Ім’я: Віктор Бударін

Дата народження: 6 березня 1954 р. (62 роки)

Знак Зодіаку: Риби

Східний гороскоп: Кінь

Місце народження: Кримський район, Краснодарський край

Діяльність: банкір

Біографія Віктора Бударіна

Бударін Віктор Костянтинович – надійний банкір півдня Росії, головний акціонер і голова наглядової ради банку «Кубань Кредит». Підприємець і фінансист, що створив свій бізнес, незалежно від кого б то не було, на свій страх і ризик. Створив у ті важкі роки, коли банки видавали кредити виробничим підприємствам під 200 – 230% і довго думали, який вказати термін – півроку або три місяці. Відмінний управлінець, незалежний у прийнятті рішень, що вміє жорстко відстоювати свою позицію і стратегію, як показала практика. Людина, благодійна діяльність якого відома далеко за межами Краснодарського краю.

Глава банку «Кубань Кредит» Віктор Бударін

Ранні роки

Віктор Бударін народився в 1954 році в Краснодарському краї, в невеликому селищі Крымкого району. Дитинство і юність він провів в передмісті Краснодара, де жив з матір’ю, сестрою та бабусею. Сім’я Будариных жила скромно і дружно, була працьовита. Головним достоїнством в сім’ї вважалося прагнення домогтися успіху, сподіваючись тільки на себе і свій власний працю. З ранніх років звичка трудитися і питати в першу чергу з себе глибоко вкоренилася в характері Віктора Костянтиновича.

У шістнадцять років Віктор поїхав на запрошення сестри в Магадан, на Далекий Схід. Деякі люди в ті часи потрапляли на роботу в цей оповитий легендами суворий край. Трудову діяльність Бударін почав з роботи докером в порту. Люди це були суворі, але вкрай самостійні і самобутні. Магаданський край слабких не терпів – викидав. Серед тих, кого відрізняла характерна «родзинка», і пройшла загартування характеру Віктора Бударіна. Він мужнів, навчався життя, набував досвід на важкій фізичній роботі. Протягом кількох наступних років Віктор освоїв та інші робітничі професії.

Школа життя на півночі допомогла становленню характеру, додала зрілості і навчила цілеспрямованості. Розуміючи, що без освіти важко буде досягти тих результатів, про які замислювався, він шукав можливості продовжити навчання. Незважаючи на молодість, людина, що завжди хотів домогтися в житті відчутних успіхів, розумів, що працюючи вантажником їх навряд чи досягнеш.

Освіта Віктора Бударіна

Усвідомивши необхідність вищої освіти, Віктор поступив і успішно закінчив політехнічний технікум в Магадані, отримавши технічну спеціальність (ремонт та обслуговування автомобілів). Тому і служба в армії пройшла в інженерних військах однієї з військових частин Хабаровська. Демобілізувавшись, Віктор продовжив роботу в торговому порту і досить швидко став керівником на ділянці важкої техніки та спецобладнання в будівельній організації все в тому ж Магадані.

В 1985 році, під час початку перебудови, він повернувся в рідний Краснодарський край, де влаштувався за спеціальністю на станцію ВАЗа – начальником цеху з ремонту автомобілів.

Ця робота підштовхнула його на створення у 1990 році першої своєї компанії – «Кубанська марка». В 1991 році з’явилася можливість, якої Віктор Костянтинович не забув скористатися: запрошення в США по програмі обміну досвідом. З великим інтересом вивчав роботу промислових підприємств і будівельних підрозділів, комерційних організацій і банків по ту сторону Атлантичного океану. Особливо він зацікавився діяльністю банків та їх роллю в становленні бізнесу. В університеті Анкоріджа (Аляска, США) майбутній банкір також із задоволенням прослухав протягом 6 місяців курс лекцій і отримав теоретичні знання в області управління бізнесом.

Створення банку «Кубань Кредит»

У 1993 році Віктор Бударін прийняв відповідальне рішення по створенню свого комерційного банку «Кубань Кредит», який, як він зрозумів на прикладі зарубіжного досвіду, повинен був стати основою і локомотивом усього майбутнього успішного бізнесу. Паралельно він навчався в престижному ще з радянських часів вузі – Всеросійському фінансово-економічному інституті, який успішно закінчив у 2001 році. Реалізуючи ідею і чітко визначену ним стратегію зваженої системи інвестицій в реальний сектор економіки, Бударін вивів свій банк з невеликою ніші одного напрямку в топ-100 банків Російської Федерації.

Тепер банк «Кубань Кредит» під керуванням Віктора Бударіна займається кредитуванням важливих для Кубані підприємств, а також організацій, які забезпечують регіон продуктами і товарами, тобто тих, хто робить економіку реальною. Це сільгоспвиробники, будівельний сектор, включаючи його повний цикл; виробництво продуктів харчування на борошномельних і інших підприємствах; будівництво заводів і комбінатів по виробництву сільськогосподарської техніки і будматеріалів, фінансування багатьох інших напрямків і галузей Краснодарського краю.

Бударін дотримується принципу індивідуального підходу в роботі з клієнтами банку. Йде назустріч підприємцям у тому випадку, коли бачить, як відповідально вони підходять до своєї роботи, переживають за справу, за людей, за Кубань і Росію. Ділова інтуїція допомагає не помилятися в інвестуванні. В кризові роки Бударін завжди умів обрати вірну стратегію, а якщо і помилявся, то запам’ятовував уроки і намагався не повторювати помилок.

У найскладніші кризові роки йому завжди вдавалося мобілізувати колектив і вибрати правильну стратегію. Кращі клієнти банку ставали партнерами по бізнесу, стабільність «Кубань Кредит» росла разом з власним капіталом Бударіна. Докапіталізація банку на один мільярд рублів в 2009 році, в рік гострої фінансової кризи, сприяла додаткового імпульсу до зростання, що, в свою чергу, збільшило можливості банку. У 2016 році капітал банку склав вище 8,5 млрд. рублів. Свою роботу Віктор Бударін вважає боргом по відношенню до людей, Краснодарському краю і Росії.

Досягнення Віктора Бударіна були відзначені низкою престижних нагород, серед яких – перемога у конкурсі «Кращі банкір Росії» у 2007 році, медаль «За видатний внесок у розвиток Кубані», отримана їм з рук глави адміністрації рідного краю у 2008 році, звання героя праці Кубані (вища нагорода Краснодарського краю), а також орден «За заслуги перед Вітчизною» II ступеня, яким Бударін був нагороджений у вересні 2016 року указом президента Володимира Путіна.

Родина Віктора Бударіна

Одружений. Дружна, працьовита сім’я, четверо дітей. Дружина – Кандинер Олена Георгіївна. Працює разом з чоловіком у банку «Кубань Кредит». У сімейного і ділового життя вона – його перший помічник, відповідально підходить до вирішення виникаючих проблем. Бударін воліє завжди бути з нею на всіх відповідальних прийомах. Зрідка вибирається на полювання. Відпочивати не любить. Ведення бізнесу для нього і робота, і відпочинок.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: