Ім’я: Вікторія Лукина

Дата народження: 7 липня 1984 р. (32 роки)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Щур

Місце народження: р. Подольськ

Діяльність: актриса, модель

Вага: 60 кг

Зріст: 175 см

Біографія Вікторії Лукіної

Вікторія Лукина – це відома російська актриса, славу якій принесли ролі в телесеріалах «Два батька і два сина», «Хто, якщо не я» та «Маргоша». Дані проекти зробили нашу сьогоднішню героїню справжньою зіркою російського телебачення. У білявої красуні з’явилися свої персональні шанувальники. А тому наша сьогоднішня стаття, повністю присвячена її персони, напевно, не залишиться без уваги читачів.

Дитинство і родина Вікторії Лукіної

Вікторія Лукина з’явилася на світ 7 липня 1984 року в місті Подольську. У цьому місці пройшло її дитинство. Саме тут наша сьогоднішня героїня вперше чітко вирішила для себе, що в майбутньому неодмінно стане відомою актрисою. Свої перші виступи маленька Віка організовувала у себе ж удома. Вона розповідала байки своїм лялькам, а також радувала красивим читанням віршів свою маму та молодшу сестричку.

Вікторія Лукина на зйомках фільму Бабло

Вікторія Лукина мріяла стати актрисою, проте шлях до заповітної мети був складний і тернистий. В шкільні роки, паралельно з відвідуванням обов’язкових занять дівчина також ходила на уроки в Московську фінансову юридичну академію.

Пізніше, закінчивши покладені дев’ять класів і отримавши шкільний атестат, дівчина також успішно склала іспити в медичну академію, де стала вчитися на молодшого медичного працівника. В даному контексті варто зазначити, що кар’єра у сфері охорони здоров’я було мрією не самої Вікі, а її мами. Деякий час жінка навіть слухати нічого не хотіла про бажання дочки стати популярною кінозіркою. Подібні ідеї здавалися матері не дуже реалістичними. Однак сама Вікторія все продовжувала наполягати на своєму.

Шлях в акторство Вікторії Лукіної

Ще продовжуючи навчання у медичному коледжі, наша сьогоднішня героїня стала часто їздити до Москви, де намагалася потрапити на підготовчі курси Московського художнього академічного театру. Але заповітна висота всі залишалася недосяжною. У загальній складності Вікторія Лукина три рази пробувала пробитися у МХАТ, проте кожен раз сходила з дистанції на тих чи інших етапах відбору.

Вікторія Лукина про В’ячеслава Гришечкине В певний період через низку невдач і нерозуміння з боку близьких Віка і зовсім зовсім зневірилася. У неї почалася депресія, однак в якийсь момент їй все-таки вдалося піднятися над своїми слабостями. Молода дівчина зробила ще одну спробу пробитися в театральний ВУЗ, проте цього разу замість нещасливого Мхату вирішила вибрати Вище театральне училище імені Щепкіна. У підсумку саме цей ВУЗ став для неї сходинкою до заповітної мети.

Перші фільми з Вікторією Лукіної

Закінчивши «Щепкинское» училище в 2006-му році, Вікторія Лукина почала зніматися в кіно. Як і багато інші її колеги по акторському цеху, спочатку дівчина виконувала зовсім невеликі епізодичні ролі. Вона з’явилася в одній із серій проекту «Кулагін і партнери», потім зіграла «дівчину з торта» в серіалі «Татусеві дочки». У результаті низка малозначних екранних ролей розтягнулася на цілих два роки, проте згодом в кінці тунелю все ж з’явилося світло.

У 2008-му році наша сьогоднішня героїня зіграла разом з Дмитром Певцовым в романтичній комедії «Золотий ключик», а відразу після цього отримала постійну роль в російському телесеріалі «Маргоша». В даному проекті актриса зіграла просту і наївну секретарку по імені Люся. У підсумку саме цей екранний образ приніс дівчині перший справжній успіх. У неї з’явилися персональні шанувальники. У деяких російських журналах і газетах почали один за одним з’являтися її інтерв’ю. У якийсь момент на хвилі популярності дівчина вирішила спробувати себе в якості моделі. У результаті її фотографії прикрасили відразу кілька модних видань.

Марія Берсенєва та Вікторія Лукина Паралельно з кінематографічної кар’єрою протікала також кар’єра Вікторії Лукіної в світі театру. Свої перші сценічні ролі актриса зіграла ще в студентських постановках, проте найбільшу популярність придбала, граючи на сцені Малого театру. Серед його сценічних робіт варто особливо виділити постановки «Виїхав залишився один», «Роки мандрівок», «Не було ні гроша, та раптом алтин» та ін.

Дещо пізніше наша сьогоднішня героїня змінила Малий театр на театр Вахтангова. А ще через деякий час стала виступати на сцені Театру кіноактора і брати участь в антрепризних виставах. Найбільш відомою роботою Вікторії Лукіної в театрі на даний момент є вистава «Вишневий сад», який отримав багато позитивних відгуків з боку глядачів і критиків.

Вікторія Лукина в серіалах

Повертаючись до теми кіно, зазначимо, що після ролі в серіалі «Маргоша» (в якому також знімалися Едуард Трухменев, Марія Берсенєва, Олена Перова, Володимир Стержаков та інші) кар’єра актриси різко пішла на лад. Деякий час Вікторії Лукіної пропонували однотипні ролі секретарок, однак згодом дівчині все ж вдалося скинути з себе ярмо обридлого образу.

У 2009-му році вона зіграла одну з головних ролей в малобюджетном трилері «Робинзонка», а згодом з’явилася також у картинах «Бабло», «Офіс онлайн, або Айтішники» і деяких інших. Дані проекти зміцнили популярність актриси. Однак справжньою зіркою Вікторію Лукину все-таки зробило телебачення.

Вікторія Лукина знімалася для журналу Максим

У різні роки наша сьогоднішня героїня зіграла помітні ролі в таких відомих проектах, як «Метод Лаврової», «Хто, якщо не я», «Два батька і два сина». Паралельно з цим дівчина продовжувала зніматися в нових епізодах серіалів «Маргоша-2» та «Маргоша-3». Таким чином, в останні роки дівчина постійно знаходиться в центрі уваги глядачів.

Вікторія Лукина в даний час

В даний час Вікторія Лукина продовжує грати на сцені Театру кіноактора, а також зніматися в нових телевізійних проектах. На момент написання даної статті останньої екранної роботою актриси був серіал «Тариф на минуле».

Особисте життя Вікторії Лукіної

Таємниці особистого життя Вікторія поки що не розкрила ні в одному зі своїх інтерв’ю. Відомо, що поки дівчина офіційно незаміжня. Однак, як зізнається сама актриса, в її житті все-таки є кохана людина. Хто цей щасливчик, поки не відомо. За непрямими даними можна судити, що обранець Вікторії Лукіної не має відношення до світу шоу-бізнесу.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: