Ім’я: Валерій Баринов

Дата народження: 27 листопада 1945 р. (71 рік)

Знак Зодіаку: Стрілець

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: с. Жилино, Орловська обл.

Діяльність: актор

Вага: 83 кг

Зріст: 177 см

Біографія Валерія Баринова

Дитинство і юність Валерія Баринова

Дитинство актора було важким, так як припало на повоєнні роки. Сім’я жила досить бідно, батьки займалися сільським господарством. Дивно, але саме завдяки цьому Валерій і захопився сценою. Справа в тому, що після війни були популярні сельхозвыставки. А на кожному такому заході дитина зі сцени повинен був обов’язково читати вірші про світ. Одного разу хтось у колгоспі запропонував на цю роль шестирічного Валеру Баринову. Хлопчик здивував всіх своїм талантом.

В молодості Валерій Баринов працював у провінційному орловському театрі. Правда, не актором, а робітником сцени. До цього часу він вже точно знав, що хоче вступати в театральне училище.

СтопХам 81 — Це що за покемон — Валерій Баринов Батьки ніколи не перешкоджали творчим захопленням сина. Але з сумнівом поставилися до наміру Валерія стати актором. Тим не менш, він поїхав до Москви і подав документи у Вище театральне училище імені Щепкіна.

Ролі актора Валерія Баринова в театрі

Кар’єра Валерія Баринова в театрі почалася в Ленінграді. Після інституту він переїхав до північної столиці і почав грати в театрі імені А. С. Пушкіна. Він був зайнятий у багатьох постановках, серед яких «Антігона», «Вишневий сад», «Болдинська осінь». Актор працював з режисером Ростиславом Горяевым. Пізніше Горяеву запропонували переїхати в столицю і очолити театр Радянської армії. Режисер покликав з собою Валерія Баринова. Всього в Петербурзі актор пропрацював 6 років.

На московській сцені Баринов зіграв десятки ролей. Однією з найбільш відомих і по-своєму знакових стала роль Парфена Рогожина в спектаклі «Ідіот» за Достоєвським. До того часу режисером театру став Юрій Єрьомін. Через 10 років він перейшов працювати в московський театр імені А. С. Пушкіна і покликав з собою Валерія Баринова. Актор погодився змінити місце роботи. У цьому театрі він служив 4 роки. За цей час зіграв у виставах «Біси», «Дубровський», «Світить, та не гріє».

Актор Валерій Баринов в молодості

Новим етапом у сценічній кар’єрі став перехід в Малий театр в 1992 році. У трупі театру Валерій Баринов грав більше 10 років. Глядачі особливо відзначали гру актора в таких постановках, як «Скажені гроші», «Цар Юдейський», «Корсиканска» (в цьому спектаклі Баринов виконав роль Наполеона Бонапарта). З 2005 року Валерій Баринов співпрацює з Московським театром юного глядача. Так само грає у виставах Театру кіноактора.

Фільмографія Валерія Баринова

В інтерв’ю Валерій Баринов зізнався, що про кар’єру в кіно ніколи не мріяв. Але все ж режисери помітили талановитого актора. Його кінодебют відбувся в 1973 році у фільмі «Дотик». Це історія про громадянську війну. Після цього було ще кілька прохідних ролей. Справжнім кіноактором Валерій Баринов почав вважати себе після фільму «Вишневий вир». У цій драмі режисера Леоніда Сажки актор зіграв головну роль.

Валерій Баринов Справжня популярність прийшла до Валерію Баринову в кінці 90-их років після зйомок у багатосерійному фільмі «Петербурзькі таємниці». Акторові дісталася роль одного з головних лиходіїв Полиевкта Хлебонасущенского. Його персонаж багатий, за гроші готовий купити все, навіть вподобану дівчину проти її волі.

У серіалі знялися Олена Яковлєва, Лідія Федосєєва-Шукшина, Наталія Гундарева, Сергій Чонішвілі, Володимир Стеклов та інші.

Єгор Барінов - син актора Валерія Баринова

Негативні персонажі Валерію Баринову вдаються особливо добре. Саме тому так багато запрошень саме на ролі лиходіїв. Втім, актор не раз доводив, що може грати будь-яких персонажів, позитивних і негативних. Валерій Бариной знявся приблизно в ста фільмах. Серед його робіт «Класик», «День виборів», «Концерт», «Водій для Віри», «Околофутбола». Актор багато грає в серіалах. «Петербурзькі таємниці», «Каменська», «Кадетство», «Дев’ять невідомих», «Битва за Москву», «Диверсант», «Імперія під ударом» — список картин дуже довгий.

Валерій Баринов в даний час

За рік Валерій Баринов може зніматися у десяти фільмах. Він дуже прогресивний, любить експерименти. Знявся в провокаційному проект Валерії Гай Германіки «Школа». Крім російських фільмів актор зіграв у французькій картині «Концерт». Зараз Валерій Баринов продовжує зніматися.

Так само Валерій Баринов має досвід озвучення. Його голос можна почути у мультфільмі «Незнайко на Місяці 2».

MIX TV: «Comedy Club 2013»: Валерій Баринов За свою професійну діяльність Валерій Баринов отримав Орден Пошани. Так само має звання Заслужений артист РРФСР, Народний артист Росії.

Особисте життя Валерія Баринова

Перша дружина актора за фахом режисер. Від неї у Валерія син Єгор. В дитинстві хлопчик часто ходив з татом в театр, проводив час у гримерках і за лаштунками. Вперше Єгор знявся в кіно в 5 років. Він зіграв разом з батьком у фільмі «Вишневий вир». На театральну сцену Єгор вийшов у 6 років. Природно, це позначилося на виборі професії. Єгор Барінов актор театру і кіно, знімається в серіалах. У нього троє дітей.

Друга дружина Валерія Баринова Олена відношення до кіно і театру не має. А ось їхня дочка Олександра стала театроведом.

У 2013 році актор «засвітився» в проекті «СтопХам». Валерія Баринова викрили у порушенні правил паркування. Переставити машину він відмовився, почав сперечатися з активістами проекту. Незважаючи на погрози з боку актора, ролик з його участю все ж потрапив в інтернет.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: