Ім’я: Віктор Петлюра

Дата народження: 30 жовтня 1975 р. (41 рік)

Знак Зодіаку: Скорпіон

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: р. Сімферополь

Діяльність: співак, виконавець шансону

Вага: 70 кг

Зріст: 178 см

Біографія Віктора Петлюри

Музиканта не варто плутати з Юрієм Барабашом, який виступав під псевдонімом Петлюра. Він співав пісні в подібному жанрі і загинув в автокатастрофі задовго до виходу першого альбому Віктора Петлюра.

До речі, музикант зізнається, що Петлюра його справжнє прізвище. Багато хто в це не вірять і навіть просять показати паспорт.

Про музику Віктор Петлюра мріяв ще в ранньому віці. В 11 років майбутній музикант вже вміло звертався з гітарою, грав народні, а так само дворові пісні. А ось в 13 років Віктор створив свій музичний колектив. Там то і виявилися його таланти до написання пісень. Він почав писати авторські композиції, в більшості своїй, на ліричні теми.

Через рік музичний колектив отримав запрошення в клуб самодіяльність одного з заводів Сімферополя. Там була досить пристойна репетиційна база та гарантувалися регулярні концертні виступи. Професійний ріст артиста якраз почався в цей час. Віктор Петлюра почав шукати власні стиль і напрямки.

Після шкільної десятирічки Віктор і ко надходять в училище. Там вони організують новий колектив, і весь вільний час присвячують репетицій. Одночасно з цим Петлюру звуть гітаристом і вокалістом в один із сімферопольських ресторанів. А крім цього, враховуючи його професійний рівень, кличуть в якості викладача гри на акустичній гітарі у міський клуб. В цей час якраз і почалася по-справжньому музичне життя виконавця. Починаються перші виступи та професійні записи, а так само участі у фестивалях і конкурсах.

Виконавець шансону Віктор Петлюра

Поступово Віктор Петлюра самостійно приходить до жанру дворової пісні або російській шансону, як його називають зараз. Тобто до пісень, які прийнято виконувати з душею і від чистого серця.

Майже п’ять років виконавець не наважувався записати власний альбом. І тільки в 1999 році світ побачив його дебютну платівку під назвою «Блакитноока». Диск випускає компанія «Зодіак рекордс». А ось вже через рік відбувся реліз другої платівка «Тебе не повернути». До речі, запис цих двох альбомів проходила на орендованій студії. Там, де в основному записували рок — музику і поп. Тому Віктору було досить важко працювати, оскільки дуже багато часу йшло на те, щоб пояснити і знайти взаєморозуміння з місцевими музикантами. Такі труднощі підштовхнули Віктора Петлюру до ідеї створення власної студії. Він підібрав надійний колектив, з яким працює до цих пір. Це поет Ілля Танч, аранжувальники Костянтин Отаманів і Роллан Мумджи, а так само бек-вокалістки Ірина Мелинцова і Катерина Перетятько. Так само аранжуванням і чоловічим бек-вокалом займається Євген Кочемазов.

Втім, основну частину роботи артист воліє виконувати сам. На його студії, до речі, свої пісні вже записують такі імениті виконавці, як Олександр Дюмін, Тетяна Тішінская, Жека, Маша Вакс, Рустик Жига, Діана Теркулова та інші.

Віктор Петлюра на відео Все своє життя Віктор Петлюра присвячує творчості. Роботу над новими піснями він припиняє тільки під час гастрольної діяльності. А з концертами він виступає не тільки по містах Росії, але і з країн ближнього і далекого зарубіжжя.

Смертельна любов

Тверде усвідомлення того, що він повинен співати до Віктора прийшло після нещасного випадку. Після кривавих розборок в одному з кафе не стало його коханої Олени. В дівчину потрапила куля, в той час як 18-річний Віктор з неї пив за одним із столиків, пив каву і весело сміявся.

З коханою Віктор Петрюра був знайомий ще з часів музичної школи. З дівчиною вони розуміли один одного з півслова і півпогляду. В їхніх планах було створення дуету. І мрія вже почала втілюватися в життя. Пара щойно повернулася з великих гастролей по Криму, й отримали перше велике запрошення від іменитого клубу. Вже знайшлися партнери, і створювалася студія.

У проекті була і весілля, на яку вже запросили музикантів і близьких друзів. Після втрати коханої дівчини музикант впав у тяжку депресію і глуху тугу. Але одного разу, 14 лютого, Віктор з’явився в шумному барі, взяв у руки гітару і вийшов до мікрофону. Він заспівав саму сумну і шалено сумну пісню про кохання. Публіка слухала затамувавши подих, і допевал композицію Віктор в повній тиші.

У цей момент Віктор зрозумів, що повинен співати. Він почав співати один і для неї. Саме Альона стала головним натхненням його пісень.

Віктор раптом зрозумів, що повинен співати

Творчість

Віктор Петлюра випускає в рік один, а то й два альбоми. У 2001 році він написав матеріал відразу для двох пластинок – світ побачили «Північ» і «Брат». Після цього, у 2002 році, знову пішла два альбоми. Один з них отримав назву «Доля», а другий «Син прокурора». Останній – це збірник пісень. У 2003 році чергова платівка отримала назву «Сивий». Через рік шанувальники змогли насолодитися платівкою «Свиданка». У тому ж році вийшов збірник «Хлопець у кепці». У 2005 році вийшов альбом «Чорний ворон», далі з інтервалами в рік пішли платівки «Чорний ворон» і «Вирок». Ну а останнім на сьогоднішній день став альбом «Берег», який вийшов в 2008 році. Всього в скарбничці виконавця 10 платівок.

Петлюра про Петлюру

З творчістю свого тезки Юрія Барабаша Віктор Петлюра знайомий не з чуток. Перший альбом виконавця вийшов через три роки після смерті Юрія. Але дворові пісні музикант любив завжди, втім, йому не дуже-то важливо було, хто співає, Аркадій Північний, Юрій Барабаш або брати Перлові. Але так вийшло, що з Юриних репертуару Петлюра співає пісні. Причому як пояснює сам автор, у його виконанні композиції Барабаша дещо відрізняються за аранжуванні.

Віктор Петлюра. У міському саду А до своїх колег по цеху, виконавцям російського шансону, Віктор Петлюра ставиться з глибокою повагою. Після пережитих подій артист почав розуміти – що шансон – це саме пісні з душею. І ніяк інакше, як від серця, такі пісні співати не можна. У своєму жанрі музикант цінує творчість Каті Огоньок і Тані Тишинской, Івана Кучіна, Гаріка Кричевського, Михайла Круга, Михайла Гулько та багатьох інших. І цінує працю кожного, оскільки сам як не можна краще розуміє, наскільки ця важка і копітка робота.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: