Ім’я: Вентворт Міллер

Дата народження: 2 червня 1972 р. (44 роки)

Знак Зодіаку: Близнюки

Східний гороскоп: Щур

Місце народження: р. Чіппінг-Нортон, Великобританія

Діяльність: актор, сценарист

Вага: 82 кг

Зріст: 185 см

Біографія Міллера Вентворта

Вентворт міллер – це актор, популярність і славу якому принесла роль Майкла Скофілда у відомому телесеріалі «Втеча». Даний проект зробив нашого сьогоднішнього героя зіркою світового масштабу. А тому останнім часом до життя і творчості цього імпозантного британського актора прикута підвищена увага.

Дитинство і родина Міллера Вентворта

Вентворт Ерл Міллер Третій з’явився на світ 2 червня 1972 року в англійському містечку Чіппінг-Нортон (графство Оксфордшир). Його батько був нащадком емігрантів з Африки, а мама була уродженкою Британії. Незважаючи на це, в генеалогічному дереві цієї жінки також переплелося безліч різних ліній. У роді матері Міллера були французи, голландці, росіяни і ліванці.

Фільми з Міллером Вентвортом популярні в усьому світі

Таким чином, на стику всіх цих культур і з’явився наш сьогоднішній герой. Незважаючи на той факт, що сімейство Вентвортов переїхало в США ще на початку сімдесятих років, Міллер досі зберігає британське громадянство і вважає себе англійцем. Більша частина його життя пройшла в Нью-Йорку. Однак на Британських островах живуть багато його родичі, а тому талановитий актор і понині часто провідує їх.

Що стосується творчих устремлінь, то вони стали з’являтися в душі нашого сьогоднішнього героя вже в ранньому дитинстві. Свою першу роль Вентворт Міллер виконав у дитячому садку, перевтілившись у динозавра Ти-Рекса. Після цього талановитий хлопець взяв участь у кількох інших постановках, а трохи подорослішавши, став брати участь у відомому нью-йоркському мюзиклі «SING!», який завжди привертав незмінне увагу глядачів.

Як зізнається сам Міллер, його любов до акторської майстерності була з ним завжди. Вже в підлітковому віці він регулярно з’являвся перед публікою, хапаючись за будь-яку можливість. Трохи звернути з наміченого шляху молодий чоловік дозволив собі лише тільки в період навчання у престижному Прінстонському університеті. У цьому місці він серйозно захопився англійською літературою. Саме з цієї спеціальності Міллер згодом отримав відповідний диплом.

Годину…..Wentworth Miller (Вентворт Міллер) Роки, проведені в Прінстоні, Вентворт Міллер досі називає найкращими у своєму житті. Він завжди любив свою рідну alma mater, проте отримавши освіту, працювати за професією все-таки не став. Переїхавши до Лос-Анджелеса, молодий хлопець став методично торувати собі шлях до слави і популярності. Міллер обрав для себе шлях актора і більше ніколи не звертав з дороги.

Фільмографія Міллера Вентворта

У дев’яності роки наш сьогоднішній герой знімався у кіно досить часто, однак, незважаючи на це грав лише невеликі другорядні ролі. З плином часу він почав з’являтися в епізодах різних американських серіалів, які стали новою сходинкою в розвитку його кар’єри.

Свою першу велику роль Вентворт Міллер зіграв лише в 2002-му році, з’явившись в образі головного героя у фантастичному міні-серіалі «Дінотопія». З цього моменту його кар’єра стрімко пішла вгору. У 2003-му році англо-американський актор знявся в еротичній драмі «Заплямована репутація», де зіграв разом з Ніколь Кідман і Ентоні Хопкінсом. А вже кількома місяцями пізніше з’явився у ще одному касовому проекті – фантастичному бойовику «Інший світ», де його партнеркою по знімальному майданчику стала Кейт Бекінсейл.

Вентворт Міллер — Інтерв’ю з російськими субтитрами «Date with LuYu » (2009) Кожен з названих фільмів приніс акторові заслужену дещицю популярності. Його стали частіше запрошувати в нові проекти. Саме так в один прекрасний момент Вентворт Міллер опинився в числі головних акторів нового американського серіалу «Втеча». Зніматися в культовому проекті наш сьогоднішній герой почав в 2005-му році і практично відразу після виходу на екрани перших епізодів серіалу став всенародним улюбленцем. Його персонаж користувався шаленою популярністю серед глядачів, а тому завжди залишався в центрі сюжетної лінії.

Нові фільми з Міллером Вентвортом

У 2006-му році вже в якості сформованої зірки Вентворт Міллер з’явився в числі номінантів премії «Сатурн» і «Золотий глобус». У підсумку названі нагороди були присуджені іншим акторам, проте вже сам факт номінації говорить про багато що.

Актор не приховує того, що він гей: Вентворт Міллер і Люк Макфарлейн

Серіал «Втеча», а також інші картини, що розповідають історію Майкла Скофілда і його друзів («Фінальний втеча», «Втеча: Дорога до свободи») стали для актора цілою епохою в його кар’єрі і долю. Довгий час Вентворт Міллер був повністю поглинений цим проектом, однак згодом все-таки почав зніматися в інших фільмах. В якості запрошеної зірки він з’явився в серіалах «Доктор Хаус» і «та, що Говорить із примарами». А в 2010-му році зіграв одну з центральних ролей в постапокаліптичному фільмі «Обитель за 4: Життя після смерті».

Вентворт міллер в даний час

В останні роки, незважаючи на величезний успіх, Вентворт Міллер знімається порівняно рідко. Деякий час він працював над озвучуванням різних американських мультфільмів, однак згодом все-таки здивував глядачів своєю новою роботою в світі кіно. В якості сценариста Вентворт Міллер представив публіці картину «Порочні ігри», головні ролі в якій зіграли Ніколь Кідман і Міа Васиковська. Проект вийшов дуже вдалим, а письменницький талант нашого сьогоднішнього героя був високо оцінений як глядачами, так і критиками.

В даний час Вентворт Міллер працює в якості сценариста над новим фільмом «The Disappointments Room». За чутками, головну роль в картині повинна зіграти Кейт Бекінсейл, проте майбутнє проекту поки позбавлена конкретики. Зовсім інша справа – нова акторська робота талановитого уродженця Британії. Відомо, що вже на початку 2014 року глядачі отримають можливість насолодитися новою роботою Міллера Вентворта – детективом «Лофт». В даному проекті наш сьогоднішній герой з’явиться разом з іншими зірками американського кіно – Карлом Урбаном і Джеймсом Марсденом.

Особисте життя Міллера Вентворта

Вентворт міллер – гомосексуаліст. За його зізнанням, ще в юності він намагався звести рахунки з життям через нападок з боку однолітків і знайомих. Після початку акторської кар’єри він довго приховував свою гомосексуальність, але згодом все-таки зізнався у своїй орієнтації.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: