і вражаючих титулів. У своєму житті український боксер був володарем звання чемпіона світу за версією WBO (1999-2000), за версією авторитетного спортивного видання The Ring (2004-2005), а також за версією WBC (2004-2005, 2008—н. в.). Титул чемпіона світу за версією Всесвітньої боксерської ради наш сьогоднішній герой носить і донині.

Віталій Кличко спілкується з проплаченими студентами в Одесі Крім цього боксер є Героєм України, а також володарем безлічі державних нагород і орденів (в тому числі ордена «За заслуги перед Вітчизною» I ступеня).

Кар’єра в інших галузях. Віталій Кличко: політика і мистецтво

У 2003-му році талановитий український боєць разом з рідним братом створив «Благодійний фонд братів Кличків», який вже десять років займається розвитком спорту в Україні. Крім того, деякими яскравими досягненнями наш сьогоднішній герой може похвалитися і в галузі мистецтва.

За активної підтримки Віталія та Володимира Кличків у Німеччині був поставлений мюзикл «Роккі».

В якості продюсера та актора відомий спортсмен також взяв участь у роботі над біографічним фільмом «Кличко», який був знятий німецьким режисером Себастьяном Денхардтом в 2011-му році. Крім цього ролі камео наш сьогоднішній герой виконав ще в кількох повнометражних стрічках.

Політична кар’єра, Віталій Кличко зараз

В останні роки Віталій Кличко активно займається побудова успішної політичної кар’єри. У різні роки він був радником Президента України, депутатом київської міськради, а також головою партії «Удар Віталія Кличка», яка входить до складу українського парламенту. Зараз він займається активною діяльністю в якості члена Верховної Ради, а також постійної комісії з деяких питань місцевого самоврядування.

У серпні 2013-го року великий український боєць заявив про те, що в 2015-му році збирається балотуватися на посаду Президента України.

Особисте життя Віталія Кличка

У 1996-му році Віталій Кличко одружився на колишній моделі Наталії Єгорової. У цьому шлюбі на світ з’явилися троє дітей – сини Єгор (2000 р. н.) і Максим (2005 р.), а також дочка Єлизавета-Вікторія (2002 р.).

Рідний брат Віталія – Володимир Кличко також є професійним боксером.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: