Ім’я: Вікторія Лопирьова

Дата народження: 26 липня 1983 р. (33 роки)

Знак Зодіаку: Лев

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: р. Ростов-на-Дону

Діяльність: модель, телеведуча

Вага: 64 кг

Зріст: 177 см

Біографія Вікторія Лопирьова

Вікторія Лопирьова – це одна з найвідоміших моделей у сучасній історії Росії. Її зоряним часом стала перемога на конкурсі «Міс Росія-2003», однак не варто думати, що після цього її кар’єра повільно пішла на спад. Зовсім навпаки! Після того знакового успіху миловидна красуня почала успішно реалізовувати себе і в інших галузях. Найбільш значущими виявилися її успіхи на телевізійному терені. Саме тому сьогодні її ім’я не сходить з газетних сторінок.

Але що ж ще можна розповісти про цю привабливу блондинку? Простежити життєвий і творчий шлях Вікторія Лопирьова ми спробуємо сьогодні.

Ранні роки Вікторія Лопирьова: успіхи в якості моделі

Наша сьогоднішня героїня з’явилася на світ в провінційному Ростові-на-Дону в сім’ї, міцно пов’язаної з мистецтвом. Її батько був відомим у місті художником, а мама працювала журналісткою і спеціалізувалася переважно на модельному бізнесі.

Вікторія Лопирьова - Міс Росія

Можливо, саме вплив її матері і визначило весь життєвий і кар’єрний шлях Вікторії. З ранніх років наша сьогоднішня героїня прагнула до краси і зовнішнього досконалості. Вона працювала над собою, ретельно створюючи необхідні їй параметри фігури, осягала всі тонкощі макіяжу і годинами крутилася біля дзеркала, експериментуючи зі своєю зачіскою. Однак не варто думати, що образ класичної блондинки найбільш повно характеризує внутрішній світ Вікторія Лопирьова. Адже працюючи над своєю зовнішністю, дівчина ніколи не забувала і про свій внутрішній світ. З самого дитинства вона любила читати книги, а також створювати свої власні маленькі шедеври, тягаючи фарби з майстерні батька.

Однак саме яскрава зовнішність Вікторія Лопирьова постійної привертала до них увагу оточуючих. Ще в підлітковому віці вона почала вперше отримувати пропозиції про зйомки та участі у модельних показах, але довгий час відповідала на них відмовою. Лише в 2000-му році дівчина вирішила спробувати себе в якості моделі, відправивши свої особисті фото на щорічний конкурс «Фотомодель Дону». Її відібрали серед багатьох учасниць, і вже дуже скоро несподівано для самої себе наша сьогоднішня героїня приміряла на себе звання найкрасивішої дівчини у Ростові-на-Дону.

Вікторія Лопирьова косметичка Вельми примітно, що навіть цей досить серйозний успіх не змусив Вікторію Лопыреву мріяти про кар’єру моделі. Участь в конкурсах та кастингах було для неї лише чимось на зразок улюбленого хобі. Однак, навіть незважаючи на подібний підхід, миловидна блондинка зуміла добитися вражаючих висот в модельному бізнесі. Так, зокрема, в різні роки дівчина здобувала титули «Ростовська красуня», «Обличчя року», «Міс Донбас Open-2002», «Міс фото Росії», «Фурор року», а також деякі інші. Крім того, важливим досягненням нашої сьогоднішньої героїні варто також віднести попаданням у фінали конкурсів «Elit Model Look» і «supermodel of the World».

Перемога Вікторія Лопирьова на конкурсі «Міс Росія» і подальша кар’єра ведучої

У 2003-му році наша сьогоднішня героїня стала однією з учасниць конкурсу «Міс Росія-2003». Її суперницями були багато яскраві дівчата, однак серед десятків конкурсанток члени журі обрали саме Вікторію Лопыреву. З цього моменту в житті ростовської красуні почався новий етап. Вона стала по-справжньому відома і знайома. Її фотографії почали з’являтися в найкращих журналах країни, а вона сама стала частою гостею на різних російських ток-шоу.

У середині 2000-х років наша сьогоднішня героїня стала також відома завдяки участі у різноманітних благодійних акціях, на яких вона часто виступала в ролі ведучої. Так, Вікторія Лопирьова виступала за збереження європейських степів, а також флори і фауни Кавказу. Варто відзначити, що членом міжнародної організації WWF наша сьогоднішня героїня залишається і в даний час.

Через деякий час Віка знову з’явилася на конкурсі краси. Однак цього разу на запрошення одного великого французького каналу дівчина постала вже не в якості учасниці, а в якості ведучої шоу. Робота на конкурсі «Міс Європа» приніс їй заслужену популярність і забезпечила відразу декількома вигідними контрактами. Так, зокрема на замовлення французького телебачення дівчина стала провідною документальної передачі про Москві, а також аналогічного проекту, знятого американським каналом Travel channel.

Вікторія Лопирьова з нареченим - футболістом Федором Смоловым

У 2005-му році Вікторія Лопирьова була призначена директором конкурсу «Міс Росія», а через деякий час почала з’являтися в якості «зоряної» гості на інших конкурсах подібної спрямованості. У 2007-му році наша сьогоднішня героїня стає ведучою програми «Футбольна ніч» на каналі НТВ. У цій якості колишня модель працювала півтора року, а згодом покинула проект заради участі в іншому популярному телешоу – «Останній герой».

В рамках даної передачі Вікторія Лопирьова з’явилася в якості учасниці, проте вже дуже скоро знову повернулася до ролі телеведучої. Так, в 2009-му році колишня модель стала ведучою телепроекту «Реальний спорт» каналу Post TV. Через деякий час паралельно з цим дівчина також стала з’являтися в якості члена журі проекту «Надбання республіки», який виходить на Першому каналі (Росія).

У цей момент Вікторія Лопирьова остаточно відійшла від професії моделі і утвердилася в якості популярної телеведучої. Згодом дівчина працювала ведучою на каналі МУЗ-ТВ, в рамках якого вела відразу два проекти — «Швидка модна допомога» та «Fashion Академія». Тут її навички моделі виявилися як не можна до речі. Однак не будемо надто докладно зупинятися на цьому.

Вікторія Лопирьова зараз

В даний час Вікторія Лопирьова є ведучою нового російського каналу «Ю», на якому веде програму «Щастя! Відеоверсія». Своєрідним визнанням заслуг нашої сьогоднішньої героїні на телевізійному терені стало звання «найстильнішої телеведучою року» за версією популярного каналу World Fashion Chanel.

Особисте життя Вікторія Лопирьова

В різні роки в ЗМІ з’являлися повідомлення про різних романах нашої сьогоднішньої героїні. Так, довгий час Вікторія Лопирьова перебувала в романтичних стосунках з відомим співаком Владом Топаловим (екс-учасником групи Smash). Цей роман був дуже яскравим і бурхливим, однак, врешті-решт, так і не привели ні до чого серйозного.

Лопирьова про особисте життя: я люблю поганих хлопців В кінці 2012-го року стало відомо, що новим бой-френдом моделі і телеведучої став нападник футбольного клубу «Динамо Москва» Федір Смолов. На початку 2013-го року пара оголосила про свої заручини.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: