Ім’я: Валентина Легкоступова

Дата народження: 30 грудня 1965 р. (51 рік)

Знак Зодіаку: Козеріг

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: Хабаровськ р.

Діяльність: співачка, музичний педагог

Вага: 56 кг

Зріст: 166 см

Біографія Валентини Легкоступової

Валентина Легкоступова – це артистка, яка подарувала своїм шанувальникам безліч чудових пісень. В її кар’єрі були перемоги у різноманітних фестивалях, конкурсах, оглядах творчої самодіяльності… Саме тому її часто називають однією з найбільш працьовитих артисток на радянській естраді. Але які ще цікаві факти можна відшукати в біографії зірки? Розповісти усе найцікавіше про життя і творчість нашої сьогоднішньої героїні ми постараємося прямо зараз.

Ранні роки, дитинство та родина Валентини Легкоступової

Валентина Валеріївна Легкоступова народилася у російському місті Хабаровськ, однак, незважаючи на це більшу частину життя прожила за багато сотень кілометрів від цього місця – в українській Феодосії. На півострові Крим майбутня знаменитість разом зі своїми батьками виявилася вже в трирічному віці, а тому все дитинство і юність артистки пройшли саме в цьому місці.

Захоплюватися музикою Валентина Легкоступова почала вже в ранньому дитинстві. Вона влаштовувала імпровізовані концертні виступи для рідних і друзів. Трохи подорослішавши, майбутня зірка стала також виступати у шкільній музичної студії. Вона часто з’являлася на сцені, а тому дуже скоро стала справжньою зіркою в своїй школі.

Співачка Валентина Легкоступова стала популярною в кінці вісімдесятих

Після отримання середньої освіти Валентина вирушила до Сімферополя, де незабаром поступила в музичне училище імені П. І. Чайковського. У цьому місці майбутня артистка навчалася по класу скрипки. Диплом про закінчення сімферопольського училища дівчина отримала в 1985-му році.

Після цього Валентина Легкоступова зважилася на ще один переїзд. У тому ж році вона вирушила до Москви, де незабаром подала документи в Московський музично-педагогічний інститут імені Гнесіних. У даному навчальному закладі Валентина стала вчитися на факультеті естрадного вокалу. Вельми примітно, що професором на цій кафедрі був Йосип Кобзон.

Зоряний шлях співачки Валентини Легкоступової

До моменту вступу в московський ВУЗ наша сьогоднішня героїня вже мала деякий досвід естрадних виступів. Її дебют на сцені відбувся в 1985-му році в українському Херсоні, де дівчина дала сольний концерт. Акомпанувала молодий художник музична група відомого єврейського музиканта Сіни Сона.

Валентина Легкоступова «Крапля в морі» У підсумку цей виступ мав великий успіх. Валентину Легкоступову стали запрошувати на різні музичні фестивалі, а тому, паралельно з навчанням у Московському музично-педагогічному інституті артистка осягала тонкощі майстерності естрадного вже на практиці.

У 1986-му році співачка виступила на латвійському музичному фестивалі в Юрмалі, в рамках якого виконала дві пісні – «Берег щастя» і «Пускаючи заметіль». Названі пісні в підсумку принесли артистці безліч хвалебних відгуків від членів журі, а разом з ними підсумкове друге місце.

Проте головним досягненням юрмальського фестивалю став контракт про співпрацю з відомим композитором Раймондом Паулсом, який вирішив взяти Валентину під своє крило. Незабаром латвійський автор написав для Легкоступової кілька хітів, разом з якими артистка стала з’являтися на різних концертах. Так, у музичному репертуарі артистки виникли пісні «В білих клавішах беріз», «Двоє» а також деякі інші шлягери.

У 1986-му році співачка стала провідною солісткою Тульської філармонії, яка стала наступною сходинкою в кар’єрі знаменитості. У цьому місці Валентина Легкоступова пропрацювала протягом шести років. Однак навіть у цей період творчість артистки продовжувало залишатися різнобічною і багатогранною.

Валентина Легкоступова. Ягода-малина В 1987-му році артистка з’явилася на молодіжному музичному фестивалі в Чехословаччині. Після цього радянська артистка також виступила на конкурсі «Зелена Гура» у Польщі. Приблизно в цей же період артистка стала тісно співпрацювати з В’ячеславом Добриніним, який незабаром написав для артистки один з її найголовніших шлягерів – пісню «Ягода-малина». Дана композиція принесла Валентині величезний успіх. Вона стала часто з’являтися в різних телевізійних передачах. Так пісня була представлена в рамках новорічного «Блакитного вогника», а також у фіналі фестивалю «Пісня року».

У 1988-му році Валентина Легкоступова отримала спеціальний приз журі на фестивалі в польському Сопоті. Після цього артистка починає часто гастролювати по Радянському союзу. У цей же період в її репертуарі з’являються відомі пісні «Кримський пляж» і «Крапля в морі». У 1989-му році разом з делегацією Міністерства культури артистка вирушила на гастролі до Німеччини. Роком пізніше разом з групою Йосипа Кобзона також відвідала деякі регіони Африки.

Однак з відходом вісімдесятих років інтерес до артистки став повільно падати. В період з 1993-го по 1995-й рік артистка виступала в «Театрі естрадної пісні», а згодом також з’явилася на фестивалі російськомовних пісень у Болгарії.

Валентина Легкоступова в даний час

Деякий час співачка ще продовжувала виступати в різних містах СНД, однак до другої половини дев’яностих років естрадна кар’єра Валентини Легкоступової практично зійшла нанівець.

Сьогодні Валентина Легкоступова продовжує співати на сцені

Знову згадати про зірку вісімдесятих глядачі змогли, після того як в 2007-му році канал НТВ запустив проект «Ти – суперстар», в рамках якого на одній сцені змагалися багато яскраві знаменитості минулого. Дійти до фіналу в рамках цього шоу нашої сьогоднішньої героїні не вдалося. Проте телевізійний проект знову змусив багатьох глядачів згадати про існування колись улюбленої артистки.

Сьогодні Валентина Легкоступова продовжує виступати з концертами в різних регіонах РФ. Крім того, у якості педагога артистка працює в академії імені Гнесіних.

Особисте життя Валентини Легкоступової

Валентина Легкоступова заміжня за чоловіком на ім’я Олексій Григор’єв. Чоловік артистки працює звукоімітатором і доводиться сином відомому режисеру Юрію Григор’єву. У пари двоє дітей – дочка Анэтта і син Матвій.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: