Ім’я: Ванесса Хадженс

Дата народження: 14 грудня 1988 р. (28 років)

Знак Зодіаку: Стрілець

Східний гороскоп: Дракон

Місце народження: р. Салінас, Каліфорнія, США

Діяльність: актриса, співачка

Вага: 48 кг

Зріст: 155 см

Біографія Ванесси Хадженс

Сьогодні Ванесса Хадженс є однією з найпопулярніших молодих знаменитостей в США. По ній сходять з розуму натовпу шанувальників; її фотографії прикрашають обкладинки кращих журналів планети. Одне з глянцевих видань якось навіть назвав її «каліфорнійської принцесою». І з цим терміном складно не погодитися.

Здається, в її житті все безхмарно: сонце каліфорнійських пляжів зливається зі спалахами сотень тисяч фотокамер. Але чи було життя зіркової принцесою завжди такою ж зрозумілою і щасливою? Звичайно, немає. Адже шлях наверх ніколи не буває легким.

Дитячі роки Ванесси Хадженс: перші кроки до слави

Ванесса з’явилася на світ в сонячній Каліфорнії в сім’ї Грега і Джини Хадженсов. Її батьки були емігрантами, а тому в крові майбутньої актриси змішалося кілька національностей. Так, Ванесса має ірландські, філіппінські та іспанські корені. Можливо, саме ця «гримуча суміш» і стала основою майбутньої артистичності дівчини. З ранніх років вона влаштовувала театралізовані вистави для батьків, а також активно брала участь у постановках місцевого музичного театру. Дівчинка відрізнялася рідкісними вокальними даними, а тому завжди отримувала у всіх дитячих п’єсах центральні ролі.

Через постійну зайнятість на репетиціях Ванесса не мала можливості відвідувати школу. Її освітою по черзі займалися батьки. Як зазначає сама «міс принцеса», саме її батько з матір’ю в значній мірі визначили її долю. Вони ніколи не тиснули на дочку, нав’язуючи їй ті або інші рішення, а навпаки завжди заохочували будь-які її починання.

Ляпи фільму Класний мюзикл 2 з Ванессою Хадженс Так було і в тому випадку, коли Ванесса твердо заявила, що хоче стати актрисою. Намагаючись втілити мрію дочки, батьки продали будинок і переїхали в Лос-Анджелес. Саме тут у Місті Ангелів юна міс Хадженс стала вперше зніматися на телебаченні. Спочатку це були невеликі ролі в рекламних роликах. Однак незабаром миловидну дівчину запросили для зйомок у кількох телевізійних шоу. Так Ванесса Хадженс «засвітилася» в проектах «П’ять близнюків», «Триматися до кінця» (Still Standing), «Забійний відділ» (Robbery Homicide Division), які стали для юної діви новою сходинкою в кар’єрі.

Подальший етап кар’єри і перші великі ролі Ванесси Хадженс

Ролі в різних телешоу хоч і не принесли Ванессі великої популярності, проте дали їй неоціненний досвід зйомок, який дуже знадобиться їй у подальшому.

Займаючись на акторських курсах, Ванесса терпляче чекала нового шансу. І щасливий квиток скоро опинився в її долонях.

У 2003-му році п’ятнадцятирічна актриса отримала роль школярки Ноел в драматичній стрічці «Тринадцять», що оповідає про переломному етапі в житті підлітків. Даний фільм був неоднозначно сприйнятий критиками за піднімалися в ньому тим дитячого алкоголізму, наркоманії та підліткової сексуальності. Проте в якійсь мірі саме цей галас і принесла успіх стрічці.

Ванесса додала ще один важливий пункт до свого акторського резюме і отримала відразу кілька нових пропозицій про зйомки.

У тому ж 2003-му Ванесса взяла участь у створенні фільмів «Брати Гарсія» і «Провісники бурі».

Фото Ванесси Хадженс користуються популярністю в інтернеті

Двома роками пізньої молода актриса отримала роль Габріелли Монтез у фільмі «Класний мюзикл». Дана акторська робота стала найбільш вдалою в кар’єрі Ванесси Хадженс. Фільм, знятий на студії Діснея, приніс дівчині величезну популярність. У цей момент актриса вперше відчула себе справжньою зіркою. Її фото стали з’являтися в найкращих журналах планети. Журналісти навперебій просили її про інтерв’ю. Однак найголовнішим проривом стало те, що вона, нарешті, стала популярна і пізнавана. Тисячі глядачів просто сходили по ньому з розуму. Хвиля популярності фільму підняла її на небачені досі висоти.

Картина «Класний мюзикл» приніс Ванесси Хадженс відразу кілька гучних номінацій і нагород. Журі Kids’ Choice Award назвало її «Улюбленою актрисою», власників showest Convention «Актрисою майбутнього». Декількох особових номінацій Ванесса удостоїлася і на Teen Choice Awards, однак у цей раз їй дісталася лише спільна нагорода, присуджена їй і іншим акторам стрічки в номінації «Кращий фільм».

На хвилі популярності «Класного мюзиклу» було знято ще дві частини знаменитого фільму «Класний мюзикл: Канікули» та «Класний мюзикл: Випускний». У кожній з цих картин Ванесса виконала роль Габріелли Монтез.

Кар’єра після «Класного мюзиклу», Ванесса Хадженс зараз

У 2006 році актриса уклала вигідний контракт з фірмою «Old Navy», за умовами якого стала офіційним обличчям компанії, відзначившись у кількох рекламних роликах.

Її акторська кар’єра йшла в гору, однак у цей момент несподівано для всіх вона раптом змінила «сценічний вектор» спільно з компанією «Голлівуд Рекордз» приступила до запису сольного альбому. У 2006-му на прилавках магазинів з’явилася її перша платівка «V». Двома роками пізніше у співпраці з все тим же лейблом Ванесса представила публіці свій другий альбом – «Identified». Співочий дебют приніс їй нагороду » Teen Choice Awards, яка назвала її «Кращою співачкою-новачком».

Фільмографія Ванесси Хадженс вражає

Повернувшись до акторській ниві, Ванесса Хадженс відзначилася в декількох підліткових стрічках. Найбільш примітними роботами даного періоду для актриси стали фільми «Бендслем», «Страшно красивий», «Відв’язні канікули», «Подорож 2: Таємничий острів». Намагаючись вийти за межі вже набридлого їй амплуа і спробувати себе в іншому жанрі, Ванесса приймає пропозицію про зйомки в більш складних і драматичних стрічках. Так, в її фільмографії з’являється картина «Мерзла земля», в якій вона грає вижившу жертву маніяка, а також стрічка «Заборонений прийом». В2013 році на екрани має вийти відразу два нових фільми з молодою актрисою – «Мачете вбиває» та «Подаруй мені притулок».

Особисте життя Ванесси Хадженс

Романи молодої і чарівної актриси завжди знаходилися в епіцентрі загальної уваги. Так, достеменно відомо про стосунки Ванесси Хадженс з її партнером по фільму «Класний мюзикл» Заком Ефроном.

Особисте життя: Зак Ефрон і Ванесса Хадженс На знімальному майданчику, але вже іншого фільму) актриса знайшла і свого другого зоряного бой-френда — Джоша Хатчерсона («Подорож 2: Таємничий острів», «Голодні ігри»). Зараз Ванесса зустрічається ще з одним актором-красенем Остіном Батлером.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: