Ім’я: Віка Циганова

Дата народження: 28 жовтня 1963 р. (53 роки)

Знак Зодіаку: Скорпіон

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: Хабаровськ р.

Діяльність: співачка

Вага: 60 кг

Зріст: 172 см

Біографія Вікі Циганом

Вікторія Циганова – успішна радянська співачка, якій вдалося завоювати цілу орду шанувальників завдяки щирим пісень і мелодійного голосу.

Віка Циганова - зірка російського шансону

На початку своєї кар’єри дівчина пробувала себе в якості театрального актора, однак незабаром вирішила підкорити музичний Олімп, і не прогадала. Крім цього, вона може похвалитися великою кількістю нагород і премій, які по праву заслужила завдяки плідній роботі над собою і своїми піснями.

Дитинство Вікі Циганом

Вікторія Жукова (її дівоче прізвище) з’явилася на світ 28 жовтня 1963 року в російському місті Хабаровськ. Дівчинка народилася в звичайній середньостатистичній сім’ї, не має ніякого стосунку до естради. Мама була домогосподаркою і весь час дбала про довгоочікуваної доньки, а тато був офіцером морського флоту.

У шкільні роки Віка часто влаштовувала батькам концерти і показувала миниспектакли. Вже тоді стало зрозуміло, що з дівчинки виросте справжня артистка.

Віка Циганова в молодості

У 1981 році вона переїхала до Владивостока, щоб подати документи в Далекосхідний інститут мистецтв. Дівчина успішно навчалася 4 роки і отримала вищу освіту актриси театру і кіно. Після того, як за час навчання вона дізналася всі тонкощі цієї професії, що вирішила зв’язати своє життя з театром.

Театральна кар’єра Вікі Циганом

У 1985 році відразу ж по закінченню навчання в інституті Віка влаштувалася працювати актрисою в Єврейський камерний музичний театр.

Пропрацювавши там зовсім небагато часу, вона перейшла в обласний театр драми в місті Іваново, а в 1987 році змінила місце роботи на Молодіжний музичний театр, в якому виступала за 1988 рік.

Кліпи Вікі Циганом стали символом того часу

Варто відзначити, що дівчину неодноразово стверджували на головні ролі у відповідальних п’єсах. Вона завжди грала емоційних і повних почуттів героїв, таких як Гитель Моска у виставі «Давайте всі разом» режисера Юрія Шерлинга і Зоя — у виставі «Заметіль».

Музична кар’єра Вікі Циганом

В кінці 80-х років дівчина зрозуміла, що на театральній сцені вона себе вичерпала, тому вирішила підкорити шоу-бізнес. Її співоча кар’єра почалася з участі в групі «МОРЕ», де Віка успішно виконувала роль солістки.

Поки дівчина працювала в колективі, вони встигли випустити два довгоочікуваних альбому: «Каравела любові» і «Осінній день». Цілий рік з 1988 по 1989 роки успішна група гастролювала по найбільшим містам Росії, виступаючи перед відданими шанувальниками.

Віка Циганова — Російська Горілка Провівши багато часу в колективі, дівчина вирішила, що вона набралася достатньо досвіду для початку власної сольної кар’єри. Тому в 1990 році вона залишила склад групи і почала співпрацювати з музикантом Юрієм Прялкиным і талановитим поетом Вадимом Цыгановым. Вже рік потому вона могла похвалитися виходом свого першого сольного альбому під назвою «Гуляй, анархія».

Свій дебютний сольний концерт співачка дала аж через 2 роки в одному зі столичних театрів. Цей захід відвідало досить велику кількість слухачів, адже на той момент вона вже була досить успішною і популярною артисткою.

Альбом Вікі Циганом з піснями «Гуляй анархія»

У 1991 році Вікторія могла похвалитися піснями, які за такий короткий час змогли полюбитися слухачам і стати справжніми хітами того часу. Відчувши віддачу від своїх шанувальників дівчина зі спокійною душею продовжила писати нові пісні, виступати у Москві і за її межами, а також гастролювати по Росії і сусіднім країнам.

Дівчина не на секунду не переставала надихатися новими перемогами і творчо розвиватися, тому щодня працюючи над новими піснями, їй вдавалося щороку випускати по новому альбому.

У 1992 році світ побачив альбом «З любов’ю до Росії», в наступному — «Полуничка», у 1993 році вийшов «Ангел Мій», в 1994 році Вікторія презентувала альбом «Любов і смерть», у 1995 році — «Ех, не гріх», і нарешті, у 1996 році вийшов «Російські пісні. Кому це треба?!».

Віка Циганова — Любов і смерть Починаючи з 1996 року на жінку нахлинули романтичні почуття, які кардинально змінили її репертуар і посил. В цей час вона писала не патріотичні і хуліганські пісні, а зовсім протилежні ліричні балади, як наприклад, у збірці «Тільки кохання» або в альбомі «Калина червона», а також експериментувала з романсами.

У 1998 році в кар’єрі Вікторії настав переломний момент. Вона настільки хотіла охопити більшу частину аудиторії та залучити нових шанувальників, що вирішила на кардинальні зміни. Тоді співачка повністю змінила свій стиль в одязі та зовнішності в цілому, а також змінила репертуар своїх пісень.

Віка Циганова випустила багато альбомів

У результаті жінка випустила абсолютно несхожий на інші альбом «Сонце», який, як і замислювалося залучив нових слухачів, що стали надалі відданими шанувальниками.

Проте вже в 2001 році Вікторія Циганова все ж повернулася до свого минулого стилю і почала співпрацювати з відомим шансоньє Михайлом Кругом. У цей період співачка написала композицію «Приходьте в мій будинок», яка в майбутньому стала однією з найбільш впізнаваних серед всіх її композицій.

Віка Циганова і Михайло Круг — Приходьте в мій будинок 2002 рік відзначився в біографії співачки завдяки концерту на честь дня Військово-морського флоту. У 2004 році жінка вперше проявила себе в якості телевізійної актриси, зігравши невелику роль у російському серіалі «На розі біля Патріарших — 4». Їй було не складно проявити себе з кращого боку в новому амплуа, так як вона грала саму себе. У серіалі знялися такі актори як Анатолій Лобоцький, Ігор Ліванов, Олександр Берда, Ольга Сидорова.

Будинок Вікі Циганом

У 2006 році Віка порадувала всіх своїх слухачів черговим альбомом під назвою «Вояж-Вінтаж». Він був не схожий на попередні із-за оригінальною аранжування. Втім, шанувальники і в цей раз прийняли зміни співачки і гідно оцінили її нову роботу.

Особисте життя Вікі Циганом

Ніколи Вікторія не була обділена чоловічою увагою, однак їй все ж вдалося обрати найдостойнішого. З 1988 року вона одружена з талановитим поетом і автором її пісень Вадимом Цыгановым.

Віка Циганова і її чоловік Вадим

Вони познайомилися ще в інституті і одружилися, щоб не було проблем з розміщенням в готелях під час гастролей. З цього часу співачка стала носити звучне прізвище. А вже через кілька років, 2 жовтня 1994 року, вони повінчалися в храмі Георгія Побідоносця.

Їх сім’я живе в любові і достатку, проте власних дітей їм так і не вдалося завести. Пара живе в заміському будинку, де разом з ними розмістилися дві собаки Лорді і Плутон, кішка Фрося, папуга Жора, коза Бела.

Віка Циганова сьогодні

До 2011 року успішна співачка продовжила записувати нові хіти і гастролювати по Росії і сусіднім країнам з неймовірно енергійними концертами, проте з цього моменту вона все рідше почала з’являтися на телебаченні.

Варто відзначити, що шоу-бізнес — це не єдине захоплення Вікторії, з давніх часів жінка цікавилася дизайном одягу і навіть створила власний бренд – «TSIGANOVA», який користується успіхом у відомих персон російської естради.

Віка Циганова займається дизайном одягу

Крім цього, велику кількість часу Віка Циганова присвячує благодійності. Вона надає будь-яку допомогу дітям сиротам, людям з обмеженими можливостями та матерям, які залишилися без синів, які загинули при виконанні військових обов’язків.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: