Ім’я: Віктор Вержбицький

Дата народження: 21 вересня 1959 р. (57 років)

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: р. Ташкент, Узбекистан

Діяльність: актор театру і кіно

Вага: 76 кг

Зріст: 178 см

Біографія Віктора Вержбицького

Віктор Вержбицький – це актор, який сьогодні відомий, напевно, всім і кожному. Безліч яскравих ролей у різних російських блокбастерах зробили його справжньою зіркою кіно. Але чи можна сказати, що творча кар’єра актора обмежується лише цим? Звичайно, немає.

Адже уваги заслуговують також і інші його роботи – в якості театрального актора, телеведучого і артиста озвучування. Саме тому сьогодні Віктора Вержбицького часто називають одним з найбільш багатогранних акторів в російському кінематографі. А значить, розповідь про його життя і кар’єрі обіцяє бути цікавим.

Ранні роки, дитинство і родина Віктора Вержбицького

Віктор Вержбицький з’явився на світ 21 вересня 1959 року в узбецькій столиці Ташкенті. Однак корені його родини необхідно шукати на півдні Польщі. За деякими даними далекі предки актора були родом з Кракова. Деякий час вчені також говорили про те, що якийсь пан Вержбицький був навіть близьким товаришем Сергія Єсеніна.

Віктор Вержбицький - популярний актор театру і кіно

Що стосується більш близьких родичів нашого сьогоднішнього героя, то в цьому плані варто відзначити той факт, що більшу частину дитинства актор провів у товаристві своєї бабусі. Про його батька нічого не відомо. А про матір можна сказати лише те, що вона працювала медсестрою і дуже багато часу проводила на роботі. Саме тому довгий час найближчою людиною для маленького Віті була його бабуся. М

удрая жінка працювала костюмером в театрі, а тому все своє дитинство актор провів за лаштунками. Таким чином, магія театру зачарувала Віктора Вержбицького вже в дитинстві. З ранніх років він вирішив для себе, що стане актором, а тому згодом планомірно рухався до своєї мрії.

Закінчивши школу, наш сьогоднішній герой поступив в Ташкентський театрально-художній інститут імені А.с Островського, де дуже скоро знайшов багато хороших друзів. Одним з таких став відомий сьогодні режисер Тимур Бекмамбетов, який згодом і відкрив ім’я Віктора Вержбицького широкій публіці. Однак кінематографічні ролі прийшли до актора дещо пізніше. Спочатку він, як і багато інші його колеги по цеху, працював в якості театрального актора.

Зоряний шлях актора Віктора Вержбицького: ролі в театрі і фільмографія

Після закінчення театрального Вузу Віктор Вержбицький вступив в Ташкентський державний академічний театр драми імені М. Горького. Саме тут він вперше почав працювати в якості професійного актора. За кілька років він виконав ролі у виставах «Пролітаючи над гніздом зозулі», «Зойчина квартира», «Калігула», «Чайка», а також багатьох інших. Дані ролі принесли нашому сьогоднішньому герою перший успіх, а також відкрили його ім’я узбецьким режисерам.

Лиходії в кіно. Віктор Вержбицький. Так вже в 1991-му році Віктор Вержбицький зумів здобути свою першу головну роль у фільмі «Камми», який став досить відомий в Узбекистані. Після цього був маловідомий фільм «Маклер», а потім спільна робота з давнім приятелем Тимуром Бекмамбетовим в картині «Пешаварский вальс». Дана кінострічка згодом зібрала безліч кінематографічних нагород і, таким чином, відкрила ім’я Віктора Вержбицького широкій публіці.

Після цього наш сьогоднішній герой став часто зніматися в російських кінофільмах. Деякий час він жив між двома містами – Ташкентом і Москвою. Однак в 1997-му році все-таки зробив остаточний вибір на користь російської столиці.

У Москві Віктор Вержбицький став виступати на сцені театру Et Сetera, а також зніматися в нових кінематографічних проектах. Спочатку наш сьогоднішній герой грав переважно невеликі ролі в комедіях і бойовиках. Проте згодом став отримувати все більше і більше ігрового часу.

Вельми примітно, що одним з найбільших успіхів на даному етапі кар’єри для актора став рекламний ролик банку «Імперіал», в рамках якого він вперше виконав роль імператора Миколи Першого. Згодом цей локальний успіх приніс йому ту ж роль монарха, проте вже в більш великих проектах – серіалах «Бідна Настя» і «Одна ніч любові».

Інтерв’ю з Віктором Вержбицьким. Що стосується інших робіт в цьому плані варто виділити американо-російський проект «Гладиатрикс», а також серіал «Зупинка на вимогу», в якому Вержбицький зіграв одну з центральних ролей. Крім того, в кар’єрі актора було ще безліч епізодичних робіт, завдяки яким актор став добре відомий в світі російського кінематографа.

У середині 2000-х років, на хвилі кінематографічного успіху, актор пішов з театру і став більше уваги приділяти своїй кар’єрі в кіно. У цей період Вержбицький знявся в таких великих проектах як «Нічний дозор», «Турецький гамбіт», «Казароза» а також серіалах «Вовчиця» та «Особистий номер». Дані ролі принесли йому величезний успіх, а також звання Заслуженого артиста Володимиром Меньшовим, Костянтином Хабенським,Марією Порошиною та іншими.

Виктор Вержбицкий в роли Завулона

Віктор Вержбицький сьогодні

Після цього моменту кар’єра актора рухалась, наче по накатаній. Він часто знімався в російських блокбастерах, а також час від часу з’являвся на сцені театру. У 2009-му році за роль у виставі «Сарана» наш сьогоднішній герой отримав премію «МК». Крім того, кілька разів Віктор Вержбицький також працював в якості артиста озвучування і телеведучого («Містичні історії» (ТВ3), «Гра» (НТВ)).

Однак, незважаючи на все це, центральне місце в кар’єрі актора, все-таки завжди займав кінематограф. За останні кілька років наш сьогоднішній герой знявся в таких відомих фільмах як «День Д», «Чорна блискавка», «Наша Russia. Яйця долі», «Москва 2017», «Ярослав», «Шпигун», а також деяких інших стрічках.

Кілька яскравих фільмів з участю Вержбицького має вийти на екрани в 2014-му році. Серед них виділяється пригодницький фільм «Вікінг», а також російсько-ірландська картина «Москва ніколи не спить».

Особисте життя Віктора Вержбицького

Правду про своє особисте життя, як і багато інших зірок, Віктор Вержбицький тримає «під замком». Відомо лише те, що перша дружина актора разом з сином живе в Ізраїлі. Зараз актор одружений другим шлюбом. Його дружина – колишня актриса.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: