Ім’я: Віктор Салтиков

Дата народження: 22 листопада 1957 р. (59 років)

Знак Зодіаку: Скорпіон

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: Ленінград р.

Діяльність: співак

Вага: 65 кг

Зріст: 170 см

Біографія Віктора Салтикова

Дитинство і родина Віктора Салтикова

Рідне місто Віктора – Санкт-Петербург, правда, в роки його дитинства місто називалося Ленінград. Скільки співак себе пам’ятає, він постійно співав. Ще маленьким хлопчиком Віктор мріяв, що стане знаменитим співаком. У п’ятирічному віці батько ставив його на стілець і просив заспівати. Найкраще у Віті виходила пісня «Сонячне коло».

Пішовши в школі він почав займався тенісом, правда, особливих досягнень у цьому спорті у нього немає. Результатом десяти років занять у заслуженого тренера став лише перший юнацький розряд.

Якось, перебуваючи в гостях у дядька, Салтиков знайшов невелику пластинку «Бітлз». Те, що він почув, його потрясло. Ця платівка стала його улюбленою. Батько загинув, коли хлопчикові було всього дванадцять років.

Співак Віктор Салтиков в дитинстві

Мама не особливо раділа захопленню сина музикою, їй хотілося, щоб він придбав у майбутньому серйозну професію. Дядько порадив племіннику стати інженером-залізничником. Він послухав рада дядька і після армії став студентом, вступивши до інституту залізничного транспорту.

Чудово розуміючи, що залізниця зовсім його не цікавить, молодий чоловік продовжував вчитися в інституті тільки з-за того, що там були створені всі умови для заняття музикою. Ще в армії Віктор грав і співав в ансамблі, в інституті ж він отримав прекрасну можливість продовжити ці заняття. Під час навчання студентом Салтиковим була створена група «Демокритов колодязь». Разом з цим колективом майбутній співак зробив свої перші кроки на великій сцені.

Перші пісні Віктора Салтикова

Вперше Салтиков відчув справжній «смак» успіху, коли виступав разом з групою «Мануфактура» в одному з рок-клубів Ленінграда. Він був буквально приголомшений шквалом оплесків, якими її нагородили після першого ж виступу. Треба сказати, що вже в той час пісні, які він виконував, йому здавалися занадто легковажним.

Віктор Салтиков «Коні в яблуках» Хлопці з гурту намагалися створити собі якийсь імідж, придумували зачіски, діставали модний одяг. Час минав, і співак зрозумів, що для цього творчої людини, який виступає зі сцени, зовнішній вигляд та одяг далеко не найважливіші фактори успіху.

У 1983-му разом з «Мануфактурою» Віктор брав участь в проходив у Ленінграді першому рок-фестивалі, де хлопці посіли перше місце. Салтиков виконав пісню «Мільйонний дім». Там же він як соліст отримав Гран-прі та був названий кращим вокалістом. Після такого яскравого виступу на рок-фестивалі, Віктор отримав пропозицію стати солістом групи «Форум». Хлопців з «Мануфактури» ось-ось повинні були закликати в армію, з-за чого колектив розпався б, починаючий співак дав свою згоду і перейшов у «Форум».

Кращі хіти Віктора Салтикова

Робота Віктора в групі «Форум» принесла йому славу і зробила популярним на всій території СРСР. У той період з’явилися такі хіти, як «Острівець», «За тиждень до весілля» і «Біла ніч». У групи був шалений успіх. Її стали називати «культової». Дуже швидко у них з’явилося багато прихильниць.

Віктор Салтиков — Біла ніч Наступною групою, де співав Віктор, став «Електроклуб». Цю групу зібрав Тухманов. Саме він займався серйозною розкруткою групи. На момент приходу співака в цей колектив, там вже працювали Ігор Тальков і співачка Ірина Аллегрова. До того моменту Тальков планував зайнятися сольною кар’єрою, тому Віктор замінив його в групі. Туди ж перейшли ще кілька людей з «Форуму». Незабаром і в «Електроклуб» співаком було проспівано кілька нових хітів. З Аллегрової він випустив альбом «Коні в яблуках» і альбом «Фото на пам’ять», так само вийшла платівка «Електроклуб-2». Група гастролювала по кілька місяців у році. Іноді в день було кілька концертів. З-за того, що Віктору хотілося грати більш серйозну музику, він прийняв рішення піти з «Электроклуба».

Віктор Салтиков в даний час, сольна кар’єра

Самостійною творчістю співак почав займатися з 1990-го року. Результатом його сольної кар’єри були кілька записаних альбомів. У 1998-му Віктор з’явився на Музичному рингу», де і заспівав свої нові пісні. У 1999-му вийшов його альбом, який був названий «Крок за кроком».

Співак і сьогодні продовжує займатися записом своїх пісень. Нерідко його можна бачити в концертних програмах та телепередачах. Одними з останніх стали «Фабрика зірок-4» і «Дискотека 80-х».

Особисте життя Віктора Салтикова

Першою дружиною співака стала Ірина, яка всім відома, як Ірина Салтикова. Вони познайомилися у 1985-му році. 1987-го в родині з’явилася дочка Аліса. Подружжя розлучилося у 1995-му році. Співак вважає свій шлюб з Іриною великою помилкою.

Колишня дружина Віктора Салтикова Ірина з донькою Алісою

Другу дружину Віктора теж звуть Ірина. Разом вони вже багато років. У Ірини та Віктора є дочка Анна і Син Святослав. Віктор вважає, що багатьом зобов’язаний своїй другій дружині. Завдяки їй він кинув курити і зовсім не вживає алкоголь. Сім’я живе в приватному будинку, так як Віктор, за його словами, втомився від великих міст, йому захотілося повернутися до землі і природи. Дружині він допомагає в облаштуванні й оздобленні ділянки. Співак абсолютно щасливий від того, що в житті зміг поєднати захоплення з професією, що музика стала справою його життя.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: