Ім’я: Віталій Абдулов

Дата народження: 15 березня 1970 р. (46 років)

Знак Зодіаку: Риби

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: р. Глазов, Удмурдская АРСР

Діяльність: актор кіно і телебачення

Вага: 94 кг

Зріст: 192 см

Біографія Віталія Абдулова

Віталій Абдулов – це яскравий російський актор, в біографії якого можна відшукати безліч цікавих телевізійних та кінематографічних робіт.

Російський актор Віталій Абдулов

В його кар’єрі не так багато дійсно великих ролей, проте, навіть незважаючи на це, ім’я нашого сьогоднішнього героя завжди залишається на слуху у мільйонів телеглядачів. Одного разу один з російських журналів назвав Віталія Абдулова майстром другорядних ролей. І з цим ємним визначенням дуже складно не погодитися.

Ранні роки, дитинство і родина Віталія Абдулова

Віталій Зинурович Абдулов з’явився на світ п’ятнадцятого березня 1970-го року в невеликому містечку Глазов радянської Удмуртії. Проте в цьому населеному пункті актор практично не жив.

Ще в трирічному віці наш сьогоднішній герой разом зі своєю родиною перебрався в більш великий і жвавий Іркутськ, де згодом і провів все своє дитинства. У шкільні роки він активно займався баскетболом і навіть уявляв своє місто на міжрегіональних змаганнях. Але, врешті-решт, спорт Віталій залишив.

Віталій Абдулов в рекламі Теле2

Після закінчення середньої школи майбутній актор подав документи в Іркутський енергобудівний технікум, де згодом став вчитися на «техніка-будівельника». Отримавши диплом, Віталій Абдулов пішов служити в армію, де провів два наступних роки свого життя. Після демобілізації він знову повернувся в Іркутськ, де згодом став працювати на різних підприємствах. Так, у різний час наш сьогоднішній герой працював в якості будівельника-монтажника, санітара лікарні, охоронця, адміністратор в кафе. Однак жодна з цих професій не справила на нього належного враження.

Шлях Віталія Абдулова в акторство

У двадцять п’ять років, ведений мрією про нових висотах, майбутній актор вступив до Іркутське театральне училище, де згодом став вчитися в групі педагога Валентини Ділову.

Всього за пару років, проведених під склепіннями театрального училища, наш сьогоднішній герой встиг по-справжньому закохатися в акторське мистецтво. Він віддавав усього себе мистецьких занять, і в один прекрасний момент всі його зусилля були винагороджені.

Сериаломания — Віталій Абдулов вся справа в тому, що на одному із звітних виступів студентів іркутського училища був присутній відомий педагог з Москви – Ольга Фірсова. Саме вона згодом і запросила вподобаного їй юнака в театральну групу школи-студії МХАТ. Так, Віталій виявився в російській столиці, де дуже швидко став одним із студентів легендарного театрального Вузу. У групі талановитого педагога Євгена Каменьковіча наш сьогоднішній герой навчався аж до 2004-го року. За цей час молодий актор зумів набратися досвіду, а також вперше знятися в декількох кінофільмах.

Однак перші ролі актора складно назвати по-справжньому примітними. Він грав співробітників міліції, охоронців, робітників, а також деяких інших епізодичних персонажів. Вельми показовим у цьому плані є голлівудський фільм «Перевага Борна», в рамках якого Віталій виконав роль російського таксиста.

Кар’єра актора Віталія Абдулова, фільмографія

Кілька більш великі ролі прийшли до нашого сьогоднішнього героя лише в 2004-му році, після закінчення навчання у Мхаті. У цей період наш сьогоднішній герой виконав ролі в картинах «Шукшинские розповіді», а також з’явився як старого вояки Євсєєва в популярному серіалі «Солдати». Ці роботи принесли йому перший справжній успіх, який дуже скоро отримав своє продовження.

Олена Третьякова і Віталій Абдулов — Любов за кадром))) В середині 2000-х років Віталій Абдулов став часто з’являтися на театральній сцені, а також отримувати пропозиції про зйомки в нових кінематографічних проектах. Найбільш відомими стали ролі дизеліста в картині «Перший після бога», Удава в стрічці «Квиток у гарем», а також фізрука в знаменитих «Ранетках». В останньому фільмі також знімалися такі актори, як Аня Руднєва, Наталія Мильниченко, Лера Козлова, Галина Польських та інші.

Так, головні ролі, як і раніше обходили стороною нашого сьогоднішнього героя. Однак його яскраві роботи другого плану

все-таки принесли акторові заслужену популярність.

Загибайлов у стрічці «Спекотний листопад», капітан Зуров в «Заставі Жиліна», помічник мера в «Кадетстве» — ці та багато інших ролі актора досі вважаються одними з кращих у великій фільмографії нашого сьогоднішнього героя.

Віталій Абдулов рекламі

Крім того, певну дещицю слави Віталію Абдулову принесли ролі в рекламних роликах. Як це ні дивно, однак у даній галузі талановитий актор грає виключно в рекламі мобільних операторів. Так, зокрема, у його кар’єрі є відеоролики, зняті для компаній Мегафон, МТС, і навіть шведської компанії Tele2. Акторська робота в останньому із зазначених рекламних роликів виявилася особливо вдалою. Невдалий мафіозі з даної реклами як-то особливо полюбився глядачам, а тому дуже скоро став дуже популярний.

Віталій Абдулов сьогодні

В останні роки актор також, як і раніше, відіграє переважно епізодичні ролі. У 2012-му році він знявся в епізодах відразу трьох різних серіалів, а також відіграв досить помітну роль в телевізійному проекті «Друге повстання Спартака». Про подальші кар’єрні плани актора поки нічого не відомо.

Віталій Абдулов і Ксенія Баскакова

Особисте життя Віталія Абдулова

Довгий час в Інтернеті обговорювалися подробиці роману Віталія Абдулова з молодою співачкою з групи «Ранетки» — Оленою Третьякової. Закохані були разом декілька років, а тому їх знайомі і друзі вже щосили розпускали чутки про нібито підготовку весілля.

Однак влітку 2010-го року стало відомо, що гарна пара все-таки розпалася. Подібні новини стали з’являтися після того, як наш сьогоднішній герой з’явився на одному з південних курортів в компанії ще однієї юної актриси — Ксенії Баскаковій. Згодом Віталій зізнався, що відносини з колишньою коханою вже давно в минулому.

В даний час актор живе в Москві з новою дівчиною. Однак нових повідомлень про стосунки двох знаменитостей поки немає.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: