Ім’я: Василина Володіна

Дата народження: 16 квітня 1974 р. (42 роки)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: р. Москва

Діяльність: астролог, телеведуча

Вага: 56 кг

Зріст: 170 см

Біографія Василини Володіної

Ім’я Василина для астролога і телеведучої Василини Володіної — це псевдонім, який, на її думку, підходить їй за гороскопом. Різні джерела справжнім ім’ям відомої астропсихолога називають Світлана, Оксана, Олена або Єлизавета. Вважається, що найбільш близьким до правди варіантом є ім’я Оксана. Своє дівоче прізвище — Наумова майбутня телеведуча змінила, коли вийшла заміж за Сергія Володіна. Але про все по порядку.

Дитинство Василини Володіної

Василина Володіна народилася в столиці СРСР 16 квітня 1974 року. Дівчинку змалку виховували в суворій дисципліні, так як її батько був військовим людиною. З дитинства батьки привчили Василісу до порядку, працьовитості і старанності.

Василина Володіна в дитинстві

Крім загальноосвітньої, дитина відвідував музичну школу, а також безліч гуртків і секцій. Василина була дуже старанною ученицею і з семи років допомагала матері вести домашнє господарство. Висока моральна планка, поставлена дівчинці її батьками, поставила жорсткий робочий темп всієї подальшої діяльності Василини Володіної.

Інтерес до майбутнього справі всій її життя нині відомого астролога почав проявлятися ще в школі. Тоді у 80-ті роки вперше на радянському телебаченні заговорили про НЛО і різних паранормальних явищах. Захоплено слухаючи ці передачі, Василина жадібно слухала всю інформацію. А потім довгими підмосковними вечорами задумлива і мрійлива дівчинка проводила нескінченні години на балконі батьківської квартири в Одинцово, спостерігаючи в батьківський військовий бінокль за зоряним небом.

За спогадами самої ж астролога вона не побачила жодного НЛО, але зате чудово стала орієнтуватися в розташуванні зірок. Будучи дуже захопленою і цілеспрямованою натурою, Василина прочитала кілька перших у своєму житті книг по астрології. З них вона витягла важливу для себе істину: зірки можуть передбачати майбутнє.

Василина Володіна в «Давай одружимося» — фрагмент передачі, А трохи пізніше, в 14 років, прочитавши кілька книжок по хіромантії, Василина зробила важливе відкриття на своїй долоні: в майбутньому її чекає популярність і слава!

Початок кар’єри Василини Володіної

Закінчивши школу із золотою медаллю, Володіна (тоді ще Наумова) легко вступила в Академію Управління імені Серго Орджонікідзе на економічний факультет. Вона продовжила старанно вчитися і у Вузі, але отриманий диплом за спеціальністю «економіст-кібернетик» не дав морального задоволення. Душа її прагнула до іншого. Творче натхнення Василина отримала, навчаючись паралельно з ВУЗом в московської Академії астрології.

Василина Володіна про дати весіль на літо-2015 Перші астрологічні консультації Василина Володіна почала проводити з 20-ти років. А по закінченню навчання в Академії астрології, вона захопилася побудовою астрологічних прогнозів для бізнесу.

Астролог Василина Володіна

У 90-ті роки це було як не можна більш актуально. Крім цього, майбутня телеведуча проводила особисті астрологічні консультації для друзів і знайомих.

Професійна діяльність Василини Володіної

З початку 2000-х років кар’єра Василини Володіної виразно пішла в гору. Дитячі передбачення поступово ставали реальністю. Складені нею бізнес-прогнози та особисті гороскопи мали високий відсоток точності, що не вислизнуло від очей московської еліти. Володіна стала популярною і відомою фігурою в московських світських колах.

Гороскопи Василини Володіної дуже популярні

У 2006-му році астролога запросили працювати в якості ведучої програми «Зоряна ніч з Василиною Володіної», що виходить в ефір на телеканалі «Столиця». А в 2008-му році вона почала діяльність в якості експерта-астролога у програмі «Першого каналу» «Давай одружимося».

Василина Володіна про гороскопах: як важливо використовувати точний час народження Саме це шоу зробило Володину відомою на всю країну. Багато телеглядачі вважають Василину Володину найчарівнішою з трьох провідних цієї програми, серед яких такі відомі медіа-особи російської культури, як Лариса Гузєєва і Роза Сябітова.

Особисте життя Василини Володіної

Одного разу, в далеких 90-х роках, до молодого астролога Наумової звернувся знайомий з проханням скласти персональний гороскоп для свого приятеля, якогось Сергія Володіна. За велінням долі Василина вивчила зоряну карту свого майбутнього чоловіка ще до особистого знайомства з ним.

Василина Володіна з чоловіком і донькою

Відзначивши про себе, що рідко зустрічається дивовижну сумісність зі своїм гороскопом, дівчина вже було встигла забути про цей дивний випадок. Але доля звела їх особисто на зустрічі друзів. З цієї дружньої вечірки, коли між молодими людьми виникло спонтанне, але сильне почуття, і вони разом до сих пір.

У 2001 році після трьох років спільного життя в цивільному шлюбі пари Володіних народилася дочка – Вікторія. Тоді ж Сергій і Василина, нарешті, офіційно розписалися, не влаштовуючи пишних весільних урочистостей. Сергій, який працював спочатку в сфері логістики, через якийсь час став директором своєї дружини, складаючи її ділової графік.

Василина Володіна народила сина

З другою дитиною Василина не стала поспішати. Досконально вивчивши свій гороскоп, вона розрахувала, що майбутній син повинен з’явитися на цей світ лише коли їй виповниться 40 років. 3 січня 2015 року Володіна стала мамою вдруге. Малюка назвали В’ячеславом.

Василина Володіна зараз

У декретній відпустці по догляду за дитиною телеведуча пробула недовго. У квітні 2015 року вона знову повернулася до роботи в шоу. Однією з головних причин настільки швидкого повернення на зйомки Володіна назвала численні листи з проханнями від телеглядачів.

Василина Володіна повернулася в «Давай одружимося»

Василина Володіна також є автором кількох книг і безлічі статей. У 2012 році вона випустила книгу «Астрологія зваблювання», в якій дала поради жінкам, як сподобатися чоловікові і що ж вони хочуть.

Василина Володіна про книгу «Астрологія Зваблювання» А в 2015 році на книжкових полицях магазинів з’явилася серія книг астролога за назвою «Любовний астропрогноз на 2015 рік». Василина постаралася дати найбільш точний прогноз кожному знаку зодіаку і піднести інформацію в зручній формі.

Ведуча також дає поради і видеопрогнозы через свій персональний сайт в інтернеті, який дуже популярний у її шанувальників.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: