Ім’я: Вікторія Ісакова

Дата народження: 12 жовтня 1976 р. (40 років)

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Дракон

Місце народження: р. Хасавюрт, Дагестан

Діяльність: актриса

Вага: 56 кг

Зріст: 174 см

Біографія Вікторії Ісакової

Вікторія Євгенівна Ісакова – актриса театру і кіно, телеведуча. Без сумніву, геніальний став втілений нею образ Марини Цвєтаєвої в драмі «Дзеркало». Також її можна було бачити у фільмах «Острів», «Учень», серіалах «Відлига», «Брати Карамазови», «Інквізитор», «П’яна фірма».

Актриса Вікторія Ісакова

Дитинство і родина Вікторії Ісакової

Народилася майбутня акторка 12 жовтня 1976 року в місті Назрані – адміністративному центрі Дагестанської Республіки, в сім’ї поета-футбольного адміністратора і домогосподарки. Вікторія була наймолодшою дитиною в родині – родині вже підростали її старші брат і сестра.

Вікторія Ісакова в дитинстві і зараз

Коли дівчинці виповнилося 12 років, сім’я переїхала в Москву в зв’язку з зарахуванням брата Вікторії в столичну школу олімпійського резерву. Багато років потому Вікторія згадувала, що саме переїзд в столицю зумовив її майбутнє як актриси: якби вона залишилася в Хасав’юрті, то, швидше за все, до 17-ти років просто б вийшла заміж і народила дітей.

Актриса Вікторія Ісакова відома за ролями в кіно, але і по роботі в театрі

У Москві юну Віку віддали у спеціалізовану школу з поглибленим вивченням англійської мови. Батьки хотіли, щоб їх дочка вступила в «серйозне» вищий навчальний заклад, але доля підготувала Вікторії Ісакової зовсім інший сценарій.

Ролі Ісакової в театрі

Після закінчення школи дівчина вирішила вступати на акторський факультет. Їй вдалося підкорити приймальну комісію Гітісу, а через рік Вікторія без особливих проблем перейшла в Школу-судию МХАТ, де потрапила на курс до самого Олегу Єфремову. Пізніше актриса згадувала, що кращого куратора складно було придумати – вона могла годинами слухати його лекції. Ставши дипломованої актрисою в 23 роки, Ісакова поступила на службу в МХАТ. На цій сцені вона працювала до 2001 року, встигнувши засвітитися в спектаклях Алли Покровської, Романа Козака, Олега Єфремова і Марини Брусникиной.

Актриса Вікторія Ісакова в молодості

Наступним місцем роботи став театр ім. Пушкіна. Саме тут вона спільно з Павлом Дерев’янко зіграла в знаменитому спектаклі «Вій», поставленому за однойменним твором М.В. Гоголя. За роль Панночки Вікторія Ісакова в 2003 році була удостоєна престижної театральної премії «Чайка».

Фільмографія Вікторії Ісакової

Кінодебют Вікторії Ісакової відбувся в 1998 році, ще за часів студентства. Все почалося з епізодичній ролі пансіонерки в телевізійному міні-серіалі «Чехов і Ко». Вже в 2000 їй дісталася роль вже серйозніше – служниці в серіалі «Імперія під ударом» з Ігорем Лівановим.

Актриса Вікторія Ісакова в клубі «Кіно» 2006 рік став переломним в кар’єрі Вікторії: тоді вона зіграла першу запам’ятовується роль лиходійки по імені Синильги у фільмі «Полювання на піранью». Партнерами Ісакової по знімальному майданчику стали мастодонти російського кінематографа – Євген Миронов і Володимир Машков).

У тому ж 2006 році вийшла ще одна картина з її участю – драма «Потрібна няня», яку зрежисувала Лариса Садилова. Саме ці два фільми змусили іменитих продюсерів звернути увагу на що подає надії актрису. Все частіше її став знімати і коханий чоловік – Юрій Мороз.

У 2013 році на Першому каналі відбувся показ серіалу «Відлига», що розповідав про життя в Радянському Союзі в 60-ті роки XX століття. Режисером серіалу виступив Валерій Тодоровський. Вікторії дісталася роль Інги Хрусталевой – колишньої дружини головного героя, в’янучої красуні-актриси, яка вважає, що занадто стара для гарної ролі в кіно.

Відлига. Вікторія Ісакова читає вірші Б. Ахмадуліної В тому ж році глядачі побачили Вікторію Ісакову в ролі Марини Цвєтаєвої («Дзеркала»). Картина оповідала про особисте життя геніальної поетеси, її стосунки з родичами і трагічної смерті. Режисер вибрав Вікторію з шести претенденток і не прогадав: манера читання віршів актриси заворожувала, її величний силует приковував погляд. Критики зійшлися на думці, що Вікторії вдалося тонко передати несхожість генія Цвєтаєвої на час і оточуючих її людей.

«Дзеркала»: Вікторія Ісакова в ролі Марини Цвєтаєвої

Ісакова на телебаченні ведуча каналу «П’ятниця»

У 2014 році на російському телевізійному каналі «П’ятниця» широкій публіці був представлений новий проект під назвою «Справжні». Його провідною стала наша героїня – Вікторія Ісакова. Суть проекту полягала в демонстрації і видатних короткометражних картин режисерів зі світовим ім’ям. «Програма для справжніх інтелектуалів», – саме так позиціонувався даний проект. Вікторія зазначала, що робота на телебаченні – для неї новий досвід, який точно знадобиться в житті.

Реклама проекту «Справжні» з Вікторією Ісакової

Суспільне визнання і нагороди

За свою творчу діяльність актриса була удостоєна ряду престижних нагород і премій. У їх числі –вже згадуваний вище театральний приз «Чайка» за виставу «Вій», а також міжнародна чиказька премія «Срібний Хьюго» (за фільм «Точка»), премія «Тріумф», нагорода ім. Наталії Гундарєвої, кінопремія «Ніка», приз Асоціації продюсерів кіно і ТБ (за серіал «Відлига»).

Особисте життя Вікторії Ісакової

Ісакова познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком, відомим режисером Юрієм Морозом, в 2002 році, під час зйомок фільму під назвою «Лісова пісня». Тоді між двома творчими людьми, може, і пробігла іскра, але вона розгорялася шість довгих місяців. Офіційно шлюб був зареєстрований через рік після знайомства.

На фото: Вікторія Ісакова та її чоловік Юрій Мороз

Юрій на 20 років старше своєї супутниці життя, однак настільки істотна різниця в віці їх щирої любові зовсім не перешкода.

З дитинства Вікторія активно займалася спортом. Це захоплення допомагає актрисі і в наші дні залишатися у відмінній формі.

Вікторія Ісакова на сцені театру (вистава «Брати»)

Вікторію можна сміливо назвати трудоголіком – вона працює не покладаючи рук: грає в театральних виставах і активно знімається в кіно. В кожному своєму інтерв’ю актриса повторює, що буквально завантажена роботою. У неї не вистачає часу на повноцінний відпочинок, тому подружжя цінує кожен вільний день. Вікторія та Юрій дуже люблять подорожувати. За останні кілька років їм вдалося побувати в столиці Чехії і проїхатися на машині по побережжю Італії.

Вікторія Ісакова сьогодні

У 2016 році в прокат вийшов фільм Кирила Серебренникова «Учень», де Вікторія Ісакова зіграла одну з головних жіночих ролей – Олену Краснову, шкільну вчительку біології, вступила в дискусію з фанатично релігійним підлітком Веніаміном (Петро Скворцов).

Кадр з філософської драми Серебренникова «Учень»

А в грудні шанувальники таланту Вікторії могли побачити свою улюбленицю в акторському складі трагикомичної міні-серіалу «П’яна фірма» з Михайлом Єфремовим у головній ролі.

«П'яна фірма»: Вікторія Ісакова в ролі співачки Мальвіни

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: