Ім’я: Віктор Хоріняк

Дата народження: 22 березня 1990 р. (26 років)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Кінь

Місце народження: р. Мінусинськ, Красноярський край

Діяльність: актор театру і кіно

Вага: 75 кг

Зріст: 180 см

Біографія Віктора Хориняка

Віктор Хоріняк – дитинство

Вітя народився в Мінусинську. Він був молодшим із трьох дітей. Старший брат і сестра завжди були прикладом маленькому Віктору, у нього було на кого рівнятися і до чого прагнути. Сім’я жила дуже дружно. Вітя, за його спогадами, був завжди активним дитиною, він постійно щось уявляв, що показував, особливо, якщо це були якісь свята, дитячі вистави або ранки, був дуже непосидючим і веселим. У шкільні роки Віктор кілька разів ставав учасником конкурсу читців, але жодного разу не переміг, чому сильно дивувався. Він вважав, що вірші він читає краще всіх. З дитинства хлопчик був лідером по натурі, тому завжди прагнув бути першим і кращим.

Батьки давали право вибору і свободу у виборі того, чим займатися, крім школи. Так, вже школярем, Хоріняк сам вирішив, що хоче займатися дзюдо. Він просто повідомив це батькам і почав відвідувати тренування. Вже підлітком, захотів стати кадетом.

Актор Віктор Хоріняк народився в глибокій провінції

У дев’ятому класі підліток, маючи тривалим характером, підійшов до вибору професії дуже серйозно, не за віком правильно. Він придбав книгу з переліком всіх Вузів країни і почав вивчати її від початку і до кінця. Він хотів не допустити помилки при виборі майбутньої професії.

Треба зазначити, що про професії актора хлопчик ніколи навіть не заговорював. Батьки ж не наполягали на жодній з професій, дозволивши сину самому вирішити, який шлях обрати.

Вітя вчився добре, тому міг спробувати пройти в різні Вузи. Він вирішив скласти список, розставивши пріоритети на власний розсуд. Першими в цьому списку йшли медичні Вузи. Це було пов’язано з тим, що в них він міг вступити без іспитів за результатами ЄДІ. А ось всі театральні Вузи, які Віктор теж вирішив внести в список, він записав останніми. Відповідно, туди він чинив би тільки в крайньому випадку або в останню чергу.

Навчання Віктора Хориняка в Москві, перші ролі

Взявши з собою список і всі потрібні документи, молода людина після школи відправився в Москву, так як Хоріняк вирішив здобувати освіту саме у столиці. Опинившись у Москві, його пріоритети помінялися на абсолютно протилежні, тобто театральні Вузи стали цікавити його більше за інших. Він подав документи в школу-студію МХАТ. Хлопчик із провінції вступив з першого разу, потрапивши на курс Д. Бруснікіна і Р. Козака.

З боку може здатися, що йому пощастило і вдалося вступити легко і без проблем. Проте так тільки здається. Насправді за цим стоїть талант, які приймальна комісія зуміла в ньому розглянути.

Шарарам — Віктор Хоріняк — Анастасія (З серіалу «Кухня») Вже з другого курсу він почав грати в театрі. Було зовсім нелегко, так як навчання займала багато сил та часу, плюс гра на сцені і репетиції. Часто додому він повертався після одинадцятої години. Весь день він танцював, слухав лекції читав, репетирував, співав і так далі. Однак студент був щасливий, так як розумів, що у виборі професії не помилився.

Коли приїжджав до батьків, друзі і родичі часто запитували, яке відчуття у нього від столиці, яким здається йому московський темп життя. Віктору в ті роки важко було відповідати на ці питання, так як з-за грандіозної завантаженості, як такий Москви він і не бачив. Темп же його власного життя був так великий, що темп столиці хлопця зовсім не дивував.

Хоріняк розумів, що той, хто до кінця навчання буде мати хороший досвід виступів на сцені, участь у кількох виставах, неодмінно отримає запрошення в один з театрів Москви. Безумовно, він хотів би потрапити в який уже став рідним МХТ. З самого свого приїзду з рідного міста перед ним стояла мета і неймовірне бажання зачепитися в цьому мегаполісі, і у нього все вийшло. Як тільки диплом був на руках, його зарахували в трупу Чеховського театру. Треба сказати, що ще до того, як артист отримав диплом, він зіграв головну роль в постановці «Леді Макбет Мценського повіту», яка була поставлена в «Табакерці». Незважаючи на те, що Віктор був ще дуже молодий і малодосвідчений, режисер Олександр Мохов вирішив ризикнути. Зрештою, він не помилився, так як критиками актор-студент був визнаний одним з кращих в цьому спектаклі.

Віктор Хоріняк в театрі

У рідному театрі у молодого актора чимало ролей, особливо, якщо врахувати, що йому всього-то без малого двадцять чотири роки. Є в його репертуарі й маленькі ролі, і великі.

Віктор Хоріняк — Анастасія OST Кухня) Він задіяний у постановках «Коник-Горбунок», «Ундіна», «Піквікський клуб», «Людина-подушка» та ін. Улюбленою роллю він вважає роль Разуміхіна, яку грає у «Злочині і покаранні». Віктор каже, що цей герой йому зрозумілий. Від гри на сцені в цій постановці він отримує задоволення. Спектакль «Людина-подушка» теж є одним з його улюблених, так як там герой, якого грає Хоріняк – це жорстокий поліцейський. І до вистави, і після виступу, актора охоплюють сильні почуття, так як Віктор намагається зрозуміти свого героя, знайти його логіку і правду. Це для будь-якого актора дуже цікаво.

Вдалася йому і головна роль в «Майстрі і Маргариті». Там він з’являється на сцені в образі самого Майстра.

Віктор Хоріняк в кіно

Зніматися Віктор почав у 2007-му році. Як сам актор каже, на телебаченні він лише пробує, для нього все це в новинку, поки незвіданого і багато неиспробовано. Вперше він знімався в епізодичній ролі в телесеріалі «Закон і порядок».

У 2010-му Віктор з’явився в серіалі «Стройбатя», потім в «Зоні ризику», в телесеріалі «Команда Че» і «Нічні ластівки».

Актор Віктор Хоріняк з дружиною

Починаючи з 2012-го, актор бере участь у зйомках проекту «Кухня». Йому дісталася одна з провідних ролей – роль бармена Кістки. Це хлопець без особливих амбіцій, який приїхав з Красноярська і влаштувався на роботу в модний ресторан. При спортивній фігурі і неабиякій зовнішності, у Костянтина складності в спілкуванні з прекрасною статтю. Часто саме це стає причиною його невпевненості в собі. У цьому проекті також задіяні такі актори, як Юлія Такшина, Микита Тарасов, Олена Подкамінська, Марк Богатирьов та інші.

Для того щоб правдоподібно виглядати в кадрі і грати роль, Віктору довелося деякий час відвідувати курси, де його вчили самому елементарному, що повинен вміти бармен, а саме – готувати коктейлі. Актор ще дуже молодий і недосвідчений, але вже за тим нечисленним зіграним ним ролями зрозуміло, що він талановитий і багато чого доб’ється.

Особисте життя Віктора Хориняка

Кіно актор вважає для себе непротоптанной поки доріжкою. Йому ще багато потрібно дізнатися. Попереду, як він вважає, у нього є цікаві ролі. Зніматися йому подобається.

Мама була на виставах сина, коли приїжджала до нього в Москву, правда подивитися встигла лише кілька постановок. Вона залишилася задоволена тим, як грає на сцені її син.

Незважаючи на молодість Хоріняк одружений. Його дружина – дитячий психолог. Він почав за нею доглядати ще в Мінусинську. Весь вільний час вони проводять разом, ходять в кіно, в парк або проводять час зі своїми близькими товаришами і, як каже Віктор, однодумцями. Поняття один – для актора сокровенне. Своїм близьким і самим справжнім другом він вважає дружину. Вона – його підтримка, і актор це цінує. Пара поки тільки мріє про дітей. Віктор хотів би сина, хоча і дочки був би дуже радий.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: