Ім’я: Віталій Гогунський

Дата народження: 14 липня 1978 р. (38 років)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Кінь

Місце народження: р. Одеса, Україна

Діяльність: актор, музикант

Вага: 82 кг

Зріст: 177 см

Біографія Віталія Гогунского

Віталій Гогунський – це популярний актор, що став відомим після виходу на екрани серіалу «Універ». В даному проекті він зіграв роль Кузі – одного з найколоритніших та найяскравіших персонажів всієї історії. Його дитяча наївність і особливу чарівність зробили його справжнім улюбленцем мільйонів глядачів, а тому зараз до нього незмінно прикута загальна увага.

Але що ж ми знаємо про актора, що зіграв нашого улюбленого героя? Наскільки він схожий на свого персонажа? Яка дорога привела його в «Універ»? Все це ми постараємося довідатися сьогодні, простеживши за розвитком кар’єри нашого сьогоднішнього героя.

Ранні роки, дитинство і родина Віталія Гогунского

Віталій Гогунський з’явився на світ 14 липня 1978 року в одному з найбільших міст України – Одесі. Його батько був депутатом муніципальної ради міста Кременчука, а тому в деяких джерелах саме це місто значиться, як місце народження популярного актора. Вся справа в тому, що дитинство актора здебільшого пройшло в Полтавській області. Саме тому саме місто Кременчук може вважатися рідною для нашого сьогоднішнього героя.

Віталій Гогунський - зірка серіалу «Універ»

У дитячому віці Віталій Гогунський виявляв великий інтерес до музики і спорту. Він займався футболом і карате, а також відвідував заняття в місцевій музичній школі, де вчився грати на клавішних інструментах. Вельми примітно, що ще в юному віці майбутній актор зумів також виграти один з обласних конкурсів, де був визнаний найкращим піаністом у своїй віковій категорії.

Можливо, однією з причин такого успіху стало вроджена працьовитість актора. Він завжди викладався на всі сто на кожному музичному занятті. А також виявляв неабияке завзяття в інших галузях. Щоб завжди мати при собі кишенькові гроші, вже з дванадцяти років Віталій підробляв вантажником у магазині і прибиральником на місцевому відділенні поштового зв’язку.

Крім того, вже в підлітковому віці майбутній актор зумів підшукати для себе роботу ведучого на одному з каналів українського телебачення. Робота телеведучого дуже подобалася молодому хлопцю, а тому в якийсь момент він навіть почав серйозно замислюватися про те, щоб в майбутньому стати професійним тележурналістом.

Впевненості у правильності обраного напряму Віталію Гогунскому додало також запрошення від одного з інформаційних програм телеканалу «Росія». Проте в кінцевому підсумку любов до творчості все-таки переважила пристрасть до телебачення.

Віталій Гогунський з донькою Міланою співають пісню Лепса Закінчивши школу, Віталій Гогунський всерйоз намірився стати актором, але в якийсь момент в звичний плин справ втрутився його батько, який наполягав на тому, щоб хлопець спочатку отримав «більш серйозну» професію. Той погодився і вже кілька років зумів порадувати свого батька дипломом інженера-технолога в галузі машинобудування.

Після цього наш сьогоднішній герой знову почав подумувати про вступ до театрального ВУЗУ. Зібравши всі необхідні речі, молодий хлопець відправився в Москву, де з першої спроби зумів пробитися у Всеросійський державний інститут кінематографії.

Зоряний шлях Віталія Гогунского: музика та фільмографія

Закінчити ВДІК Віталій Гогунський зумів у 2007-му році. Однак його дебют на широких екранах відбувся дещо раніше – в 2004-м. В цей період молодий актор постав перед глядачами в рамках кінострічки «Прощайте, доктор Фрейд», де зіграв сина президента великої компанії, яка переживає проблеми психологічного характеру.

Вельми примітно, що вже в своєму першому фільмі наш сьогоднішній герой зумів проявити себе не тільки як талановитого актора, але і як композитора. Віталієм Гогунским була написана головна пісня до кінофільму – «Думай про мене». Таким чином, отримане колись музична освіта виявилося не зайвим.

Принципово інший екранний образ був створений актором в драматичній стрічці Петра Стьопіна та Катерини Гроховської «Людина безповоротна». У даному фільмі розкривається сутність сучасних сімей на тлі нескінченної загальнолюдської погоні за щастям. У цій кінокартині Віталій Гогунський зіграв молодого хлопця, погнавшегося за легкими грошима і в підсумку втратив дуже багато.

У 2006-му і 2007-му роках наш сьогоднішній герой знявся ще в трьох російських фільмах. Серед його робіт-картини «Спадкоємиця», «Ведмеже полювання», а також роль спецназівця ГРУ в одному з епізодів серіалу «Грозові ворота».

Таким чином, до моменту отримання диплома Вдіку Віталій Гогунський вже мав чималий досвід роботи в кіно. Однак по-справжньому популярний і відомий талановитий український хлопець став лише рік потому. У 2008-му році наш сьогоднішній герой був затверджений на роль життєрадісного і ніколи не зболеного качка-філолога «Кузі» (а точніше – Едуарда Кузьміна в молодіжному комедійному серіалі «Універ».

Віталій гогунський (кузя універ) приколюється. Після виходу даного проекту актора стали впізнавати на вулицях. Журналісти часто стали просити його про інтерв’ю, а продюсери буквально засипати новими привабливими пропозиціями. До актора прийшла справжня популярність. А тому вже незабаром він отримав можливість відчути себе повноцінною зіркою.

Варто відзначити, що свої музичні навички Віталій Гогунський виявив також і в проекті «Універ». Так, зокрема, в телесеріалі звучать дві композиції, написані актором, у тому числі і знаменита «Шняга-шняжная», що стала справжнім гімном всього телепроекту.

Віталій Гогунський сьогодні

У загальній складності в серіалі «Універ» Віталій Гогунський знімався протягом трьох років. Після цього актор працював також над створенням продовження відомої франшизи – «Універ. Нова общага». У підсумку залишити проект наш сьогоднішній герой зважився тільки в 2013-му році.

Кілька разів в якості запрошеного актора він з’являвся в серіалі «САШАТАНЯ», де грали Валентина Рубцова та Андрій Гайдулян. В даний час Віталій Гогунський працює переважно в театральних проектах. Так, зокрема, його можна побачити в рамках кількох спектаклів Театрального агентства «Лекур», де він грає з такими зірками російського кінематографа як Марія Горбань, Світлана Пермякова, а також Марія Кожевнікова.

Віталій Гогунський з дружиною і донькою

Про нових кінематографічних ролях актора поки нічого докладно не відомо.

Особисте життя Віталія Гогунского

Вже декілька років актор одружений на моделі Ірині Маирко (нині – Гогунская). У колекції персональних нагород дружини актора є титули «Міс досконалість», «Міс Пишність», а також деяких інших. В даний час знаменитості живуть в Москві і займаються вихованням спільної дочки Мілани.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: