Ім’я: Валентина Рубцова

Дата народження: 3 жовтня 1977 р. (39 років)

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: р. Макіївка, Україна

Діяльність: актриса, співачка

Вага: 55 кг

Зріст: 158 см

Біографія Валентини Рубцевої

Валентина Рубцова стала третьою дитиною у великій і дружній родині. Всього у подружжя Рубцевих народилося п’ятеро дітей. Батько Валентини працював у шахті, мати — педагогом школи для глухонімих, на заводі, в міліції. Дід працював режисером театру самодіяльності. У цьому ж театрі пробувала на сцені свої сили і мама Валюши.

Валентина Рубцова - зірка серіалу «Універ»

Дитинство Валентини Рубцевої

Стати актрисою було найбільшою дитячою мрією Валентини Рубцевої. Вже в трирічному віці разом з подружкою давала концерти у дворі. Причому концерти різнопланові: пісеньки, сценки, акробатичні номери. Особливо вдавалася малятку пісня «Вільшанки зачувши голосок». Послухати дівчинку збиралися сусіди з усього двору, а часто і люди з довколишніх будинків. Артистичного дитини навіть в яслах і дитячому саду шанобливо називали Валентина Павлівна.

Валя Рубцова в дитинстві

З великою теплотою згадує актриса педагога театральної студії Макіївки Олександра Козачка. Це він навчив своїх підопічних долати себе, нічого не боятися, домагатися поставленої мети.

Спортивна гімнастика була ще одним серйозним дитячим захопленням майбутньої актриси. Рубцова навіть виконала норму кандидата в майстри спорту з спортивної гімнастики.

У 9 класі на канікулах разом з бабусею Валентина поїхала на «розвідку» до Москви і відразу ж полюбила це місто. Як згадує сама актриса, їй не терпілося закінчити школу й виїхати до Москви.

Довга дорога до столиці

Через день після випускного Рубцова потрапила в аварію і поїздка в Москву не відбулася. Як постійну учасницю різних театральних конкурсів і фестивалів Валентину запросили на роботу відразу два театру в Макіївці. Вона вибрала Донецький ТЮГ і за рік переграла на сцені всіх можливих тваринок.

Нарешті, у 1996 році збулася мрія дівчини – вона надходить в ГІТІС на курс акторської майстерності. Радість затьмарила заяву одного з педагогів, що необхідно знайти гроші на навчання.

Валентина Рубцова в групі Дівчинки. Кліп

У пошуках спонсора, початок кар’єри Валентини Рубцевої

Повернувшись з Москви, Рубцова зайнялася пошуками спонсорів. Зібрала вирізки з газет, дипломи (адже вона була місцевою знаменитістю) і з цими «документами» ходила по організаціям, намагаючись знайти шефів. Подекуди їй співчували, але не могли допомогти, а де-то говорили: «Заробляйте самі!».

Валентина продовжувала пошуки, а мати розповіла про поневіряння дочки начальнику УВС Макіївки Петру Миколайовичу Дяченко. Багатодітний батько так перейнявся проблемами дівчата, що виділив їй гроші на навчання з особистих заощаджень!

Щасливий випадок

Якось студентка Рубцова прочитала оголошення на стенді в гуртожитку, що продюсерський центр Ігоря Матвієнко набирає дівчат в жіночий колектив. Валентина не хотіла йти на кастинг, але її вмовила подружка скласти їй компанію. Не розраховуючи на успіх, Рубцова вела себе на кастингу розкуто – співала, розповідала про себе, а потім пішла і забула про перегляд. Через місяць їй повідомили, що вона зарахована до групи «Дівчинки». Матвієнко поставився до співачки з повагою та розумінням. Коли Валентині знову знадобилися гроші на оплату навчання, пообіцяв допомогти з перекладом на бюджетне відділення ГИСИСа. Тільки треба виконати одну умову – здати спеціальність на відмінно.

Валентина Рубцова та група «Дівчатка»

П’ять років у групі «Дівчатка» виявилися щасливими для Валентини. На спільні гастролі з «Любе» і «Иванушками» її так дбайливо опікувалися, що, як згадує актриса, їй здавалося, що такого не може бути. Коли група «Дівчинки» розпалася, Рубцевої знову пощастило оголошення проходив кастинг акторів на мюзикл «12 стільців». Валентина пройшла проби і цілий рік грала в мюзиклі. Потім був легендарний мюзикл «Кішки», в якому Рубцова пропрацювала два роки.

Валентина Рубцова на озвучення серіалу Універ

Фільмографія Валентини Рубцевої

Як і всі актори-початківці Рубцова почала зніматися в епізодах. На одній з проб Валентина Рубцова познайомилася з режисером Тіграном Кеосаяном. Актриса вважає його своїм «хрещеним батьком» у кінематографі. Саме Тигран Кеосаян запропонував Валентині першу значну роль у фільмі «Конвалія срібляста».

Справжній успіх до Валентині прийшов разом з серіалом «Універ» і роллю Тані Архипової. І тут Рубцевої допоміг щасливий випадок. На дні народження своєї подружки Саті Казановою вона познайомилася з Гаріком Мартиросяном, запропонував їй спробувати сили у новому серіалі. Валентина пішла на пробу і її затвердили на роль Тані. Сьогодні важко уявити, що цю роль могла б виконати інша актриса.

Хвилина слави Валентина Рубцова експромт В «Універі» Рубцова грає роль розважливою і серйозної дівчини. Валентина зізнається, що їй дуже подобається зніматися в цьому комедійному серіалі.

Займається Валентина Рубцова та озвучуванням фільмів. Її голос звучить у кінофільмах «Чарівниці», «Ханна Монтана», «Мамма міа!», «Гордість і упередження».

Робота Валентини Рубцевої на телебаченні

У 2006 році Рубцова з’явилася на телебаченні. Спочатку це був канал СТС і програма «Слава Богу, ти прийшов!» Потім Валентина Рубцова стала зніматися в програмі Першого каналу «Велика різниця». У цій передачі Рубцова виступала в ролі пародиста. Нею спародированы такі відомі артистки та співачки Лія Ахеджакова, Вікторія Дайнеко, Анжеліка Варум, Ангеліна Вовк, Наташа Корольова, Юля Савічева, Мадонна та інші.

Особисте життя Валентини Рубцевої

Валентина Рубцова вегетаріанка, веде здоровий спосіб життя: займається йогою і відвідує фітнес-клуб. Багато глядачів просто не вірять, що актрисі набагато більше років, ніж її героїні Тані Архипової.

Валентина Рубцова з чоловіком Артуром Мартиросяном

Дуже не любить актриса розмов про особисте життя. З майбутнім чоловіком Валентину також звів щасливий випадок. Рубцову, солістку групи «Дівчинки» запросили на прем’єру фільму «З пекла». На відміну від усіх запрошених представниць прекрасної статі, разодевшихся в пух і прах, Валентина прийшла на перегляд у спортивному одязі. Це вразило бізнесмена Артура Мартиросяна. Його друг, «рудий іванко», познайомив Артура з Рубцевої. У пари закрутився роман, з часом переріс в шлюб, але чекати весілля довелося довго. Пара більше 8 років перевіряла свої почуття і тільки в 2009 році офіційно оформила свої стосунки. У 2011 році у Артура і Валі народилася донька Софія. Обранець актриси старше своєї дружини на 10 років.

Ділячись планами на майбутнє, актриса сміючись заявляє, що мріє мати будиночок в горах, в Сочі, квартиру в Москві, дачу в Підмосков’ї із затишним двориком, де бігали б її діти – чоловік п’ять, як мінімум!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: