Ім’я: Віллі Токарєв

Дата народження: 11 листопада 1934 р. (82 роки)

Знак Зодіаку: Скорпіон

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: хутір Чернишов, Північно-Кавказький край

Діяльність: співак

Вага: 65 кг

Зріст: 151 см

Біографія Віллі Токарєва

Дитинство і родина Віллі Токарєва

Родина співака – Кубань. Його діди були кубанськими козаками. У дитячих спогадах – пісні, які дорослі співали вечорами, зібравшись разом. Дітям іноді теж дозволяли недовго посидіти і послухати. Як-то Віллі вирішив з хлопцями заспівати перед дорослими кубанські пісні хором, вони відрепетирували і ввечері виконали. Це було несподівано. Пісні кубанських козаків він проніс у своєму серці через усе життя.

Рано проявився поетичний талант. Перший вірш, який Токарєв написав у шкільну газету, був про те, як він розпорядився кишеньковими грошима. Схильність до музики проявилася в тому, що він навчився грати на струнних народних інструментах. У підлітковому віці Віллі почав сам складати мелодії. Він із захопленням слухав музику на своєму радіо «Рекорд».

Пісні Віллі Токарєва популярні по обидві сторони океану

Коли хлопчикові було одинадцять років, сім’я переїхала в місто Каспійськ, що знаходиться в Дагестані. У чотирнадцять він вже пішов у плавання. На кораблі підліток працював кочегаром.

Перші пісні Віллі Токарєва

Після служби, яка проходила у військах зв’язку, молодий чоловік подався в Ленінград. Там він став студентом музичного училища при консерваторії. На естраді він з’явився, як джазовий контрабасист. Але він був не тільки музикантом, вже тоді починаючий музикант почав писати пісні, які відразу ставали досить популярними. Навчаючись, Віллі встиг попрацювати в кількох музичних колективах, у тому числі в ансамблі «Дружба». У той період з’явилися такі хіти, як «Дощ» і «Хто винен?».

У цей час почалися гоніння на джаз, тому музикант прийняв рішення виїхати в Мурманськ, де у нього було більше свободи. Там його визнали як виконавця і автора-пісняра. У 1973-му з’явився хіт, який був названий «Мурманчаночка». Ставши практично «героєм» Кольського півострова, артист не захотів зупинятися на досягнутому. Він прагнув стати відомим всій країні і всьому світу.

Імміграція Віллі Токарєва в США

У 1974-му співак зважився на імміграцію в Америку. Перший час, поки він не знав мови, довелося зовсім нелегко. Він працював на пошті, різноробочим, таксистом, прибирав квартири, служив кур’єром і так далі.

Віллі Токарєв: ось я став багатий СЕР і приїхав у ЭСЭСЭР 18 Сочі Перша касета музиканта вийшла в 1979-му, проте виявилася практично непоміченою. Зате наступна касета з гучною назвою «В шумному балагані» принесла йому популярність. Там були зібрані пісні, стилізовані під «блатні» і «ресторанні».

Всі, хто в Америці волів слухати російські пісні, уважно стежили за творчістю Токарєва. Перший час він виступав у ресторані «Садко», а потім в «Одесі» і «Приморському». У цих же місцях у свій час блищала Любов Успенська. У той період їм були записані близько двадцяти музичних альбомів. Кожен альбом робив артиста більш популярним, причому не тільки в Америці, але і на його батьківщині.

Віллі Токарєв «Хмарочоси» Вперше на гастролі в Союз він приїхав в 1989-му. Організувати тур йому допомогла Алла Пугачова. Вони багато спілкувалися, хоча подальшої співпраці у них не вийшло. В той раз він виступив в різних містах країни, давши сімдесят концертів. Аншлаг повторився в 1990-му, а потім і в 2005-му році. До цього часу Віллі всі знали, у продажу було двадцять чотири його альбому, про нього і його життя в США вийшов документальний фільм.

Повернення в Росію, Віллі Токарєв в даний час

Ставши популярним на батьківщині, артист не бачив сенсу жити за кордоном. Він прийняв рішення повернутися в Росію.

Токарєв придбав квартиру в столиці у безпосередній близькості від Котельнічеській набережній і оселився на третьому поверсі, поруч з будинком знаходиться і його студія, де йде запис нових пісень артиста.

Віллі Токарєв з дружиною

У 2005-му він працював над озвученням фільму «Tour De Force». Робота виявилася вдалою, і незабаром Токарєв отримав пропозицію озвучити ще два кінофільму. Паралельно він працював над записом декількох музичних альбомів, серед них «Adorero», «Я вас любив» і «Шалом, Ізраїль!».

Особисте життя Віллі Токарєва

Вперше Віллі одружився, коли навчався в музичному училищі в Ленінграді. Дуже швидко молоді люди розлучилися. У них народився син, який сьогодні живе в Санкт-Петербурзі і працює на радіо. Другу дружину знайшов він, коли приїхав у 1990-му році на гастролі в СРСР. Весілля було в Москві. В шлюбі народився син Алекс. В даний час він проживає у США. Був ще третій шлюб, який не протримався і одного місяця. Його Токарєв зазвичай навіть не вважає.

Остання весілля відбулося, коли артистові було шістдесят два. Його дружиною стала зовсім молода дівчина Юлія, з якою він познайомився в столичному метро. У них чимала різниця у віці – сорок три роки. Юлія народила двох дітей – дівчинку і хлопчика. Діти вчаться в США, однак є російськими громадянами. Вони навчаються музиці – грають на гітарі, а син ще й на барабанах. Дружина артиста – випускниця Вдіку, кінознавець за професією. Віллі вимовляє ім’я дружини, як Джулія, на кшталт американського. Він вдячний їй за її прекрасне почуття гумору, яке дозволяє їм не сваритися.

Незважаючи на солідний вік, Віллі почуває себе молодим, стверджуючи, що може і віджатися, і з парашутом стрибнути. Він намагається добре одягатися і довше залишатися молодим, щоб відповідати своїй молодій дружині.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: