Ім’я: Валерій Меладзе

Дата народження: 23 червня 1965 р. (51 рік)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: Батумі

Діяльність: російський співак

Вага: 95 кг

Зріст: 183 см

Біографія Валерія Меладзе

Дитинство майбутнього співака було досить насиченим, в основному тому, що Валерій Шотаєвич Меладзе (помилково – Миладзе) славився численними «подвигами», від яких у його батьків часто боліла голова.

Дитинство Валерія Меладзе

У школі Валерій Меладзе вчився з рук геть погано. Замість уроків тинявся по будівництвах, болотах і підвалах разом з друзями. Він очолював групи підлітків, які мріяли потрапити туди, куди вхід заборонено. Захопливим було місце Батумського нафтопереробного заводу. Високу стіну підприємства Меладзе долав чи не кожен день. А одного разу майбутня знаменитість навіть потрапив до міліції за дрібне хуліганство. Валерій Меладзе з друзями познімали з трактора деталі, до речі, ніякого збитку державі завдано не було, оскільки транспортний засіб був недіючим.

Валерій Меладзе на фото

Крім загальноосвітньої школи Валерій відвідував музичну школу, де навчався грі на фортепіано. Відвідування цих занять маленький співак вважав сущою мукою. Втім, вдома, разом з братом, який навчався в школі по класу фортепіано і скрипки, любив грати в чотири руки і переграв всі твори Поля Моріа. Крім цього, в дитинстві Валерій Меладзе захоплювався плаванням, відвідував авіаційний гурток і мріяв про космос. В юності майбутній артист навіть став чемпіоном Батумі з грузинської боротьбі.

Юність і початок творчого шляху Валерія Меладзе

Відразу після школи Валерій Меладзе пішов працювати. Молодий чоловік ремонтував телефони, проте незабаром зрозумів, що це не зовсім те, що він хоче, і його покликання в іншому. Саме тому Меладзе вирішив взятися за розум. Він набрав підручників і сам почав заповнювати прогалини у власному сообразовании. За літо Валерій вивчив стільки літератури, що зміг здати вступні іспити в Миколаївський Кораблебудівний інститут. З нього, до речі, співак випустився в 1987 році. Після цього Валерій мав намір зв’язати все своє життя з радіотехнікою.

Після школи, 18-річному юнакові прийшла повістка в армію і майбутній інженер Валерій Меладзе махнув рукою на освіту. Проводи в армію проходили практично в день народження співака, родина організувала Валері шикарні проводи. Однак, ранок у військкоматі з’ясувалося, що план по призову вже виконано і солдати майбутнього співака не беруть. Після цього Меладзе поїхав на Україну до брата Костянтина, який в цей час навчався в Миколаєві. Там майбутній співак прожив 11 років.

Валерій Меладзе — Білі птахи Валерій разом з Костянтином почав будувати свою музичну кар’єру. Спочатку були номери художньої самодіяльності у Миколаївському Кораблебудівному інституті. Вийшло так, що дуже не схожі за характером брати пішли по життю рука об руку.

Одного разу Костянтин Меладзе випадково потрапив до однокурсників на репетицію ансамблю «Квітень». З’ясувалося, що колективу потрібен клавішник. Його місце зайняв випускник батумській музичної школи. Через півроку звукорежисером і бек-вокалістом групи став Валерій Меладзе.

Паралельно зі своєю співочою діяльністю Валерій навчався в аспірантурі і навіть написав дисертацію на тему «Інтенсифікація обмінних процесів в иоидном фільтрі з псевдовиброожиженном шаром катіоніту». Однак, кар’єра співака цікавила молодої людини і більше, після того, як саморобний альбом «Квітня» потрапив до керівника популярної в той час групи «Діалог», колективу запропонували взяти участь у записі їх пластинки. Причому в Німеччині, а не на Україні, для німецької серії «Музика для інтелекту». Разом з «Діалогом» Валерій і Костянтин випустили два альбоми. Перший під назвою «Посередині світу» вийшов в 1991 році, а другий «Осінній крик яструба» побачив світ у Німеччині в 1993 році. А між виходами пластинок Валерій Меладзе став призером телеконкурсу «крок до Парнасу». Співак пішов з групи «Діалог» в 1993 році і зайнявся сольною програмою. Музикант почав виконувати лише пісні, написані його братом Костянтином Меладзе. У 1993 році відбувся і сольний дебют Валерія – на сцені фестивалю кольором «Роксолана» в Києві. Тут же Меладзе познайомився з продюсером Євгеном Фриляндом. З ним був підписаний контакт про співпрацю.

Успіх Валерія Меладзе

Фрилянд допомагав молодим музикантом стати популярними. До речі, пісні Меладзе дуже подобалися фахівцям, однак вони вважалися абсолютно некомерційними. Свою роль відіграв і той факт, що у братів не російське походження. Однак, талант братів Меладзе всі ці фактори поборов.

Валерій Меладзе. Запрошує Борис Ноткин протягом року йшла копітка робота над записом першого альбому. У ній брали участь музиканти групи «Мистикана», а також спеціально запрошені музиканти і звукорежисери. Першим хітом співака стала композиція «Не тревожь мне душу, скрипка». Завдяки їй, Меладзе у 1994 році назвали «Відкриттям року». В кінці 1994 року Алла Пугачова запрошує Валерія Різдвяні зустрічі. Таким чином був визнаний зоряний статус артиста.

У 1995 році в світ виходить дебютний альбом Валерія Меладзе «Сера» і відразу стає бестселером. Платівка користувалася шаленою популярністю, а заголовна композиція зайняла лідируючі позиції чи не у всіх хіт-парадах країни. За підсумками року співак отримує звання «Кращого вокаліста» і одразу дві престижні музичні премії «Овація» і «Зірка».

Свій стиль сам виконавець називає «новою романтикою». Композиції з яскравими мелодіями і змістовними текстами укупі з професійним вокалом і оригінальним тембром голосу миттєво підкуповують слухача.

Восени 1996 року з’являється другий альбом Валерія Меладзе «Останній романтик». Тут ліричні композиції чергуються з піснями у стилі реггі та кантрі. А пісні «Актриса», «Дівчата з вищого суспільства» і «Як ти красива сьогодні» стають хітами ще до виходу диска. Вже популярний артист у 1997 році двічі збирає московський «Олімпійський».

Влітку 1997 року Валерій Меладзе починає роботу над новими піснями. І в жовтні в телеефірі з’являється кліп «Самба білого метелика» — історія про гарній дівчині, якій мстить знехтуваний залицяльник. Новий однойменний альбом з’являється вже в січні 1998 року. Платівка, за традицією, вишукана і романтична.

Валерій Меладзе та ВІА ГРА

Після цього, Костянтин Меладзе їде працювати на Україні. Брати починають бачитися рідше і, як наслідок, нові пісні виходять не так часто. Тим не менш, співпраця Костянтина та Валерія триває.

В кінці 1999 року виходить нова платівка «Все так і було». Пісні «Мрія» і «Світанкова» відразу стають популярними. Диск стає своєрідним підтвердженням стабільного музичного стилю братів Меладзе.

На початку 2002 року з’являється альбом «Справжнє». Там присутня вже відомі треки Меладзе, а також нові хіти «Комедіант» і «Сховаємо сльози від сторонніх». А восени того ж року, після виступів у Росії, співак відправляється на своє перші гастролі по США. В Америці було дано 11 концертів, а музиканти перетнули всю країну від Нью-Йорка до Майамі, а також від Бостона до Лос-Анджелеса. Американська публіка зустріла російську знаменитість на «ура». Пісні настільки сподобалися слухачам, що довелося давати незаплановані додаткові концерти.

Валерій Меладзе та ВІА Гра

Далі Валерій Меладзе робить невеличку перерву у випуску своїх платівок. Пов’язано це з тим, що співак починає продюсувати молодий український колектив під назвою «ВІА Гра». Костянтин же в цей час працював над телемюзиклом «Вечори на хуторі поблизу Диканьки», де став автором всіх музичних треків.

Навесні 2003 року Меладзе перевидає чотири своїх альбому і випускає збірку кращих відеокліпів. В кінці цього ж року виходить новий альбом «Нега».

Валерій Меладзе з дружиною і дітьми

До речі, зі своїми підопічними з «ВІА Гри» Валерій Меладзе виконав пісні «Океан і три річки» і «Тяжіння більше немає». Композиції настільки полюбилися шанувальникам, що кілька тижнів трималися на перших місцях рейтингів.

У травні 2004 року Валерій Меладзе став ведучим «Країни Рад». Програму співак веде разом з Русланою Писанкою. Телекомпанія НТВ довго і ретельно, після відходу Лева Новожилова, шукала пару Руслані і, в підсумку зупинила свій вибір на Меладзе. До речі, сам співак у ролі ведучого відчуває себе вельми органічно.

Зараз Валерій Меладзе є співвласником популярного московського клубу і членом ради директором «Инвестторгбанка». А після того, як артист побудував заміський будинок і захопився будівництвом, разом з компаньйонами зводить величезні торгові і розважальні комплекси в Москві.

Особисте життя Валерія Меладзе

Валерій Меладзе впродовж 18 років був щасливий у шлюбі з матір’ю своїх трьох дочок Іриною. Однак, після того, як у підшефну співакові групу «ВІА Гра» прийшла Альбіна Джанабаєва, сімейне щастя дало тріщину. Втім, дівчина ще раніше працювала з Меладзе. У пари закрутився роман і Альбіна в 2004 році народила Валерію сина Костянтина. Хлопчика пара приховувала від сторонніх очей, а мама дитини не називала справжнього імені його батька.

Валерій Меладзе та Альбіна Джанабаєва Втім, таємне в один момент стало явним. Журналісти дізналися про те, хто є батьком маленького Костянтина і в родині Валерія та Ірини почалися конфлікти. В результаті артист пішов з сім’ї і визнав дитину. А через 10 років спільного життя, Альбіна Джанабаєва народила Валерію Меладзе другого сина, якого вони назвали Лука.

Валерій Меладзе та Альбіна Джанабаєва

Зараз у пресі мусуються чутки про те, що Валерій Меладзе та Альбіна Джанабаєва планують узаконити свої стосунки. Втім, цю інформацію самі зірки поки ніяк не коментують.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: