Ім’я: Вікторія Тарасова

Дата народження: 16 липня 1971 р. (45 років)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: Скопин, Рязанська область

Діяльність: російська актриса

Вага: 56 кг

Зріст: 166 см

Біографія Вікторії Тарасовій

Мама актриси, за освітою режисер, працювала за розподілом в Скопин. Втім, вчитися Вікторія пішла вже в Смоленську, там же вона і отримала атестат зрілості. Після цього вся родина перебралася до Москви.

Зростала Вікторія Тарасова в творчій родині. Мама була режисером, а тато балетмейстером. З раннього дитинства дівчинка зрозуміла, що успадкувала від батька любов і здібності до танців. Вже у п’ятирічному віці Вікторія хвацько отстукивала чечітку. Коли Віка виходила на сцену, то у неї спалахували очі. Вона танцювала танці всіх народів. І тоді дівчинка навіть не замислювалася про акторській професії, але вважала, що буде танцювати все життя. Втім, трохи пізніше Вікторія визначилася з професією. Ази мистецтва майбутня знаменитість вивчала спочатку в Щепкінського театральному училищі, але в знаменитій Тріски так і не довчився, а перевелася в ГІТІС на курс П. Хомського.

До речі, пішла в акторську професію і рідна старша сестра Вікторії Тарасової. Марина Куделинская стала актрисою.

Театральний інститут Вікторія Тарасова закінчила з 1994 року. І в цьому ж році дебютувала в кіно. Юна актриса знялася у фільмі «Рись йде по сліду» режисера Агаси Бабаяна (це продовження відомих картин «Стежкою безкорисливої любові», «Рись повертається» і «Рись виходить на стежку» про рисі Кунак).

Відразу після цього Вікторія влаштувалася на роботу на телебачення. Протягом двох років, у 95-96 роках минулого століття, вона вела передачу «Шість соток» в ефірі телеканалу РТР. Туди дівчина потрапила випадково, на початку своєї акторської кар’єри. Спочатку цю програму вела сестра Тарасової Марина, і одного разу прямо перед записом у «6-ти сотках» відмовився зніматися огородник. Тоді Куделинская попросила сестру. Вікторія не погоджувалася, а от коли сестра вимовила «Актриса ти чи ні», то довелося погодитися. Після першого ефіру юної телеведучої подзвонили і сказали, що вона підходить більше, ніж її сестра.

Виктрия обожнює танцювати

«Шалом»

У 1997 році Вікторія Тарасова повернулася в професію. Її прийняли в трупу театру «Шалом». І тут теж все трапилося зовсім випадково. Жодних єврейських коренів у актриси немає, просто одного разу вона прийшла на спектакль однокурсників, і її попросили замінити якусь руду актрису, яка зламала ногу. У театрі «Шалом» Вікторія поступово стала однією з провідних актрис. Їй дісталася одна роль. В її скарбничці з’явилися роботи над такими виставами, як «Праведники і грішники», «Шлимазл», «Пів-Нью-Йорка мені тепер рідня», «Фарширована риба», «Шоша», «Блукаючі зірки» та інші. А два роки, з 2005 по 2007, вона навіть займала посаду керівника трупи «Шалома».

Втім, однією з кращих робіт вважається головна роль у постановці Лева Шемелова «Моя кошерна леді» за п’єсою А. Хайта. Там Вікторії Тарасової дістався образ російської дівчини на ім’я Ліза Дулитова, яка полюбила єврея. Постановка про любов і її перетворюючої силі людини.

Вікторія каже про театрі «Шалом» з посмішкою. Актриса зізнається, що саме він дав їй дорогу у життя і можливість спробувати себе в характерних головних ролях.

Особисте життя

Вікторія Тарасова чимало досягла як актриса. А ось її кар’єра могла обірватися, був такий момент, коли дівчина могла піти з професії. Виною тому непроста особисте життя.

Вікторія Тарасова на відео В середині 90-х років актриса стала дружиною бізнесмена. Вікторія дуже любила чоловіка і майже обожнювала, однак сімейне життя не склалося. Чоловік пішов саме тоді, коли Тарасова виношувала під серцем його дитину. Актриса згадує, яка для неї тоді це була трагедія. Більш того, це був шок від зради.

«Я мало не померла, — згадує Вікторія Тарасова, — Я любила чоловіка і до останнього вірила, що він подзвонить мені в пологовий будинок. Але він так і не прийшов, мене з малям забирали мої мама і тато…». Виховувати сина по імені Данила допомогли Вікторії батьки.

Як час краху сімейного життя Вікторія Тарасова саме починала свою кар’єру в «Шаломе». І тут же було прийнято рішення піти з театру в рекламний бізнес, щоб заробити грошей. Відмовитися від професії не дав батько, який сказав, що буде допомагати дочці у що б то не стало, лише б вона займалася справою до душі.

Кіно

Широка публіка довго нічого не знала про Вікторії Тарасової. У кіно актриса повернулася тільки в середині 2000-х років. У 2005 і 2006 вона стала американкою Еммою Гіршман для серіалу «Кулагін і партнери», після втілилася в Марту в кінокомедії «Біс у ребро або Чудова четвірка», а далі стала Юлією Голікової в телесеріалі «Безмовний свідок». Втім, був ще ряд незначних ролей, які особливої слави художник не принесли.

Популярність прийшла до Вікторії Тарасової після виходу на екрани серіалу «Глухар». Там дівчині дісталася головна роль майора (яка дослужилася до підполковника) міліції Ірини Зіміної.

«Спочатку я сумнівалася, чи варто мені грати мента. Але коли я прочитала сценарій і дізналася, що майору, моєї героїні, 37 років, вона сама виховує сина, і наречений у неї молодше, ніж вона, то була дуже здивована. У нас з нею дуже багато спільного. Я відразу погодилася на роль», — розповідає Вікторія Тарасова.

Відпочинок в Домінікані Успіх першої частини «Глухаря» був приголомшуючий. Він то і спонукало творців серіал на продовження. Так з’явилися спочатку «Глухар. Приходь, Новий рік!», потім «Глухар-2» і «Глухар-3», а потім «Глухар в кіно». Цей серіал вніс кардинальні зміни в життя Вікторії Тарасової. Вона почала працювати в шаленому ритмі, поєднувала роботу в улюбленому театрі з постійними зйомками.

«Іноді у мене руки опускалися від втоми, — згадує Вікторія Тарасова. — Але повірте мені, що це набагато краще, ніж сидіти і нічого не робити. І той, хто скаже, що він втомився від слави, — збреше. Адже треба завжди цінувати той момент, коли життя підносить тебе на пік твоєї кар’єри».

Інші роботи

Після серіалу «Глухар» пропозиції роботи на Вікторії Тарасову посипалися як з рогу достатку. У 2010 і 2011 роках вона стала працювати над серіалом «П’ятницький» та «Відділ». Головні герої картини – все ті ж персонажі серіалу «Глухар». Це своєрідне відгалуження від основної сюжетної лінії. Фільми з «Відділу» розповідають про події, які відбувалися в один час з подіями третього сезону серіалу «Глухар». «Відділ» вперше показали 22 жовтня 2010 року в ефірі телеканалу НТВ. А ось серіал «П’ятницький» вийшов на екрани роком пізніше – 7 листопада 2011 року.

З Михайлом Пореченковим

Крім цього, в 2009 році Вікторія встигла знятися в картині «Місто спокус», а через рік виступити в ролі Галини у фільмі «Адвокатеси». У 2011 році актриса була зайнята відразу в двох стрічках: «Петрович» і «Громадянка начальниця-2».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: