Ім’я: Ванга

Дата народження: 31 січня 1911 р.

Знак Зодіаку: Водолій

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: р. Струмница, Османська імперія

Дата смерті: 11 серпня 1996 р. (85 років)

Діяльність: ясновидиця і лекарь

Біографія Ванги

«Зрячі» дитинство Ванги

Ванга (повне ім’я Вангелія Пандева Сурчева (Гуштерова в заміжжі), якій приписується дар пророцтва і незвичайні можливості як цілительки, народилася в бідній сім’ї болгарського селянина. Коли дівчинці було всього 4 роки, померла мати Ванги. Поки батько знаходився на фронтах Першої світової війни, дитина ріс у сусідки. Повернувшись з війни, батько Ванги одружився вдруге. Як би передчуваючи свою долю, дівчинка змалку любила грати у лікаря і …сліпу. Найбільшим її розвагою було зав’язати очі і відшукати заздалегідь заховані речі.

Трагедія чи дар?

У 1923 році батько і мачуха разом з Вангою переїхали в Македонію. У тому ж році Ванга втратила зір: вихор відкинув її на кілька сотень метрів. Дванадцятирічну дівчинку знайшли тільки ввечері. Очі дитини були забиті піском. У сім’ї не було можливості лікувати дитину і Ванга осліпла.

Ванга втратила зір в молодості

З 1925 по 1928 рік Ванга перебувала в Будинку сліпих у Земуне, в Сербії. Коли мачуха померла, дівчинка повернулася в Струмицу.

В 1941 році у Ванги проявився дар передбачення. Вона почала «розшифровувати» сни і передбачати долю односельцям. Кажуть, що перед початком Другої світової війни, з’явився їй стародавній воїн передрік: «Скоро світ перевернеться і багато народу загине… ти будеш стояти і передбачати мертвим і живим». По навколишніх селах пронісся слух, що дівчина точно вказує місцезнаходження зниклих на війні людей, визначає чи вони живі, чи називає місце їх загибелі і поховання.

Слух поширився по всій Болгарії. 8 квітня 1942 року до Ванги приїжджав сам Борис III — цар Болгарії. Заглянути в майбутнє Вангу «допомагали» шматочки цукру. Ванга вимагала від відвідувачів, щоб вони протримали їх всю ніч під подушкою. Допитливі статистики підрахували, що у ясновидиці побувало близько мільйона відвідувачів, які привезли їй 2 тонни рафінаду!

Збулися пророцтва Ванги

Вважається, що Ванга передбачила такі події.

«Оксамитову» революцію в Чехословаччині радянські танки на вулицях Праги. Таке гучне передбачення – загибель Індіри Ганді. Нібито в 1969-му пророчиця заявила: «Її погубить помаранчево-жовта сукня!» І правда, у день замаху в жовтні 1984 року Ганді не одягла під сукню бронежилет. У 1980-му Ванга передбачила, що на початку 80-х років XX століття «підуть з посад важливі керівники… чекайте змін, великих змін». 10 листопада 1982 помер генсек СРСР Леонід Брежнєв, а наступні генеральні секретарі Черненко і Андропов прожили кожен близько року. Потім почалися зміни — перебудова. Приписують Вангу і передбачення загибелі підводного човна «Курськ». У 1980 році вона заявила, що: «Курськ піде під воду, і весь світ буде його оплакувати». Трагедія, що призвела до загибелі всього екіпажу (118 осіб), сталася в серпні 2000 року.

Пророкування Ванги А в 1989-му Ванга передбачила теракт 11 вересня 2001 року: «Брати американські попадають, заклеванные птахами залізними».

Ніби передбачила Ванга і те, що 44 президентом США стане «чорний людина» і це буде останній президент країни. Правда, так станеться чи ні, ми дізнаємося в 2016 році.

Нездійснені пророцтва Ванги

Багато людей, які особисто знали Вангу, стверджують, що вона взагалі ніколи не робила ніяких прогнозів. Може бути, тим самим вони намагаються виправдати нездійснені прогнози бабусі? А таких «пророцтв» не так вже й мало. Ванга вважала, що на початку XXI століття люди перестануть сіяти і збирати врожай. Харчуватися будуть продуктами генної інженерії. На щастя, людство досі живиться плодами землі.

Не відбулися «запланована» Вангою на 2008 рік Третя світова війна і последущий за нею кінець світу.

Ванга і ЦРУ

Достовірно відомо, що баба Ванга не дозволяла робити аудіозаписи її пророкувань. Тому багато хто вважає, що все сказане нею ніяк не можна підтвердити документально. Всі «пророцтва» великої ясновидиці не більше, ніж вдала вигадка» спецслужб Болгарії.

Про що мовчала Ванга. Документальний фільм Ванга мовляв перебувала на службі у держави і отримувала зарплату в 200 левів. З допомогою провидиці маніпулювали міністрами болгарського уряду. Багатьом з них Ванга радила подати у відставку, щоб не виникло проблем зі здоров’ям.

Був пущений слух, що Ванга бачить всі військові карти НАТО і завдяки їй була розвалена натовська агентурна мережа в Болгарії.

У відповідь на цю «червону загрозу» ЦРУ створило спеціальну псі-групу, в яку входили екстрасенси, щоб «заглушити» енергетику сліпий бабусі. Спроба зазнала невдачі. Потім директору ЦРУ запропонували розробити операцію з викрадення Ванги. Вважаючи ідею маячнею, ЦеРеУшноеначальство не дало ходу ідеї.

Боротьба ЦРУ зі сліпої болгарської старенькою обійшлася американським платникам податків у 2 мільйони доларів.

Так чи інакше, але псі-група була розформована тільки після смерті Ванги.

Особисте життя Ванги

У 1942 році до Ванге прийшли кілька солдатів болгарської армії: хотіли дізнатися про своє майбутнє. Серед них був Дмитр Гушеров. Він не наважувався ввійти в будинок. Раптом жінка сама вийшла з дому і назвавши його по імені сказала, що він хоче дізнатися імена вбивць свого брата. Пообіцяла назвати імена з одним условим – Дмитр не буде їм мстити. Вражений почутим, молодий чоловік пішов, але потім кілька разів навідувався до Ванги і в кінці кінців посватався до неї.

Ванга робила передбачення сильним світу цього

У квітні молоді одружилися і переїхали жити в Петриче, звідки був родом Гушеров. Спільне життя тривала сорок років, до смерті Дмитра.

Посмертна слава

Ванга дуже популярна у Болгарії та країнах колишнього СРСР. У США Вангу майже не знають, в Європі ставляться з великим скептицизмом до її пророцтв.

На батьківщині Вангу, в першу чергу, вважають цілителькою, яка могла знайти індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Деякі загальні лікувальні поради Ванги можуть з успіхом застосовуватися усіма людьми.

  1. Не слід приймати занадто багато лікувальних препаратів.
  2. У теплу пору року слід ходити босоніж.
  3. Лягати спати о 10 годині вечора, а вставати о 5-6 ранку.
  4. Як можна частіше пити чай, настояний на лісових плодах і рослинах.
  5. Раз в тиждень є пророщену пшеницю і запивати чистою водою.
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: