Ім’я: Віктор Третьяков

Дата народження: 7 березня 1961 р. (55 років)

Знак Зодіаку: Риби

Східний гороскоп: Бик

Місце народження: р. Рига, Латвія

Діяльність: виконавець авторських пісень

Вага: 62 кг

Зріст: 165 см

Біографія Віктора Третьякова

Віктор Третьяков — відомий поет, композитор і виконавець пісень, який об’їздив з концертами майже всю Росію, виступав у Бельгії, Німеччині, Франції, Голландії. Він складає прості і беруть за душу вірші і музику, вміє створити образи і змусити задуматися про життя.

Його творчість подобається слухачам різних поколінь. Перш ніж стати автором-виконавцем Віктор отримав технічну професію. Але вміння окреслити конкретну життєву ситуацію, красиво піднести її слухачеві призвели Третьякова на сцену і зробили популярним. Більше двадцяти років він радує своїми душевними піснями.

Виконані мрія: дитинство Віктора Третьякова

У простій родині, в Ризі народився маленький худенький хлопчик. Його дитинство пройшло так само, як і тисячі радянських хлопчиків. Батьки бачили, що у сина хороший слух і віддали його в музичну школу. Але провчившись чотири роки по класу фортепіано, Віктор зрозумів, що це не його музика.

Бард Віктор Третьяков в молодості

Після закінчення школи Третьяков вступив на електромеханічний технікум. У 1982 році після служби в армії пішов працювати інженером на завод. Третьяков в той час вже писав пісні і знаходив слухачів серед своїх друзів і колег. Це захоплення було для душі, а для життя була потрібна серйозна професія.

Віктор вступив на вечірнє відділення Ризького політехнічного інституту. Але хлопцеві хотілося більшого, він не міг уявити своє життя без гітари. І в 1988 році Третьяков здійснює на той час дуже сміливий вчинок. Кидає роботу з непоганим окладом і йде в «Театр на Тихій вулиці». Починає заробляти на життя виступами на концертах в санаторіях міста Юрмали.

Через роки виконавець зізнався, що для того, щоб займатися улюбленою справою, йому довелося поголодувати.

Віктор Третьяков — Тюбик На його вибір несвідомо вплинули батьки. Віктор виріс на піснях Висоцького і закохався в його творчість. Він мріяв хоч трохи бути схожим на улюбленого виконавця. Талант і терпіння допомогли цю мрію втілити в життя.

Особисте життя Віктора Третьякова

Віктор завжди йде на контакт з журналістами, із задоволенням спілкується зі слухачами і роздає автографи, але про особисте життя говорити не любить. Від першого шлюбу має дорослого сина, який живе в Латвії.

Кроки Віктора Третьякова на великій сцені: перші пісні

В Юрмалі відпочивало багато відомих співаків і композиторів. У 1988 році Віктор Третьяков познайомився з Яном Френкелем і виступив з ним сцені Палацу культури заводу ВЕФ. Можливо, це виступ вселило впевненість у свої здібності й призвело, нині відомого барда, на велику сцену.

У 1991 році Третьяков переїхав жити до Москви. У незалежній Латвії не було можливостей для розвитку його творчості.

Віктор Третьяков — Сьоме небо У Віктора тільки дві пісні про війну в Афганістані. Але завдяки їм виконавець потрапив на передачу «Польова пошта Юності». Після запису Третьякову вдалося зацікавити музичного редактора «Погляду» Юрія Бершидського. І «Розмова з афганцем» прозвучала в ефірі. Афганські і політичні пісні допомогли вижити у важкі 90-ті роки.

Віктор не емігрував з Росії. Його творчість було затребувано в країні. Він писав про переживання простими словами, але з глибоким змістом. У віршах не було вульгарності і зайвої політизованості. Він не закликав до конкретних дій, але слова посували на внутрішню діяльність. Після концерту хотілося виправляти помилки, вірити, що світом править любов, трапляються чудеса і все в житті буде добре.

Найбільшим досягненням Третьяков вважає, що він не виїхав з Росії. Зустрічаючись під час гастролей з емігрантами, він зрозумів, що не можна бути щасливим на чужій землі. Лише друзі, цікаві картинки з життя допомагають написати слова, які торкнуться слухача.

В той час, щоб талановитій людині потрапити на сцену, не були потрібні валізи грошей. Потрібно було йти в ногу з часом і писати соціальні пісні. Третьяков виконував пісні в передачах «До 16 і старше», «Споемте, друзі», «Ширше коло».

Співак Віктор Третьяков приховує інформацію про своє особисте життя

У 1990 році він випустив свій перший диск «Дзвони». І виступив у фінальному концерті «Пісня року». За такий короткий творчий період йому вдалося домогтися багато чого. Участь в телевізійному фестивалі, який вважався головною подією в естрадному мистецтві – це визнання акторської майстерності і таланту.

Пройшли роки, змінилися передачі, виросло нове покоління, але пісні Віктора Третьякова продовжують радувати своєю теплотою і щирістю. Вони подобаються різними віковими групами, у них можна дізнатися себе, свої думки і мрії. Щирі і мудрі вірші заряджають позитивом. У виконавця з’являються шанувальники, які його супроводжують на гастролях. Він виступає в країні і за кордоном.

Великий успіх на великій сцені, Віктор Третьяков сьогодні

Зараз Віктор Третьяков є успішним виконавцем. У 2012 році випустив альбом «Продовження Музики» і збірник з ста найкращих пісень. Почав працювати над альбомом «Нові пісні». У фільмі «Відділ С. С. С. Р.», що вийшов на екран у 2012 році, прозвучала пісня автора «Вам телефонують від Бога». Восени 2013 року здійснив ювілейний гастрольний тур на честь свого двадцятип’ятиріччя на сцені.

Виконавець прагне до чогось нового. Про це свідчить ювілейний концерт з симфонічним оркестром в Кремлі, який відбувся в честь його п’ятдесятиріччя. Третьяков виступав на сцені разом з Йосипом Кобзоном і своїм улюбленим співаком Олегом Мітяєвим. Автор і виконавець пісень отримав премію проекту «Шансон року 2013».

Віктор Третьяков любить свою професію. Він багато років буде радувати публіку душевними авторськими піснями.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: