Ім’я: Віктор Зінчук

Дата народження: 8 квітня 1958 р. (58 років)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: р. Москва

Діяльність: виконавець, композитор

Вага: 80 кг

Зріст: 173 см

Біографія Віктора Пінчука

Віктор Зінчук – відомий російський музикант, композитор і аранжувальник. Його віртуозна гра на гітарі була неодноразово відзначена державними нагородами і тисячами прихильників по всьому світу. Крім того, гітарист увійшов до Книги рекордів Гіннеса, як самий технічний музикант в світі.

Дитячі роки і юність Віктора Пінчука

Майбутній гітарист народився 8 квітня 1958 року в місті Москва в сім’ї військового у відставці. Техніку гри на музичному інструменті почав освоювати вже з 11 років. Його успіхи на цьому поприщі були настільки стрімкі, що він одразу ж здобув славу гітариста в шкільному середовищі. Він почав виступати в шкільних музичних ансамблях.

Віктор Зінчук в молодості

П’ятирічної шкільної музичної «кар’єри» Віктору Зинчуку вистачило, щоб зрозуміти, що гітара – це його покликання, і своє майбутнє він має намір пов’язати виключно з музикою. Бажаючи отримати професійну підготовку, Зінчук вступив до Музично-педагогічне училище імені Жовтневої революції за спеціальністю класичної гітари і диригування оркестром народних інструментів.

Будучи студентом, Віктор отримав запрошення в Естрадно-симфонічний оркестр Всесоюзного радіо і Центрального телебачення. Тут він працював під керівництвом Юрія Силантьєва. Буквально через рік після початку роботи в Оркестрі, Віктор Зінчук став артистом вищої категорії.

Початок кар’єри Віктора Пінчука

Закінчивши 1980 року училище, Віктор Зінчук почав шукати свій власний музичний стиль. Він експериментував у різних напрямках – від естрадної музики до джазу. Він співпрацював з такими творчими колективами, як «Арсенал», «Квадро», був керівником команди Юрія Антонова, виступав аранжувальником під час запису альбому Антонова «Від печалі до радості». В цей же період він працював разом з Аллою Пугачовою, тоді спільно була записана пісня «Мері».

Гітарист Віктор Зінчук

У 1983 році Віктор отримав свою першу музичну нагороду в Баку на фестивалі імені Валифа Мустафа-Заде.

Все це час Зінчук не припиняв пошуків свого музичного «Я». У 1987 році він вирішив, що співпраця з іншими артистами не дає йому розкривати власний творчий потенціал. Тому він залишив спільні проекти і пішов у сольне плавання.

Сольна кар’єра Віктора Пінчука

Першою справою Віктор почав обробляти твори Баха, Паганіні, Гершвіна. Музичні критики вельми схвально відгукувалися про його роботу того часу. Зінчук вносив свіжість і дух сучасності у всесвітньо відомі твори класиків.

Його перші кроки у сольній кар’єрі в 1987 році були високо оцінені. Згідно з опитуванням молодіжного каналу Всесоюзного радіо, Зінчук став гітаристом року.

У 1988 році був знятий фільм «Віктор – переможець» про життя і творчість відомого музиканта. У цьому ж році він виступив композитором до циклу документальних фільмів про життя на Півночі «Polar Bridge».

Віктор Зінчук — Полонез Огінського Зінчук продовжує успішно виступати на різноманітних музичних конкурсах та фестивалях. Так, в 1989 році він став переможцем Міжнародного фестивалю «Інтершанс». У 1990 році – лауреатом телевізійного фестивалю «Сходинка до Парнасу». У той же час Віктор Зінчук дуже активно гастролює по Радянському Союзу і Європі – Нідерландах, Франції, Швейцарії, Італії. У 1991 році, під час гастролей по Швейцарії, Зінчук отримує нагороду міжнародного конкурсу у Фрібурзі.

У 1993 році Віктору Зинчуку випала честь представляти країну на міжнародному музичному фестивалі «Братиславська ліра». Разом з ним на одній сцені тоді виступали музиканти зі світовими іменами, зокрема, Чак Беррі.

Перший альбом Віктора Пінчука «Mix No One»

У 1993 році він написав музику до художньому фільму «Короткий подих кохання».

Незважаючи на насичену творчу життя, дебютний альбом Пінчука побачив світ лише в 1994 році. Він називався «Mix No One». У ньому Віктор Зінчук об’єднав обробки відомих класичних творів з власними авторськими композиціями.

У 1995 році Віктор закінчив навчання у Московському Державному Університеті культури. Тут він здобував вищу освіту за спеціальністю «Музичне мистецтво естради». Він випустився з червоним дипломом.

Віктор Зінчук — Самотній в ночі (live 2012) У 1997 році вийшов новий альбом Пінчука «Неокласика», в якому також були власні композиції з «реміксами» на класику. А через пару років побачила світ платівка «Самотній в ночі». З періодичністю в два роки вийшли «Неолирика» (2000), «Амадеус 146» (2002).

Світовий рекорд Віктора Пінчука

У 2001 році Віктор Зінчук встановив світовий рекорд по швидкості гри на гітарі. Його швидкість досягла 20 нот в секунду – небувалий випадок в світовій музиці.

Віктор Зінчук — Політ джмеля: світовий рекорд по швидкості гри на гітарі Віктор виконував композицію Римського-Корсакова «Політ джмеля». Цей результат був зафіксований Книгою рекордів Гіннеса.

Віктор Зінчук сьогодні

У 2005 році Віктор Іванович Зінчук отримав звання Заслуженого артиста Росії. В цей же час він випустив альбом «12 гітар Магістра».

Високо оцінили здібності російського музиканта компанії «Fender» і «Ibanes», кожен рік вони надають гітаристу музичне обладнання абсолютно безкоштовно. У 2005 році Віктор Зінчук випустив унікальне відео з гри на гітарі для початківців.

Віктор Зінчук та Юрій Антонов «Від печалі до радості» У 2010 році вийшов новий диск Віктора «Кельтський альбом». У ньому музикант віддав данину народної ірландської музики. А через два роки шанувальники почули новий акустичний альбом «Формула позитиву».

У вільний час Зінчук любить грати у футбол.

Особисте життя Віктора Пінчука

Про особисте життя Віктора відомо дуже мало, він воліє тримати цю інформацію в секреті.

Відомо, що перша дитина музиканта від першої дружини загинув у віці двох з половиною років, потонувши. Шлюб після трагедії проіснував недовго.

Віктор Зінчук любить футбол

З другою дружиною Віктор живе вже близько 20 років. Виховують сина Максима. Зараз останній навчається в університеті, отримує спеціальність юриста. Дружина музиканта не працює, займається домашнім господарством.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: