Ім’я: Віктор Дробиш

Дата народження: 27 червня 1966 р. (50 років)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Кінь

Місце народження: р. Колпіно, Ленінградської обл.

Діяльність: музикант, продюсер, композитор

Вага: 68 кг

Зріст: 177 см

Біографія Віктора Дробиша

Зазвичай, про автора пісень відомо не так багато, як про людину, яка виконує її, перебуваючи безпосередньо на сцені. Однак Віктор Дробиш є винятком з цього правила. Життя відомого продюсера завжди на виду. Журнали обговорюють перипетії її особистого життя, а шанувальники по всій Росії з нетерпінням чекають його нових хітів. Його життя і творчість – відмінний приклад беззавітного служіння мистецтву. Саме тому говорити про неї так цікаво.

Дитинство і отроцтво Віктора Дробиша

Віктор Дробиш з’явився на світ у звичайній ленінградської сім’ї. Його мама була лікарем, а батько працював токарем. Вони не були бідні, проте і великими фінансами також не мали. Тому, коли маленький Вітя вперше зізнався батькам, що хоче займатися музикою, його батькові довелося відмовитися від заповітної мрії про покупку машини, щоб на зекономлені гроші купити хлопчикові його перше піаніно. Інструмент був достатньо хороший, і тому майбутній музикант із задоволенням проводив свої дні, перебираючи білі і чорні клавіші.

Віктор Дробиш в дитинстві

У віці одинадцяти років Віктор поступив в музичну школу і став навчатися у досвідчених педагогів. На відміну від інших дітей подібну стежку для себе він вибрав сам, а тому заняття музикою для нього завжди були в радість. Після закінчення музичної школи, Віктор Дробиш надходить в Ленінградську консерваторію ім. Римського-Корсакова. Саме у цей період почалася його кар’єра професійного музиканта.

Перші кроки Віктора Дробиша на сцені

Почувши музику молодого музиканта, відомий гітарист Ігор Романов запросив Дробиша виступати разом з групою «Земляни». Недовго думаючи, Віктор прийняв цю пропозицію і став гастролювати разом зі знаменитим радянським колективом. Однак у цей період відома рок-група вже перебувала на межі розпаду, і співпраця музиканта з «землянами» виявилося недовгим.

Після офіційного рішення про розпад колективу Віктор разом зі своїм другом Ігорем Романовим перейшов у групу «Союз», з якою виступав протягом чотирьох років, граючи на клавішних інструментах. Наступним спільним проектом двох музикантів стала група «Санкт-Петербург», в роботі якої Дробиш брав участь як автор пісень.

Переїзд в Європу і перша популярність

Незважаючи на давню дружбу, незабаром шляху Ігоря Романова і Віктора Дробиша розійшлися. Розуміючи, що на російській сцені йому вже «тісно», композитор переїздить до Німеччини, де успішно працює протягом кількох років. У цей період Віктор в якості продюсера працює з такими колективами як «No Angels», «Culture Beat» . Популярність приносить йому також германоязычный проект «BG The Prince Of Rap», який довгий час займає лідируючі місця у всіх європейських чартах.

Пес і В Дробиш В кінці дев’яностих після декількох років роботи в ФРН, Дробиш переїжджає до Фінляндії, де починає співпрацювати з місцевим колективом «Pets», чия композиція DaDiDam стає одним з головних хітів того часу і приносить композитору кілька значущих премій. Трохи забігаючи вперед, відзначимо, що ця пісня добре відома і російськомовним слухачам (через деякий час вона поповнить репертуар Крістіни Орбакайте, отримавши назву «Світло твоєї любові»).

Паралельно з музичною кар’єрою, на початку нульових Дробиш працює на фінсько-російської радіостанції «Супутник», координуючи діяльність різних підрозділів. Варто відзначити, що в наші дні Віктор є також і її віце-президентом.

Повернення Віктора Дробиша в Росію

У 2002-му Дробиш повертається до Росії, де починає працювати з декількома відомими музикантами. Її пісні користуються великою популярністю, а такі композиції як «Годинник» (Валерія), «Любов, якої більше немає», «Просто любити тебе» (обидві — Крістіна Орбакайте і Авраам Руссо) стають справжніми хітами. Завдяки цим композиціям Віктор Дробиш отримує кілька російських музичних премій і стає лауреатом передач «Пісня року» і «Золотий грамофон».

Зірка на «Зірці» з Олександром Стриженовым — Віктор Дробиш В 2004 році Віктор Якович стає співпродюсером четвертого сезону проекту «Фабрика Зірок». Результатом цього стає тривале співробітництво композитора зі співаком Стасом П’єхою. В серпні цього ж року «Продюсерський центр Віктора Дробиша» починає займатися просуванням та інших «фабрикантів». У найближчі кілька років композитор успішно співпрацює з багатьма молодими виконавцями. Результатом цього стає державний орден «За Відродження Росії в XXI столітті».

У 2005 році Віктор Дробиш записує композицію Nobody Hurt No One разом з білоруською співачкою Наталею Подільської. Згодом ця пісня переможе в російському національному відборі до конкурсу Євробачення і представить РФ на даному музичному конкурсі.

Через сім років Віктор Якович знову стане автором пісні, що представляє Росію на Євробаченні. З колективом «Бурановські бабусі» Дробиш займе на конкурсі друге місце.

В даний час Дробиш успішно співпрацює з багатьма російськими і білоруськими виконавцями. Широко відомі його композиції, написані для Валерії, Стаса П’єхи, Дмитра Колдуна, Наталії Подольської, групи «Челсі» і багатьох інших виконавців.

У 2010 році Віктор Дробиш отримав звання Заслуженого артиста Росії.

Особисте життя Віктора Дробиша

За своє життя Віктор Дробиш був одружений двічі. Першою його дружиною стала поетеса Олена Стюф, яка довгий час співпрацювала з ним в якості автора текстів для нових композицій. Від першого шлюбу у Віктора Дробиша є двоє синів – Валерій (нині успішний композитор) та Іван.

Віктор Дробиш з дружиною

Незважаючи на зовнішню ідилію, цей шлюб не тривав занадто довго і незабаром розпався. Влітку 2008 року Віктор Дробиш одружився вдруге. Його новою дружиною стала колишня модель Тетяна Нусінова. Незабаром на світ з’явилися двоє дітей – дочка Лідія (2010 р.) і син Данило (2011 р.). Крім двох малюків пара виховує сина Тетяни Нусиновой від першого шлюбу.

В даний час Віктор Дробиш є щасливим батьком і щасливим чоловіком. Подружжя скрізь і всюди з’являється разом. У 2013 році композитор зізнався, що мріє ще про одну дитину.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: