Ім’я: Вінус Вільямс

Дата народження: 17 червня 1980 р. (36 років)

Знак Зодіаку: Близнюки

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: р. Лінвуд, Каліфорнія, США

Діяльність: тенісистка

Вага: 73 кг

Зріст: 185 см

Біографія Вінус Вільямс

Вінус Вільямс – це відома американська тенісистка, яка встигла вже багато раз довести всій планеті своєї найвищий рівень професійної майстерності. Вона була першою в одиночному і парному розряді; в її особистої колекції зберігається відразу кілька призів із серії турнірів Великого шолома.

Загальна ж кількість нагород цієї талановитої тенісистки і зовсім складно підрахувати. Але що робить її ігровий стиль і манеру руху на корті настільки особливими? Як цієї яскравої афроамериканке вдалося досягти настільки вражаючих спортивних висот? Причини цього варто шукати в біографії Вінус.

Дитинство і родина Вінус Вільямс

Вінус Вільямс з’явився на світ 17 червня 1980 року в невеликому каліфорнійському містечку Лінвуд. Її батьки були затятими шанувальниками спорту, а тому наша сьогоднішня героїня і її молодша сестра Серена Вільямс, стали займатися тенісом вже з ранніх років. Вперше вийти на корт Вінус Вільямс довелося вже в чотирирічному віці. З тих пір ракетка і тенісний м’яч стали незмінними супутниками її життя.

Вінус Вільямс білизна тілесного кольору

Займатися у професійній спортивній академії майбутня чемпіонка початку в 10 років. Сталося це після того, як її сім’я переїхала жити в інше каліфорнійське містечко – Комптон. Тут батько юної знаменитості отримав роботу в одній з престижних компаній. А тому вже дуже скоро Комптон став для Вінус рідним містом.

Тут наша сьогоднішня героїня знайшла нових друзів, почала відвідувати загальноосвітню школу, а також займатися в академії тенісу «Маккі». Кілька разів вже у дитячому віці Вінус їздила на дитячі спортивні турніри, які проходили для неї з незмінним успіхом. Вона кілька разів зуміла пробитися на п’єдестал пошани, а також завоювала кілька золотих кубків дитячих змагань.

Їй пророкували велике майбутнє, проте в якийсь момент її батько перестав надсилати своїх дочок на спортивні турніри. Як прийнято вважати, причиною тому стала расова нетерпимість деяких уболівальників, суддів і навіть самих учасників. Вінус і її сестра продовжували займатися в спортивній академії, однак їх батько наполягав на тому, щоб дівчата приділили більше уваги своєму шкільної освіти.

Марія Шарапова розгромила Вінус Вільямс Повернутися на спортивний турнір Вінус Вільямс довелося лише в жовтні 1994 року, коли вона перейшла з розряду любителів в розряд професійних спортсменів. Перші виступи на дорослих турнірах складалися для неї не так добре, як можна було б розраховувати. Однак опускати руки дівчина навіть не збиралася. Вона грала дуже сміливо і енергійно, рухалася по корту з одного кута в інший. Єдиною його слабкістю залишалося відсутність досвіду. Але цей нюанс дуже скоро вдалося усунути.

Зоряний шлях тенісистки Вінус Вільямс

У 1995-му році наша сьогоднішня героїня покинула академію «Маккі» і стала тренуватися під керівництвом свого батька. Перший час результатів подібних змін не було видно. Проте в якийсь момент Вінус Вільямс все-таки стала стрімко набирати. У 1997-му році вона зуміла дістатися до фіналу US Open, буквально шокувавши всіх своїм успіхом. З цього моменту про неї стали говорити як про сформовану тенісистці.

Згодом наша сьогоднішня героїня ще неодноразово доводила свою спроможність на турнірах Великого Шолома. А вже в 2000-му році змогла покласти в особисту скарбничку свій перший кубок. Обігравши в двох турнірах Ліндсей Девенпорт, талановита афроамериканка зумів стати переможницею спочатку на Вімблдонському турнірі, а потім і на US Open. Після цього Вінус стала однією з головних зірок професійного тенісу.

Вінус Вільямс на Олімпіаді

У тому ж 2000-му році спортсменка виграла свої перші Олімпійські медалі. Згодом медалі вищої гідності на Олімпіаді діставалися нашої сьогоднішньої героїні ще три рази (у парному розряді з Сереною Вільямс).

Реклама iPhone 5 Сон (Серена Вільямс, Вінус Вільямс) Варто зазначити, що зі своєю молодшою сестрою Вінус неодноразово сходилася лицем до лиця на тенісному корті. У 23-х матчах проти Серени вона зуміла здобути лише вісім перемог, програвши їй, в тому числі, аж шість фіналів турнірів Великого шолома. Однак, незважаючи на ці малоприємні результати, кар’єра старшої з сестер Вільямс завжди була дуже вдалою. Протягом спортивної кар’єри наша сьогоднішня героїня виграла сорок чотири (!) тенісні турніри в одиночному розряді, а також двадцять один – у парному. Загальна сума призових вже давно перевалила відмітку в 27 млн. доларів. В її особистій колекції є відразу 22 кубка серії Великого шолома. Подібний результат, погодьтеся, викликає повагу.

У 2001-му році, обігравши у фіналі US Open свою молодшу сестру, наша сьогоднішня героїня завоювала один з найцінніших трофеїв у своїй кар’єрі. Після цього були нові турніри і нові перемоги. У результаті цього вже в лютому 2002-го року Вінус Вільямс вийшла до першої строчки в рейтингу WTA. Вісім років тому наша сьогоднішня героїня повторила свій успіх уже в рейтингу парних тенісистів, очоливши разом зі своєю сестрою список кращих пар.

Вінус Вільямс в даний час

Вельми примітно, що за свою кар’єру Вінус Вільямс зуміла відзначитися не тільки в світі професійного тенісу, але і в багатьох інших галузях. Так, зокрема, талановиту афроамериканку можна побачити одразу у 37 (!) фільмах, в абсолютній більшості яких вона, правда, грає саму себе. Однією з найбільш яскравих стрічок з її участю є біографічна картина «Вінус і Серена», присвячена двом сестрам-тенісисткам.

Вінус Вільямс з сестрою Сереною Вільямс

Завершуючи розповідь про нашу сьогоднішню героїню, відзначимо, що в даний час її тенісна кар’єра все ще триває, проте успіхи спортсменки далекі від колишніх висот. Станом на листопад 2013-го року Вінус займає 48 місце в списку кращих тенісисток планети.

Особисте життя Вінус Вільямс

Довгий час особисте життя одного з найбільш прославлених тенісисток сучасності перебувала під щільною завісою таємниці. Лише наприкінці 2011-го року публіці стали відомі деякі подробиці любовного роману спортсменки. Коханим Вінус Вільямс був названий професійний гольфіст Хенк Кюне (Hank Kuehne). Згодом факт наявності любовної зв’язку підтвердила і сама тенісистка.

У звичайному житті Вінус захоплюється дизайном одягу і дотримується вегетаріанських поглядів на раціон харчування.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: