Ім’я: Валерій Радаєв

Дата народження: 2 квітня 1961 р. (55 років)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Бик

Місце народження: с. Благодатне, Саратовська область

Діяльність: політик

Вага: 75 кг

Зріст: 175 см

Біографія Валерія Радаєва

Валерій Васильович Радаєв – губернатор Саратовської області, голова обласної думи (2007-2011), полягає в «Єдиної Росії».

Губернатор Саратовської області Валерій Радаєв

Дитинство і юність Валерія Радаєва

Народився Валерій Васильович 2 квітня 1961 року в Саратовській області (село Благодатне), в родині звичайних робочих. У своїх інтерв’ю він часто згадує свою сестру Світла. Мати, Ніна Іванівна, працювала на посаді агронома, а батько, Василь Васильович, був рядовим водієм.

Валерій Радаєв на 9 травня розповів про подвиг діда Освіта Валерій Радаєв отримував у сільськогосподарському технікумі міста Маркс. Саме там майбутній політик вперше проявив лідерські якості, ставши старостою групи. Закінчивши технікум в 1980 році, він вирішив припинити подальше навчання і відправився служити в армію, повернувся на «громадянку» в 1982 році.

Громадянська і політична кар’єра Валерія Радаєва

Після закінчення технікуму Радаєв влаштувався працювати в радгосп «Благодатинский», де за десять років змінив кілька посад, а в 1993 році зайняв крісло директора. На цій посаді він пропрацював до 1996 року. На даному етапі життя Радаєв прийняв рішення здобути вищу освіту і вступив до вузу, в результаті освоївши спеціальність «механізація сільського господарства».

Робоча зустріч Володимира Путіна з Валерієм Радаевым

У квітні 1996 року Валерій Радаєв переміг на виборах мера Хвалынска. У грудні того ж року він був обраний на посаду голови районної адміністрації Хвалынского району. У 2002 році Валерій Радаєв поповнив ряди «Єдиної Росії». Після захисту дисертації у 2004 році, Радаеву Валерію Васильовичу було присвоєно кандидатська ступінь соціологічних наук.

З березня 2005 року по грудень 2007 року Валерій Васильович обіймав керівну посаду в Россільгоспнагляді по Саратовської області. Як відзначали в 2012 році, саме Радаєва можна вважати засновником обласного управління Федеральної служби по ветеринарному і фітосанітарному нагляду.

Губернатор Радаєв багато спілкується з народом

У 2006 році політика обрали на посаду секретаря політичної ради партії «Єдина Росія» від його рідного регіону.

На грудень 2007 року він пройшов вибори в Саратовську думи IV скликання. Тоді ж Радаєв став головою обласного парламенту. У цей період Валерій Васильович також входив до комітету з бюджету і податків і комітет місцевого самоврядування.

23 березня свій пост губернатора Саратовської області залишив Павло Іпатов. У ЗМІ пройшла інформація, що у Ипатова були конфлікти з куратором внутрішньої політики Росії В’ячеславом Володіним. Хоча сам Іпатов неохоче коментував ситуацію, він зазначив, що його відхід – це планове дію. Саме Валерій Радаєв був призначений на посаду тимчасово виконуючого обов’язки губернатора.

Фото з інавгурації Валерія Радаєва

2 квітня 2012 року президент Дмитро Медведєв передав свою пропозицію Саратовської Думі –призначити Радаєва на посаду губернатора області. 3 дні потому його затвердили на пост губернатора Саратовської області.

Особисте життя Радаєва Валерія Васильовича

Про особисте життя Радаєва Валерія Васильовича відомо небагато. Його друзі і товариші по партії характеризували його як істинного партійця, відданого інтересам організації. Характер у політика стриманий, не схильна до авантюр, Радаєв намагається уникати конфліктів. Має непогані зв’язки з медіаресурсами, але в силу своєї скромності ними не користується, що часом негативно позначається на його репутації.

Губернатор Радаєв – відмінний спортсмен Його дружина, Наталя Радаєва, викладає географію в школі.Син Валерія Васильовича – Андрій Валерійович Радаєв, відомий багатьма скандалами. Самим гучним конфліктом була справа про груповому зґвалтуванні дівчини з участю Радаєва-молодшого і його друзів. Справа закінчилася хабарем. Інцидент був розписаний пресою і оприлюднений.

Згідно декларації про доходи, Валерій Радаєв не володіє жодним майном і його доходи не так великі. Проте його дружина, звичайний вчитель, володіє квартирою, земельною ділянкою, раніше, дорогий яхтою «Boulton Skiff-22» (через рік після покупки була продана).

Серед губернаторів РФ Валерій Радаєв – чи не самий аскетичний

Нагороди та хобі Радаєва Валерія Васильовича

За непосильний вклад в розвиток області Валерій Васильович був визнаний почесним громадянином Хвалынского району Саратовської області. Також політик Радаєв був нагороджений медаллю «За заслуги перед Вітчизною» II ступеня і орденами Дружби і преподобного Сергія Радонезького II ступеня.

Валерій Радаєв рідко розповідає про свої пристрасті, однак, часто в інтерв’ю згадує про своє захоплення риболовлею і полюванням. Напевно, ці хобі відповідають його спокійного і врівноваженого характеру.

Радаєв Валерій Васильович – політик сьогодні

У 2016 році Валерій Васильович Радаєв продовжував обіймати посаду Губернатора Саратовської області. В його планах на цей рік значилися вибори в Держдумі і в списках партії «Єдина Росія».

Валерій Радаєв запропонував випускати iPhone 7 в Саратовській області Відомо, що Радаєв пропонував налагодити виробництво iPhone 7 в регіоні чим викликав масу невдоволення серед жителів Саратовської області.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: