Ім’я: Вікторія Морозова

Дата народження: 22 травня 1973 р. (43 роки)

Знак Зодіаку: Близнюки

Східний гороскоп: Бик

Місце народження: Вітебськ

Діяльність: співачка і актриса

Вага: 57 кг

Зріст: 170 см

Біографія Вікторії Морозової (Міста)

Дитинство дівчинки пройшло в засекречених військових гарнізонах Прибалтики. Батьки мріяли зробити з доньки знаменитість, правда, місцевого розливу. Вони бачили Вікторію, яка працює в білоруському оркестрі. Там, до речі, майбутня зірка, виступала з п’ятнадцяти років.

Жорстока Москва

Вікторія за розподілом потрапила в столичний музичний театр. Але як тільки дівчина приїхала в Москву, то просто опинилася на Білоруському вокзалі. У відчаї пров спробувала влаштуватися на роботу у Великий театр, але відділ кадрів був закритий. Долю юної артистки вирішив випадок. До неї підійшов якийсь англієць і запропонував працювати солісткою в його «бенді».

Віка і Антон

Втім, у біографії Вікторії Морозової багато білих плям. Артистка неохоче розповідає про себе в інтерв’ю. Останнім часом вона приділяє не сольній кар’єрі, а кар’єрі чоловіка – зірки популярного у свій час мюзиклу «Notre Dame de Paris» Антона Макарського. І практично на всі зустрічі з представниками засобів масової інформації пара приходить разом.

А от про свою історію кохання і про свою зустріч Антон та Вікторія розповідають з натхненням. Макарський згадує, як він брав участь у пробах до мюзиклу «Метро». Під час кастингу в аудиторію зайшла невідома, але красива дівчина в коротенькій майці, міні-спідниці і туфлі на величезній платформі. Причому, ця юна особа була дуже схожа на бабусю Антона Макарського. Артист стверджує, що в Вікторію буквально закохався з першого погляду.

Батьки мріяли виростити з Вікі знаменитість

У той час Вікторія Морозова була вже досить відомою співачкою та закінчила режисерський факультет Гітісу. Відео артистки постійно крутили по телевізору – це були два кліпи на пісні «Обійми» і «Хтось», а співак Володимир Пресняков-старший як раз узяв її в свій музичний проект «Його Величність Казка».

До речі, до цього часу Вікторія Морозова встигла попрацювати в цирку на Кольоровому бульварі. Там вона відпрацювала поспіль 88 вистав. При цьому дівчина літала під куполом і ледь не розбилася.

Втім, під час першої зустрічі Вікторія не звернула уваги на свого майбутнього чоловіка.

«Я почала працювати в «Метро», а в цей час в моєму житті був дуже важкі період, і, звичайно, я взагалі не помічала нікого навколо себе. Антон ж, навпаки, відразу звернув увагу на мене, напевно, тому, що я прийшла «на величезних платформах і з голим животом», — згадує Вікторія.

Вікторія Морозова на відео Придивитися до молодій людині вона змогла тільки на вечірці, яка була після закінчення кастингу. Молодий чоловік, за словами Вікторії, був неповторний і очарователем. Підсумком зустрічі стало усамітнення в будинку Морозової на Кольоровому бульварі. Молодий чоловік залишився на ніч.

А вже вранці Антон Макарський запропонував Вікторії руку і серце. Картина виглядала досить урочисто. Антон звернувся до Віки з такою промовою: «Я не маю ніякого права робити тобі пропозиції. Я чітко розумію, де знаходишся ти і де я. Зараз у мене є тільки дві сорочки і джинси, а з майна гітара і бритва. Але якщо ти станеш моєю дружиною, то у тебе буде все». Незважаючи ні на що, Вікторія відповіла згодою.

Убив наповал Вікторію Антон своєю чутливістю. Морозова розповіла Макарському про божевільну любов Марка Шагала і Белли. Він настільки перейнявся, що навіть заплакав. «В цю мить я зрозуміла, що такого романтика шукала все своє життя. І в цей момент, напевно, я в нього закохалася», — каже Віка.

Не пара

До речі, всі навколо тільки й говорили про те, що Макарський і Морозова не пара. Друзі Вікі відверто насміхалися над Антоном. Але єдиний, хто виділив молодого людини і підтримав закоханого, це був Борис Краснов. Він якось раз навіть сказав співачці: «Віка, а твій хлопець – он той красивий м’язистий єврей? Він дуже талановитий! Він чудовий!».

Через рік Вікторія і Антон повінчалися. Але ось справжнє весілля зіграли тільки через три роки. Це сталося якраз тоді, коли Макарському запропонували доленосну роль Феба в мюзиклі «Notre Dame de Paris», яка зробила з чоловіка знаменитість. Втім, після цього кар’єра Вікторії Морозової пішла на спад.

Майже ніхто не вірив у цю пару

Вікторія розповідає, що на сцені вона не просто співає, вона грає свої пісні, як маленькі історії. Дівчина вибирає сама сподобалися твори, працює над ними і створює образ люблячої жінки, яка здатна радіти, сумувати і страждати. При цьому артистка впевнена, що треба робити тільки позитивну музику, щоб люди з концерту виходили з величезним зарядом позитивної енергії.

Артистка без голосу

Дівчина каже, що причина відходу зі сцени — втрата голосу. Артистка дуже багато гастролювала. Виходила на сцену навіть з височенною температурою. А одного разу, на сольному концерті в Харкові втратила свідомість. Втім, це сталося за кілька місяців до зустрічі з Антоном. Дівчині тоді викликали «швидку допомогу» і з’ясувалося, що в мене вже місяць як запалення легенів. Здоров’я співачки погіршилося після мюзиклу «Метро». Там Вікторії було необхідно брати дуже високі ноти. Іноді дівчина не могла й слова вимовити, але зате співала.

З 2002 року Вікторія Морозова стала помічницею Антона Макарського, його правою рукою, і повністю присвятила себе його продюсування.

Досить довго Віка сама вела всі справи. Але одного разу керівництво Московського міжнародного будинку музики наполягло на спільному концерті подружжя. До підготовки Макарський підійшли відповідально, потрібно вирішити багато організаційних і творчих питань. Вікторія запевняла чоловіка, що, напевно, не зможе повернутися на сцену, так як у них немає продюсера і піар-директора. Однак виступу судилося відбутися, причому воно взяло абсолютно своєрідну та оригінальну форму. Відтоді подружжя їздять на гастролі виключно разом. У них в групі семеро музикантів різного віку – від 19-ти до 42-х років. І всіх об’єднує прагнення робити якісну музику і співати її тільки «наживо».

Пара Вікі і Антона - приклад для наслідування

Зараз пара думає не лише про свою кар’єру, але і продовження роду. Дітей Антон та Вікторія хочуть вже давно. Співачка сподівається, що щасливий час материнства ось-ось настане, а під час вагітності дівчина зможе записати свої найкращі пісні.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: