Ім’я: Віктор Логінов

Дата народження: 13 лютого 1975 р. (41 рік)

Знак Зодіаку: Водолій

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: Кемерово

Діяльність: російський актор і телеведучий

Вага: 85 кг

Зріст: 195 см

Біографія Віктора Логінова

Віктор Олександрович Логінов народився і виріс на околиці міста Кемерово в Сибіру. Сам актор признається, що захопився театром, бо захопився дівчатками. Після восьмого класу майбутній актор вирішив вступати в модну гімназію, і почав з одним аналізувати і дивитися списки зарахування: в історико-юридичному класі навчалися переважно хлопчики, а ось в театральному – практично одні дівчата. Природно друзі пішли туди, де було більше представниць прекрасної статі. В результаті, Віктор почав навчання в театрально-літературному класі.

Втім, до лицедійства Віктор Логінов був схильний з самого дитинства. Він постійно влаштовував різні театралізовані вистави для своїх друзів. А так як ще любив пригоди, то розумів, що ніде не знайде їх у такій кількості, як у театральному вузі.

У віці 17-ти років Віктор Логінов залишає рідне місто і їде в Єкатеринбург. Там він надходить у державний театральний інститут і навчається за фахом актор драмтеатру і кіно.

Актор і шахтар

Втім, на своєму віку Віктору Loginovu довелося перепробувати різнопрофільні професії. Сім’єю актор обзавівся досить рано – ще в інституті. Майже відразу ж у нього народилася донька і щоб прогодувати дружину і дитину влаштувався на роботу. Спочатку він був машиністом підземних установок на шахті «Березовська» і пропрацював три роки шахтарем.

Після цього було змінено досить багато професій. Віктор Логінов був і рятувальником ВГЧС і навіть екскурсоводом в Гірській Шорії. Крім усього іншого в його житті був присутній у великій кількості альпінізм і спуск під землю. Молодий чоловік виїжджай на аварії і ліквідував пожежі.

Віктор перепробував найрізноманітніші професії

Театр

В Єкатеринбурзі і почалася акторська кар’єра Віктора. Стартує вона в Єкатеринбурзькому академічному театрі драми, а потім Камерному театрі музею письменників Уралу. Логінов досить швидко ставав одним з провідних акторів. На його рахунку було чимало ваговим ролей, наприклад, Вася «Квадратуру кола» Ст. Катаєва, Герцог Орсино в «Дванадцятій ночі» по У. Шекспіру, Паскино в «Романтиках» Е. Ростана, а так само Сільва в «Старшому синові» А Вавілова.

Втім, паралельно з виходами на театральні підмостки Віктор Логінов працював ді-джеєм на місцевому радіо і арт-директором в модному нічному клубі. А ще працював телеведучим на РТР-Урал. Сам Віктор зізнається, що в Єкатеринбурзі пройшли найкращі роки. І саме це місто стало для нього другою батьківщиною. У Єкатеринбурзі він знає кожну вуличку і навіть кожен камінь на бруківці.

Щасливі разом

Все своє свідоме життя носив довге волосся, заколював їх в хвіст, виголювали эспаньолку і носив сережку у вусі. Тому коли на кастинг в Єкатеринбург приїхала знімальна група серіалу «Щасливі разом», то Віктора Логінова на проби навіть не запросили. Все тому, що його образ мачо ніяк не пов’язується з образом уральського мужика Гени Букіна. Втім, волею випадку актор на кастинг все-таки потрапив, відразу став одним з головних претендентів на роль уральського мужика, а потім і єдиним.

Актор зізнається, що для нього робота в серіалі – це немислимий тренінг. Саме тут всі почуття і емоції потрібно викладати на межі. Якщо посміхатися, то на весь рот, а якщо сумувати, то неодмінно з дерганием брів і куточків губ. А крім цього, серіал – це відмінний спосіб стати відомим масової публіці і придбати можливості рости далі.

Для цієї ролі Віктор Логінов кардинально змінив свій імідж і переїхав у Москву.

Віктор Логінов на відео Втім, саме робота в ситкомі «Щасливі разом», де актор був задіяний протягом шести років, і принесла Віктору Loginovu всеросійську славу.

Варто відзначити, що в ситкомі «Щасливі разом» Віктор Логінов відіграє 40-річного уральського чоловіка, в той час як йому самому на момент початку зйомок серіалу виповнився лише 31 рік.

Зараз на вулиці Вайнера в Єкатеринбурзі стоїть пам’ятник герою Логінова Гені Букіну. Там стоїть 2,2 метрова статуя чоловіка вагою 435 кілограмів з туфель в руці. Скульптором виступив Віктор Мосиелев.

Кінороботи

Втім, серіал «Щасливі разом» — це не єдина кіноробота Віктора Логінова. Дебютував він ще в 1985 році у фільмі «Про кота». Наступна роль послідувала тільки в 1997 році. Тоді це була стрічка «Зроби мені боляче». Потім була «Золота теща» в 2006.

Інтерв’ю з Віктором Логіновим Після Гени Букіна Логінов став Вовчиком в картині «Прапорщик, або Е-моє» в 2007 році. Через два роки він став актором дубляжу та його голосом заговорив Б. О. Б. в мультфільмі «Монстри проти прибульців».

Федора Караваєва Віктор Логінов зіграв у тому ж році у фільмі «Останній секрет майстра». А от у ролі уральського взуттєвика він з’явився ще в популярному серіалі ТНТ «Універ». Там він зіграв в епізоді самозваного брата Сильвестра Сергєєва. Останньою на сьогоднішній день роботою Віктора Логінова в кіно стала роль у стрічці «Масквичи».

Камерний театр

Вперше на сцену камерного театру Віктор Логінов вийшов в 1998 році. Він зіграв Данилу-майстра в постановці «Кам’яна квітка» П. Баженова. Режисером вистави виступив В’ячеслав Анісімов. Через два роки актор грав у того ж режисера, але в «Принца і жебрака» М. Твена. Йому дісталася роль Майлса Гендона. Потім, в 2002 році, Віктор був задіяний в «Червоних вітрилах» А. Каспировича М. Порошиною з повісті Гріна. І в тому ж році Логінов став Єфремом Чепраковым в постановці «Золотопромисловці» Д. Мамина-Сибіряка, режисера Володимира Рубанова.

Робота на телебаченні

Віктор Логінов спробував себе і в ролі телеведучого. З 2007 року він почав вести програму «Інтуїція», яка виходить в ефір каналу ТНТ, а до цього вів «Чемпіонат анекдотом» на ДТВ. У 2010 році він став ведучим програми «Їж і худни».

Особисте життя

Віктор Логінов одружений втретє. Його дружину звати Ольга. При цьому чоловік має чотирьох дітей. Від першого шлюбу у актора донька Ганна (народилася в 1995 році), син Діма від другого шлюбу та син Олександр (2006 рік). Ще один син народився у Віктора Логінова в 2011 році. До речі, є в актора і прийомний син. Він вже достатньо дорослий (1986), він живе і працює в Приморському краї.

Сімейний шопінг

До речі, в третій раз Віктор Логінов одружився тільки в кінці 2011 року. До цього зі своєю дівчиною Ольгою він кілька років жив у цивільному шлюбі, але все одно називав її не інакше, як дружина. Церемонія одруження була у вузькому колі. На урочистості було запрошено лише шестеро осіб. При цьому про подію сам актор промовчав, а про офіційному шлюбі шанувальники змогли дізнатися лише з блогів друзів актора.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: