Ім’я: Віктор Іванов

Дата народження: 12 травня 1950 р. (66 років)

Знак Зодіаку: Телець

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: р. Великий Новгород

Діяльність: госуд. і політ. діяч

Вага: 87 кг

Зріст: 171 см

Біографія Віктора Іванова

Віктор Петрович Іванов – політик, найближчий і випробуваний соратник Володимира Путіна з часів роботи в Управлінні КДБ по Ленобласті, екс-директор скасованої в 2016 році Федеральної служби наркоконтролю (ФСКН), екс-заступник голови адміністрації президента, підприємець, генерал-полковник запасу.

Іванов Віктор Петрович

Деякі політичні аналітики називали цього займав особливе положення при Путіні політика «кремлівським Мартіном Борманом», за аналогією згаданої «диявольською особистості» Гітлера: він теж впливовий, складний, стриманий і закритий персонаж.

Дитинство і родина Віктора Іванова

Майбутній головний «наркополицейский» з’явився на світ 12 травня 1950 року в Великому Новгороді, у родині військовослужбовця. Вже в дитинстві у нього, за спогадами очевидців, проявлялися командирські природні якості, прямота і рішучість, дозволили друзям дати йому виявилося пророчим прізвисько «генерал».

Віктор Іванов з дитинства виявляв командирські якості

Після школи юнак вступив до електротехнічний інститут зв’язку в Північній Пальмірі. У студентські роки він, володіючи ініціативністю і високою свідомістю, був обраний до комітету комсомолу своєї альма-матер. Там він познайомився з майбутнім колегою по цеху – Борисом Гризловим, навчалися на курс старше.

Дипломну роботу Віктор захистив у 1974 році. Далі його чекала служба в армії, потім – посаду радіоінженера в ленінградському НВО «Вектор», що веде свій початок від «Російського товариства бездротових телеграфів і телефонів», започаткованому ще за часів імператора Миколи II.

Початок кар’єри Віктора Іванова

В кінці 1970-х Іванов змінив рід діяльності, пішов з попередньої роботи і поступив на роботу в КДБ. Випускник Вищих курсів з підготовки персоналу для органів держбезпеки в період 1977-1994 рр .. працював в Управлінні КДБ по Ленінграду.

Віктор Іванов почав кар'єру в Управлінні КДБ Санкт-Петербурга

У 1987 року офіцер отримав призначення в Афганістані строком на два роки. За деякими даними, він знаходився у складі одного з загонів спецпризначення «Каскад», який займався знищенням бандформувань і інструкторської діяльністю для підготовки співробітників місцевих органів безпеки. Після виконання завдання він був удостоєний медалі «За бойові заслуги» і продовжив службу в КДБ.


Протягом двох наступних років Іванов був головою оператора кабельного TV, російсько-американського підприємства «Телеплюс». Після призначення Путіна керівником ФСБ Іванов вступив на посаду начальника відомчого підрозділу власної безпеки, як людина, якій Володимир Володимирович повністю довіряв. З 1999 року Віктор очолював Управління економічної безпеки підконтрольного йому відомства. У 2000 році, після обрання Путіна на пост президента, його вірний соратник очолив президентську адміністрацію.

У 2001 році чиновник став основним ідеологом закону «Про громадянство», значно усложнившим процедуру набуття статусу російського громадянина для жителів пострадянських республік. У 2002 році він очолив наглядову раду створеного за указом Путіна на базі більш 40 підприємств концерну для виробництва ракетних комплексів ППО «Алмаз-Антей». За участю Віктора Петровича також було засновано найбільший експортер озброєнь «Рособоронпром».

У 2004 році він отримав нове призначення – помічником глави держави. В цей час Іванов займався питаннями кадрів. У 2005 році в коло його повноважень увійшло також головування в колективному керівництві «Аерофлотом» разом з аналогічною обов’язком в холдингу ППО.

Особисте життя Віктора Іванова

Віктор Петрович одружений. Його супутниця життя, Віра, була підприємцем, працювала в компанії «Росинтерстрой», брала участь у будівництві житла за урядовою схемою для військових зі складу виведеного з території Німеччини російського контингенту, а також надавала консультації з питань комерційної діяльності.

Віктор Іванов одружений, виховує двох дітей

Сімейна пара виховала сина і дочку. Син Ярослав раніше мав відношення до Зовнішекономбанку. Про рід діяльності дочки екс-глави ФСКН інформація відсутня.

У 2015 році Віктор Іванов задекларував 7,4 мільйонів рублів доходу, дружина – 345 тисяч. У власності чиновника, доктора юридичних наук, перебував ділянку в 1,6 тисяч квадратних метрів, будинок 134 і квартира в 199 «квадратів». Крім того, його дружина явялась власницею 2,3 тисяч квадратних метрів земельної площі, а також одного машиномісця.

Крім медалі «За бойові заслуги», Віктор Петрович нагороджений орденом Пошани і «За заслуги перед Вітчизною» II і IV ступеня. Серед його захоплень – полювання, історична література військової тематики, колекціонування старовинних видань.

Віктор Іванов сьогодні

У 2008 році Віктор Петрович отримав посаду глави Федеральної служби наркоконтролю, здійснюючи функції нагляду в частині обігу наркотиків та їх прекурсорів. Згідно з відомчою звіту, в 2015 році даними силовим підрозділом було нейтралізовано близько 4,5 тисяч злочинних спільнот і груп, при цьому вилучено понад 36 тонн наркотичних і психотропних речовин.

Глава ФСКН Віктор Іванов про коноплю За інформацією мас-медіа, голова ліквідованого і переданого МВС відомства може стати керівником нового управління, що створюється на базі самостійних структур (ФСКН і міграційної служби), і основним претендентом на посаду першого заступника міністра Володимира Колокольцева.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: