Ім’я: Веніамін Кондратьєв

Дата народження: 1 вересня 1970 р. (46 років)

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: Прокоп’євськ, Кемеровська область

Діяльність: політик

Вага: 73 кг

Зріст: 178 см

Біографія Веніаміна Кондратьєва

Веніамін Іванович Кондратьєв – губернатор Краснодарського краю, має дві вищі освіти: філологічні і юридична.

Голова адміністрації Краснодарського краю Веніамін Кондратьєв

Ранні роки Веніаміна Кондратьєва. Освіта

Веніамін Іванович Кондратьєв народився 1 вересня 1970 р. в Прокоп’євську Кемеровської області. У дитинстві Кондратьєв мріяв стати слідчим, але після закінчення середнього навчального закладу вступив в Кубанський державний університет, який закінчив у 1993 році, отримавши спеціалізацію «філолог, учитель російської мови». Паралельно він здобував другу вищу на заочному відділенні – у 1995 році він освоїв професію юриста.

В молодості Веніамін Кондратьєв був талановитим студентом

Політична кар’єра Веніаміна Кондратьєва

Після 2 курсу юрфаку Веніамін Іванович влаштувався на роботу в комерційну структуру, оскільки, за його словами, молодій людині було соромно сидіти на шиї у батьків. Кадровики відстежили неординарного студента, який встигав вчитися на «відмінно» на двох спеціальностях одночасно, і зробили йому дві вигідні пропозиції: запросили на роботу до прокуратури Краснодарського краю (далі — КК) і крайову адміністрацію.

Кондратьєв обрав роботу в адміністрації, оскільки ця посада давала можливість отримати квартиру, що було важливо для молодого студента. З 1994 року Веніамін Іванович працював у юридичному відділі управління справами адміністрації КК, а з 1995 року – в правовому управлінні адміністрації КК.

Кар'єрне зростання Веніаміна Кондратьєва

З 2001 по 2003 рік Кондратьєв обіймав посаду заступника керівника апарату, начальник правового управління крайової адміністрації. У серпні 2003 року він обійняв посаду заступника глави адміністрації КК з питань правових, майнових та земельних відносин.

Стрімкий кар’єрний зліт почався з липня 2014 року – Кондратьєв почав працювати в Головному управлінні федерального майна Росії Управління справами президента РФ, а в січні 2015 очолив його.

12 березня 2015 року ознаменувався для Веніаміна призначенням на посаду заступника керуючого справами президента РФ. А через 10 днів, 22 березня, він був призначений президентом Володимиром Путіним Т.в.о. губернатора КК.

Підсумки виборів губернатора Краснодарського краю 2015

На посаді тимчасово в. о. губернатора Кондратьєв провів кадрову чистку, відправивши у відставку трьох віце-губернаторів: Сергія Гаркушу (питання сільського хоязйства), Р. Злину (ЗМІ та соціальні питання), Вадима Лукоянова (природні ресурси, екологія, ПЕК, транспорт). Кондратьєв пояснив ці відставки, пославшись на незадовільну роботу чиновників. Всім іншим з команди колишнього губернатора Олександра Ткачова, крім Наталії Маханько (віце-мер Краснодара), Миколи Шварцмана (мер Гарячого ключа), він запропонував продовжити роботу в адміністрації краю.

В період повені в Сочі (кінець червня 2015 року) місцеві жителі зняли на відео розмову Кондратьєва з начальником поліції Сочі. Це відео стрімко розійшлося в ЗМІ, як приклад активної роботи в. о. губернатора.

Інавгурація Веніаміна Кондратьєва

15 вересня 2015 року Кондратьєв Веніамін здобув перемогу на виборах губернатора КК, набравши майже 84% голосів.

Веніамін Кондратьєв показав і зарекомендував себе успішним діячем, особливо в наведенні порядку в сфері земельних відносин. Губернатор успішно займався боротьбою з самозахопленням земель, протизаконними будівництвами, приватизацією крайової власності, контролював роботу грального бізнесу.

Зустріч губернатора Веніаміна Кондратьєва з фермерами КК

Скандали і чутки з ім’ям Веніаміна Кондратьєва

Виділення землі в краї було одним з козирів команди Кондратьєва у взаєминах з федеральної верхівкою. Оскільки муніципальної землею безпосередньо керувала місцеве самоврядування, Кондратьєв довгий час залишався в тіні, і не брав участь у розбірках елітних груп. Однак скандал торкнувся і його персону.

У 2012 році ім’я Кондратьєва спливло в справі передачі землі для літньої резиденції в районі Геленджика патріарху Кирилу. Нібито підпис Веніаміна стояла на одному з документів про передачу землі. На підлеглих Кондратьєва, який на той час обіймав посаду заступника глави адміністрації, були відкриті кримінальні справи за перевищення посадових повноважень.

Кондратьєв проходив у справі як свідок. Після оголошення вироку він поїхав у столицю «на підвищення» від Управління справами Президента Росії. Опоненти вважають, що підвищення передував саме описаний вище апаратний конфлікт і що Кондратьєв не просто пішов на підвищення, а убезпечив себе у випадку правоохоронного «накату» на службовців адміністрації КК, який очікувався після Олімпіади р. в Сочі, і через деякий час справді посилився.

Особисте життя Веніаміна Кондратьєва

Губернатор Кондратьєв одружений, виховує двох дітей. Головний принцип життя для Кондратьєва – якісно виконувати свою роботу. Він активно застосовує у губернаторської роботі нові технології: у політика є особисті акаунти в соціальних мережах«ВКонтакте», Facebook, Twitter і «Однокласниках». Вони регулярно «моніторяться» прес-службою глави адміністрації на наявність нових питань від городян. Там можна задати своє питання або поділитися проблемою.

Головний принцип Веніаміна Кондратьєва – якісна робота

Веніамін Кондратьєв сьогодні

Одне з основних досягнень Кондратьєва — надання місцевому самоврядуванню повноважень розпоряджатися муніципальної землею, крім того, брати участь у прийнятті федерального закону про передачу земельних ділянок, що перебувають у межах федеральних курортів, в муніципальне майно.

22 квітня 2016 року: Веніамін Кондратьєв – рік на посаді губернатора

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: