Ім’я: Віктор Сухоруков

Дата народження: 10 листопада 1951 р. (65 років)

Знак Зодіаку: Скорпіон

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: р. Орєхово-Зуєво, Московська обл.

Діяльність: актор театру і кіно

Вага: 73 кг

Зріст: 170 см

Біографія Віктор Сухорукова

Віктор Сухоруков – це актор, ім’я якого стало відоме широкому загалу після його роль в культовому російському фільмі «Брат». Після цього проекту кар’єра актора взяла нову висоту і згодом цей непересічний актор успішно довів усім, що не збирається замикатися в межах одного образу.

Творчі успіхи і безліч яскравих ролей у певний період зробили нашого сьогоднішнього героя одним з найуспішніших акторів в російському кінематографі. Він часто з’являвся на телебаченні, ставав героєм газетних статей. Сьогодні зробити Віктора Сухорукова головним персонажем своєї розповіді вирішили й ми. Адже в житті цього яскравого актора є чимало цікавих моментів.

Ранні роки,дитинство і родина Віктора Сухорукова

Віктор Сухоруков з’явився на світ 10 листопада 1951 року в підмосковному місті Орєхово-Зуєво. Вже в дитячому віці наш сьогоднішній герой почав проявляти інтерес до творчих професій. Він прагнув до самореалізації, а тому виступати на театральній сцені почав вже в 12 років. Спочатку він брав участь у шкільних постановках, а також у полулюбительских спектаклях, що ставилися в студії акторської майстерності, яку в той період він відвідував. Проте вже дуже скоро Віктор Сухоруков став марити більш серйозними вершинами.

Будучи учнем п’ятого класу, наш сьогоднішній герой вперше приїхав у Москву, де взяв участь у перших у своєму житті кінопробах. У той раз роль дісталася якомусь іншому хлопчині. Однак молодий актор навіть і не думав здаватися.

Віктор Сухоруков дитинство провів у Підмосков'ї

Три роки потому, тільки закінчивши вісім класів, він подав документи в циркове училище і успішно пройшов вступні випробування. Але на навчання його все-таки не взяли, запропонувавши прийти на кастинг через два роки, після отримання повної середньої освіти. Проте в даному навчальному закладі Віктор Сухоруков більше не з’явився.

Отримавши, нарешті, заповітний диплом про закінчення школи, наш сьогоднішній герой знову відправився в Москву. Але знову повернувся додому розчарованим. З-за не найбільш артистичною зовнішністю на навчання в Школу-студію МХАТ Сухорукова не прийняли. А тому молодому акторові довелося на два роки відправитися в армію.

У період військової служби Віктор брав активну участь у діяльності місцевого клубу солдатської самодіяльності. Виступи на сцені, як і раніше доставляли йому велике задоволення, однак надія на вступ в театральний ВУЗ продовжувала повільно танути в душі молодого актора.

Відслуживши належний строк, Віктор Сухоруков повернувся в Орєхово-Зуєво, де влаштувався на роботу на місцеву ткацьку фабрику. У цьому місці наш сьогоднішній герой провів ще два роки свого життя. Копітка і монотонна робота не принесла акторові великого задоволення. Кожен раз вранці він прокидався з думкою про те, що зовсім скоро залишить нецікаву роботу. Однак, незважаючи на це, він все чекав, чекав, чекав, чекав…

вибираю тверезість — актор Віктор Сухоруков Здійснити свою дитячу мрію про професію актора Віктора Сухорукову вдалося тільки в 1974-му році. Вже особливо ні на що не сподіваючись, актор підготував улюблений уривок з п’єси і відправився на іспити в ГІТІС. Конкурс, як завжди, був просто величезним. Але талановитому хлопцю все-таки вдалося вступити.

Його взяли на курс Ст. Остальского, який наш сьогоднішній герой закінчив кілька років потому.

Кар’єра Віктора Сухорукова в театрі і в кіно, фільмографія

У 1978-му році Сухоруков отримав диплом Гітісу і на запрошення Петра Фоменко переїхав до Ленінграда, де став виступати в Театрі комедії імені М. Акімова. У цьому місці актор пропрацював чотири роки, за час яких встиг з’явитися в багатьох чудових спектаклях.

Серед його найкращих робіт були постановки «Добро. Гаразд. Добре», «Млин щастя», «Характери», «Казка Арденского лісу», а також деякі інші.

Інтерв’ю з Віктором Сухоруковим Кар’єра актора складалася досить успішно, але в один день його складний характер поставив всі колишні досягнення під велике питання. На початку 1982-го року у Віктора почався складний період в житті. Він почав пити і регулярно пропускати репетиції театру.

Через згубної пристрасті до алкоголю він втратив місце в трупі і на деякий час опинився викреслений з професії. У 1983-му році він зіграв кілька невеликих (а швидше – крихітних) ролей на телебаченні. Однак мізерних заробітків постійно не вистачало. Тому Сухоруков заліз в борги, а потім почав працювати вантажником, посудомийником і хлеборезом.

Але, незважаючи на всі труднощі, в якийсь момент актор все ж знайшов у собі сили знову повернутися на колишню стежку. Він зав’язав з випивкою і став часто відвідувати прослуховування в різних петербурзьких театрах. У підсумку необхідну роботу відшукати все-таки вдалося. Віктор Сухоруков почав виступати в Ленінградському державному театрі імені Ленінського Комсомолу, а потім в деяких інших установах. У 1995-му році акторові навіть вдалося повернутися в театр комедії імені Акімова. Таким чином, чорна смуга в житті актора залишилася позаду.

Фільмографія актора Віктора Сухорукова вселяє повагу

Не менш яскраво наш сьогоднішній герой проявив себе також і в кінематографі. За свою блискучу кар’єру Віктор Сухоруков виконав ролі більш ніж у вісімдесяти картинах. Серед його найкращих робіт фільми «Щасливі дні», «Про виродків і людей», «Богиня: Як я полюбила», «Піжмурки», «Вигнанець», а також картини «Брат» і «Брат-2». Окремо в цьому списку варто згадати кінострічки «Острів», «Бідний, бідний Павло» і драму «Вівсянки», які принесли Віктору Сухорукову дві премії «Ніка» та два «Золотих орла». Віктор працював разом з такими російськими акторами, як Сергій Бодров, Микита Михалков, Дмитро Дюжев, Олексій Панін та іншими.

Віктор Сухоруков сьогодні

Крім того, за свої видатні роботи в кіно і театрі наш сьогоднішній герой також отримав кілька державних премій — орден Дружби і звання Народного артиста Росії.

В даний час Віктор Сухоруков продовжує зніматися в кіно і грати в театрі. Відомо, що в 2014-му році на екрани має вийти три нових фільми з його участю – бойовик «22 хвилини», а також драми «Щоденник мами першокласника» і «Овечка Доллі була зла і рано померла».

Особисте життя Віктора Сухорукова

Віктор Сухоруков є одним з самих таємничих акторів Росії. Він досі не одружений. Однак, відповідаючи на обридлі питання журналістів, сказав, що зустрічається з дівчиною, родом з Камеруну. Чи варто вірити цим словам – судити складно. Адже актор завжди відрізнявся хорошим гумором.

В одному з попередніх інтерв’ю актор також говорив, що його безшлюбність – жертва, покладена на вівтар мистецтва.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: