Ім’я: Валентина Тализіна

Дата народження: 22 січня 1935 р. (81 рік)

Знак Зодіаку: Водолій

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: Омськ

Діяльність: актриса театру і кіно

Вага: 68 кг

Зріст: 170 см

Біографія Валентини Тализіної

Дитинство

Валентина Тализіна народилася 22 січня в 1935 році, в місті Омськ. У 1939 році, коли майбутня актриса була зовсім крихіткою, батько Іларіон Григорович і мама Анастасія Трифонівна всією сім’єю переїхали в місто Барановичі, захід Білорусії. Саме такий розподіл отримав батько Валентини закінчення Промислової Академії. Коли дівчинці було 6 років, почалася Велика Вітчизняна Війна.

Дитинство було особливо складним ще й тому, що батько кинув сім’ю. Це сталося рівно за рік до того, як почалася Велика Вітчизняна війна, 22 червня 1940 року. Матері довелося виховувати дочку одного.

Валентина Тализіна в молодості

У школі Валентина захопилася історією Росії. Вона навіть написала дослідну роботу в галузі вивчення творчих людей Росії. Правда, вступити на історичний факультет університету дівчині так і не вдалося. Замість цього вона почала вчитися на економічному факультеті Омського сільгоспінституту. Вже в інституті вона зацікавилася театром і стала займатися в драматичному гуртку. Пізніше це захоплення стало справою всього їй життя.

Театр і кіно

Через 2 роки, після вступу в сільгосп Валентина Тализіна зрозуміла, що економіка – не її покликання. Вона кинула навчання в Омську, переїхала до Москви і в 1954 році поступила в ГИТИС. Після закінчення Гітісу, в 1958 році її взяли на роботу в театр імені Моссовета. Тут вона навчалася акторській майстерності у Фаїни Раневської, Віри Марецькою, Варвари Сошальской та інших. Саме від них вона отримала вищу майстерність, грати ролі так, щоб люди вірили. Новою сферою, де розкрився талант Валентини Тализіної став кінематограф. Вона почала активно зніматися в кінці шістдесятих. Однією з перших великих успіхів Тализіної на екрані стала роль Марії Суконцевой в пригодницькій стрічці «Шлях до Сатурн».

Валентина Тализіна почала кар'єру після Гітісу

Перший великий успіх у кіно Валентини Тализіної принесла роль Алевтини в комедії Ельдара Рязанова «Зигзаг удачі». Цю роль критик Борис Поюровський вважає справжнім акторським шедевром. Вона знялася у десяти фільмах цього режисера. А всього Валентина Тализіна зіграла близько ста ролей в кіно.

В кінці 60-х початок 70-х, Валентина Тализіна підкорила мільйони сердець такими ролями, як: Олена Миколаївна Попова в комедії «Вас викликає Таймир», вчитель хімії Ніна Петрівна в серіалі «Велика перерва», секретарка Федяєва в легендарних «Стариків-розбійників» та інші.

У фільмі «Іронія долі, або з легким паром!» Валентина Тализіна зіграла приголомшливо. Їй дісталася роль подруги, смішний, відданою і цікавою. В «Іронії долі» Валентина Тализіна не тільки зіграла свою роль, але і озвучила своїм ніжним голосом, голос головної героїні – Барбара Брильська.

У наступне десятиліття вона продовжила активно зніматися. Щорічно вона підкорювала телеглядачів своїми цікавими, щирими ролями.

Валентина Тализіна стала популярною після фільмів Рязанова

Але, за словами самої актриси, її улюблена робота в кіно – роль Жені у фільмі Сергія Бодрова-старшого «Непрофесіонали», який був знятий в 1985году.

У 2005 році актриса знялася в ролі баби Зіни в серіалі «Зцілення любов’ю». Всього в рамках цього проекту більш ніж в 200 серії.

Валентина Тализіна також озвучувала героїв улюблених героїв радянських мультфільмів. Її голосом говорять мама Дяді Федора з мультфільму «Троє з Простоквашино» і багато інші персонажі.

Валентина Тализіна озвучувала мультфільми

Особисте життя

Сімейне життя Валентини Тализіної не склалася. У середині шістдесятих вона вийшла заміж за художника Леоніда Непомнящего. У 1969 році у них народилася донька Ксенія. Але через 12 років після весілля пара розлучилася. Виявилося, що сімейними цінностями не дорожили обоє.

Ще під час шлюбу Валентина Тализіна закохалася в актора Юрія Орлова. Вони грали роль коханців в кіно. Їх телевізійна любов перетворилася в реальну любовний зв’язок. Але Валентина Тализіна подумала, зважила всі «за» і «проти» і поставила крапку, щоб зберегти сім’ю. А пізніше вона випадково дізналася, що її чоловік завів іншою жінкою.

Валентина Тализіна не про що не шкодує і навіть вдячна своєму чоловікові, що залишилася одна. Вона вважає, що саме самотність їй допомогло досягти таких висот у світі кіно.

Валентина Іларіонівна – сильна натура. Її різкий характер і прямолінійність допомогли їй пережити багато бід і невдач в житті. У тому числі — розлучення батьків.

Валентина Тализіна стала Народною артисткою в 1985 році

Нагороди

Валентина Тализіна в 1973 році отримала звання Заслужена артистка Росії, пізніше, в 1985 році, вона стала вже Народною артисткою. Пізніше, її талант визнали вже в сучасній Росії. У 2004 році вона отримала Національну премію в галузі кінематографії «Золотий орел». Ця нагорода дісталася їй за виконання головної ролі Троянди Сергіївни в телевізійному серіалі «Лінії долі». А в 2005 році отримала кінопремію «Орден пошани».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: