Ім’я: Валерія Гехнер

Дата народження: 8 січня 1971 р. (46 років)

Знак Зодіаку: Козеріг

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: Ленінград

Діяльність: співачка, актриса, режисер

Біографія Валерії Гехнер

Валерія Гехнер (дівоче прізвище Касьяник) – екстравагантна джазова співачка, а також актриса, режисер і сценарист. Є творцем групи «NO BUDDS» і яскравою фанк-шоу-групи «Лера Гехнер бенд». Учасниця вокального телешоу «Голос. 5 сезон».

Зірка шоу «Голос», джазова співачка Валерія Гехнер

Дитинство Валерії Гехнер

Валерія народилася в Ленінграді, в родині музиканта-інструменталіста і композитора Юрія Касьяника. Що панувала в будинку творча атмосфера, безумовно, вплинула на інтереси і захоплення дівчинки. Вже в дитячі роки вона співала в Ленінградському дитячому хорі радіо і телебачення. Неусидчивая Лера також цікавилася хокеєм на траві і брала участь у змаганнях за молодіжну збірну рідного міста.

Батько Валерії Гехнер – мультиинструментальный музикант Юрій Касьяник

У дитячі роки з Валерією стався нещасний випадок. Пізніше в одному з інтерв’ю вона розповідала: «У дитячому садку в чотири роки на мене впав шафа. Коли я вся в бинтах лежала, бабуся сиділа і плакала, примовляючи: „Лєрочка, все буде добре“. А я казала: „Ні, бабуся, мене ніколи не полюблять чоловіки“».

Крім загальноосвітньої школи Лера відвідувала одну з ленінградських ДМШ. Закохана в музику дівчинка одночасно навчалася грі на скрипці та фортепіано, а також співу в диригентсько-хоровому відділенні.

Монологи співачки Валерії Гехнер В 16 років у Валерії з’явилася мрія стати актрисою, після чого до музичних навантажень додалися заняття в театральній студії. Отримати акторську освіту їй не вдалося – ні в Москві, ні в Ленінграді. Однак це не завадило їй у 1986 році вступити на роботу в театр-студію «Синій міст», а пізніше – проявити себе і в театрі «Рок-опера».

Валерія Гехнер – співачка

У 1991 році Лера зважилася на кардинальні зміни в житті. З допомогою знайомих батька вона переїхала в Гамбург, де стала виступати в клубах, спеціалізуючись на виконанні джазу, циганських та російських романсів. Для Гехнер це був час постійних мандрів, енергійної життя на два міста і пошуку себе.

Величезний творчий потенціал дівчата сприяв і іншим справам. Так, вона виступила співавтором документального фільму, присвяченого багатства російської культури. Проект демонструвався на TV «Offener Canal».

Валерія Гехнер виступає з 1991 року

У 1992 році вона повернулася в Петербург, де активно брала участь у розвитку джазового квартету Ігоря Батариели. З 1993 по 1996 рік Лера Гехнер була учасницею багатьох різнопланових музичних проектів. Вона успішно співпрацювала з музикантами з Росії, Німеччини та України, а постійними майданчиками для роботи стали клуби «Dogs», «Fools Garden» і «Angy’s Night Club». В одному з інтерв’ю Гехнер згадувала: «Я знайшла музикантів і створила свій бенд – були і німці, і американці, і англійці, і українці, і ізраїльтяни. Життя була цікавою. Ми грали романси, потім джаз, потім я стала писати власну музику».

З 1996 по 1998 рік Лера працювала у знаменитої петербурзької «Арт-клініці» під керівництвом Кирила Міллера, а також виконувала соло в проекті «Lera&Mixtouroff», брала активну участь у житті андеграундного Санкт-Петербурга.

Валерія Гехнер – невід'ємна частина петербурзького андерграунду

У 1998 році Валерія була частим гостем на російських телеекранах, зокрема, з’явилася в програмі «Одного разу ввечері» в компанії Сергія Зростання та Дмитра Нагієва.

Після повернення в Гамбург вона працювала над проектом «L. E. R. A.», майстерно змішуючи джаз з реггі і роком, а також брала участь у шоу Володимира Чекасіна в рамках театру Mon Martha.

Улюблені жанри Валерії Гехнер: джаз, реггі та фанк

Лише в 2002 році Гехнер вирішила остаточно оселитися в Петербурзі, створила свою групу «Лера Гехнер бенд» (виступала з нею до 2004 року). Вона шукала свій оригінальний стиль, уміло поєднуючи джазові стандарти з елементами блюзу, реггі, хіп-хопу та фанку. Талановита співачка давала концерти в різних містах Росії, була частим гостем на джазових фестивалях.

Молода Лера Гехнер і «Lera Gehner Band»

Лера не могла обмежувати себе лише одним проектом, і в 2004-2007 роках очолила фанк-проект «No Budds». Не забувала Гехнер і про театр. У 2007 році вона чудово виконала одну з головних ролей у ексцентричної постановці Джуліано ді Капуа «Монологи вагіни».

У 2007 році світ побачив спільний альбом Лери Гехнер і саксофоніста Олексія Попова під назвою «Flora&Fauna».

Лера Гехнер та Олексій Попов – «don’t Stop» У наступному році Валерія виступила в місті Монтре (Швейцарія) разом з групою «Doo Bop Sound».

Особисте життя Валерії Гехнер

Про особисте життя Валерії Гехнер відомо небагато. Звичайно ж, у чарівної і експресивної дівчини було чимало шанувальників. Заміж вона вийшла в 1998 році – її обранцем став німецький фотограф та оператор Ульрік. Хоча по-російськи його прізвище – Gehner – звучала як «Геннер», вийшло так, що в паспорт Валерії помилково записали «Гехнер». На жаль, відносини творчих людей були недовговічними і пара розлучилася. Зараз співачка не заміжня, дітей у неї немає.

Зараз Валерія Гехнер не заміжня

Гехнер часто називали Джо Кокером в спідниці, а її сильним джазовим вокалом захоплювалися як в Росії, так і в Фінляндії і Німеччини. Зовнішність Гехнер в поєднанні з її сильним голосом завжди вражала глядачів її виступів. В пресі про неї відгукувалися так: «Невисока, круто кучерява панночка в сценічному костюмчику в стилістиці ранньої Саинхо Намчылак або пізньої Алли Пугачової тонко і точно відтворює звучання старечого негритянського вокалу в кращих традиціях „Хатини дядька Тома“».

Валерія Гехнер сьогодні

У 2016 році Гехнер стала учасницею п’ятого сезону телешоу «Голос». Для першого виступу на «сліпих прослуховуваннях» вона вибрала дуже сильну пісню Володимира Висоцького «Моя циганська» і заявила, що своїм голосом прагне робити оточуючих «здоровішими і щасливішими».

«Голос»: Валерія Гехнер – «Моя циганська» (сліпі прослуховування) Лера стала справжнім «відкриттям» другого випуску прослуховувань на Голосі-5. Її виступ вразило майже всіх членів журі, крім Григорія Лепса – Поліну Гагаріну, Леоніда Агутіна і Діму Білана. Саме останнього Валерія і вибрала в якості свого наставника.

Виступ Лери Гехнер на «Голосі» справило фурор

Після виступу співачка розповіла, що її відправили на конкурс фанати, вимагають, щоб їх улюблениця нарешті домоглася заслуженого визнання. Безсумнівно, спроба вийшла дуже вдалою – у талановитої Валерії з’явилися натовпу нових шанувальників.

Валерія протрималася практично до кінця шоу, але все-таки вибула у чвертьфіналі. У протистоянні Гехнер, Оксани Казакової та Олега Кондракова переміг останній.

Валерія Гехнер – Руки (чвертьфінал «Голосу»)

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: