Ім’я: Ваня Чебанов

Дата народження: 18 грудня 1987 р. (29 років)

Знак Зодіаку: Стрілець

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: р. Барнаул

Діяльність: співак

Вага: 65 кг

Зріст: 173 см

Біографія Вані Чебанова

Ваня Чебанов – талановитий виконавець, чия музична кар’єра почалася в ранньому дитинстві. Його творче життя сповнена перемог на різноманітних музичних конкурсах. Іван став одним з найбільш популярних професійних ведучих столиці. 2014-го він взяв участь у телешоу «Голос».

Дитинство і родина Вані Чебанова

Батьківщина Івана Чебанова – Барнаул. Він ріс дуже непосидючою дитиною тому, коли хлопчикові виповнилося три роки, його мама прийняла рішення залишити бізнес і зайнялася вихованням сина. Він займався у Шоу-Театрі пісні «Каприз», яким керувала Олена Щербакова. Вперше Ваня вийшов на сцену у складі цього колективу. Згодом Олена Щербакова написала для талановитої дитини не одну пісню, яку він виконав.

Перше гран-прі Чебанов отримав у віці чотирьох років на конкурсі, що проходить в Нижньому Тагілі. У 1993-му році до нього прийшла велика перемога – він взяв участь у телепрограмі «Ранкова зірка» і став переможцем. Так до хлопчика став популярним.

Ваня Чебанов не відразу вирішив присвятити себе музиці

Знайомство з Ларисою Рубальской відбулося в 1997-му році. Саме вона познайомила юного артиста зі столичним закулісся. Завдяки Рубальской Чебанова почали запрошувати на різні виступи.

Під час конкурсу «Слов’янський базар», який щорічно проходить у Вітебську, молодий виконавець познайомився з Аллою Пугачовою. Це було в 2000-му році. Алла Борисівна очолювала журі конкурсу для дорослих виконавців, а Іван судив поруч з нею дитячий конкурс.

Незабаром спорт так потягнув хлопчика, що він протягом чотирьох років практично не займався музикою і не виходив на сцену. Чебанов особливу увагу приділяв баскетболу та водного туризму. Йому подобалося сплавлятися на байдарках по гірських річках. Ще одне серйозне захоплення співака – сноуборд. Перебуваючи в спортивних таборах, молодий чоловік не раз був обраний відповідає за музичну частину. Там він і почав грати на гітарі. Музика знову захопила його. Іванко зрозумів, що саме музика в житті завжди буде для нього на першому місці. Він вирішив знову повернутися на сцену, щоб рухатися вперед.

Перші пісні Вані Чебанова — поява на телебаченні

У 2005-му Чебанов став студентом. Він вибрав спеціальність режисури та акторської майстерності, вступивши на театральний факультет в Алтайську Академію Культури і Мистецтв. Вільний час він проводив у фортепіано, згадуючи те, що йому викладали в дитинстві в музичній школі. Незабаром він почав виступати в нічних клубах Барнаула, виконуючи там пісні власного твору.

З метою стати учасником проекту «СТС запалює зірку» в 2007-му році молодий виконавець взяв участь у кастингу, успішно пройшов його і в телешоу дійшов до фіналу.

Наставником Вані Чебанова на шоу Голос став Діма Білан

За енергійним хлопцем під час конкурсу спостерігала Савицька Ніна Олексіївна – викладач вокалу, вона підтримувала Івана. Коли ж керівництво конкурсу нагородило виконавця, запросивши його продовжити навчання в МДУ на факультеті мистецтв, Ніна Олексіївна запросила Чебанова пожити в своїй родині, поки той не отримав місце в університетському гуртожитку.

Студент багато часу віддавав занять хореографією та акторською майстерністю. У той же період часу він відвідував світські заходи, де знайомився з музикантами. Незабаром його авторська пісня прозвучала у виконанні артиста Павла Соколова.

На дні народження Ліни Арифулиной, режисера телепроекту «СТС запалює зірку» Іван проявив свій інший талант – він став ведучим свята. Пізніше його запросили в якості ведучого на день народження сина Дмитра Медведєва.

Ваня Чебанов на різних конкурсах

У 2009-му році Іван взяв участь у конкурсі «Вітер Надії», де отримав благословення і спеціальний приз з рук Алли Пугачової.

Першим синглом виконавця стала в 2011-му році пісня «Серце». Вона успішно ротировалась в ефірах низки найбільш популярних радіостанцій. Одночасно з’явився відеокліп, який провела компанія «HOODYAKOV production».

«Navigator Records» — звукозаписна компанія, з якою у 2013-му році почав співпрацювати Іван. Через рік він став переможцем музичного всеросійського конкурсу «П’ять зірок». Приз «Вибір Муз-ТВ» виконавець отримав під час участі у фестивалі вокалістів «EMPORIO MUSIC FEST».

Ваня Чебанов на шоу «Голос»

У 2014-му році Чебанов з’явився перед телеглядачами на «сліпих» прослуховуваннях. Їм була виконана композиція «don’t worry, be happy». В результаті в наступний етап телешоу він пройшов, опинившись у команді Діми Білана.

На шоу голос у Вані Чебанова була жорстка конкуренція

У «Поєдинках» Ваня заспівав дуетом з Єгором Сесаревым пісню «Billie Jean». Наставник вибрав Єгора, однак Чебанов не залишив телепроект. Його врятувала Пелагея.

«Нокаути» стали останнім етапом «Голоси» в якому Ваня брав участь. Він потрапив в трійку з Ярославом Дроновым і Алісою Ігнатьєвої. Чебанов заспівав відомий хіт «Дівчисько-дівчинонько». Пелагея вирішила, що саме Ваня повинен піти з проекту.

Особисте життя Вані Чебанова

Іван приймає участь, в тому числі, і в благодійних заходах. Так у 2013-му році він був запрошений на захід «Доброта розтопить лід», де заспівав кілька душевних пісень, а потім водив з дітьми хороводи.

Чебанов час від часу з’являється на телебаченні в найбільш різноманітних передачах. На каналі MTV в 2012-му він став учасником шоу «Любовні ігри», де спробував не дивлячись вибрати дівчину, близьку собі по інтересам.

Чебанов вважається одним з кращих ведучих у столиці, який зумів за кілька років досягнути високих результатів. Відомо, що Іван – неодружений.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: