Ім’я: Вікторія Черенцова

Дата народження: 4 червня 1988 р. (28 років)

Знак Зодіаку: Близнюки

Східний гороскоп: Дракон

Місце народження: р. Коркино, Челябінська обл

Діяльність: співачка

Вага: 55 кг

Зріст: 165 см

Біографія Вікторії Черенцовой

Вікторія Черенцова – молода і, безсумнівно, дуже талановита російська виконавиця. Вона завоювала безліч шанувальників завдяки індивідуальній манері виконання, прекрасним вокальним даним і чарівності. Участь у шоу «Голос» сприяло зростанню її музичної кар’єри.

Дитинство і родина Вікторії Черенцовой

Віка народилася в сім’ї, яка була далека від сцени і музики. Мама працювала чертежницей, а батько теслею. Незважаючи на те, що їх професії не були творчими, в родині завжди захоплювалися музикою і театром. Сім’ю Черенцовых можна з упевненістю назвати сім’єю театралів. «Ісус Христос суперзірка», «Лебедине озеро», пісні Майкла Джексона і Х’юстон – все це звучало і обговорювалося між усіма членами сім’ї. Крім Вікторії Черенцовы виховували її старших брата і сестру.

Співачка Вікторія Черенцова народилася далеко не в богемної сім'ї

Перша звукозапис на катушечный магнітофон відбулася у Вікі ще в чотирирічному віці, коли вона виконала пісню «Закривши очі» Тетяни Буланової. Старша сестра дівчинки в той час вже серйозно займалася музикою, і маленька Віка нерідко бувала на репетиціях її музичної групи «Каскад». Пройшло зовсім небагато часу, і дівчинка стала виступати в складі «Каскаду». Дивно те, що у неї ніколи не було боязні сцени, навіть коли доводилося співати одного.

Перші пісні Вікторії Черенцовой

Будучи однією шестирічною дитиною, Вікторія разом з групою «Каскад» потрапила на конкурс «Весняне турне». Вона виступала в якості бек-вокалістки. Переможцем «Каскад» не став, але виступ шестирічної конкурсантки було відзначено призом глядацьких симпатій.

Віка вже тоді була різнобічною дитиною. Їй хотілося займатися відразу багатьма речами. Прийшовши в перший клас, вона помітно відрізнялася від однолітків. Навчання давалося легко. Все змінилося після п’ятого класу, коли батьки розлучилися. Успішність відразу знизилася, так як Вікторія сильно переживала цей складний період.

Дівчинка брала активну участь у житті школи. Вона, ставши учасницею ансамблю «Уральські козачата», їздила з виступами в багато міст Челябінської області. Нерідко «козачата» здобували перемогу на конкурсах. Спів в ансамблі для Черенцовой стало великою підтримкою ззовні, яка їй в той час була потрібна.

Вікторія Черенцова часто співає пісні власного твору

Перші пісні Віка почала писати у школі. Вона ніби жила у власному світі. Вірші народжувалися самі собою. Її брат до того часу став одним з найвідоміших в Челябінську клубних провідних. Він допоміг сестрі, і незабаром Віка почала підробляти на радіостанції записом музичної реклами, допомагаючи цим матері прогодувати сім’ю. У дванадцять вона стала співати в нічних клубах.

Вставши на каблуки і нафарбувавшись, Віка виглядала набагато старше свого віку.

Незабаром батьки знову вирішили жити разом. Вікторія серйозно зайнялася музикою. Вона пройшла прослуховування в рок-групу «Версія Х» і стала виступати в їх складі. Разом з групою на обласних та міських конкурсах Черенцова здобула чимало нагород.

Вікторія Черенцова в групі СНІ — протеже Пугачової і Мілявської

Починаюча співачка організувала власну групу, назвавши її СНІ або Сһе. У Європі вперше ця група виступила в Дрездені в 2007-му році. Восени 2009-го року відбулася презентація музичної групи в нашій країні, це сталося в клубі Opera. Свої записи учасники групи послали в Москву в студію «Алла». Це були такі пісні, як «Мені боляче, мама» і «Я шукаю тебе». Примадонну вразило виконання Черенцовой. Так Віка з групою виявилася в столиці на записі програми «Різдвяні зустрічі». На початку 2011-го року Алла Пугачова запросила починаючу виконавицю на конкурс «Фактор А». Під керівництвом Лоліти Мілявської дівчина виконала декілька відомих композицій, а так само пісні власного твору. Серед всього виконаного нею на конкурсі найскладнішою Віка назвала пісню «Орієнтація північ».

Вікторія Черенцова брала участь не тільки в шоу Голос

Переможницею цього конкурсу Вікторія не стала, однак «Фактор А» став для неї важливою сходинкою у музичній кар’єрі. Співачка часто стала виступати в столичних клубах, представляючи на суд слухачів свій власний жанр «Смислові попурі». Талановита виконавиця співає в акустичній манері. Живий звук і проникливий голос Черенцовой не можуть не вражати слухачів. На сьогоднішній день серед записаних Вікою пісень – «Осінь», «Знову дощі…», «Біль сильна», «Шкода», «Не йди» та ін Все це пісні, складені самої Вікторією.

Вікторія Черенцова на шоу «Голос»

У 2014-му році Віка стала учасницею вже завоював популярність шоу «Голос». Співачка, за її власними словами, надзвичайно хвилювалася перед першим етапом конкурсу. Найбільше вона турбувалася, що ні один з наставників не повернеться до неї на «сліпих» прослуховуваннях. Однак її хвилювання виявилися абсолютно марними, так як повернулися до Вікторії всі чотири наставника. Дівчина ж вибрала собі в наставники Леоніда Агутіна, так як потрапити в його команду і було мрією конкурсантки. На «сліпих» прослуховуваннях» Віка чудово виконала пісню «Шопен» відомої співачки Олени Ваєнги.

На превеликий жаль, Черенцовой не вдалося просунутися далі другого етапу конкурсу. Швидше за все, дівчині просто не вистачило удачі. Участь у «Голосі» багато дало Віке, у неї стало безліч шанувальників, які завдяки шоу познайомилися з творчістю талановитої виконавиці.

Особисте життя Вікторія Черенцова

Віка вихована так, що найважливіше в житті – це сім’я. Свою творчість, участь у багатьох музичних конкурсів, і в «Голосі» в тому числі, вона присвячує своїй сім’ї і своєї мами в першу чергу.

Після школи Черенцова продовжила освіту в коркинском училище, де здобула професію програміста. Паралельно вона відвідувала різні курси, будучи захопленою людиною. Вже в Москві дівчина вступила до столичного державний університет на факультет журналістики.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: