Ім’я: Валентина Голубєва

Дата народження: 14 листопада 1954 р. (62 роки)

Знак Зодіаку: Скорпіон

Східний гороскоп: Кінь

Місце народження: Мінськ, Білорусь

Діяльність: знавець, громадський діяч

Вага: 65 кг

Зріст: 162 см

Біографія Валентини Голубєвої

Дитинство та родина Валентини Голубєвої

Валентина Голубєва народилася в звичайній радянській родині, добре вчилася в школі. Як зізнається Валентина в одному зі своїх інтерв’ю, прагнення до лідерства у неї виявилося в самому ранньому дитинстві, ще в дитячому саду. Не без гумору Голубєва уточнює, що граючи в пісочниці, вона була оточена тим суспільством, яке їй послали обставини. А ось потім, усвідомивши, що лідерство обов’язково передбачає і відповідальність за підлеглих, стала оточувати себе тими людьми, які поділяли її погляди і життєві цінності.

Закінчивши школу, Валентина вступає на факультет прикладної математики Білоруського держуніверситету. Успішно закінчивши ВУЗ, Голубєва захистила кандидатську дисертацію. Працювала на посаді доцента Білоруської державної політехнічної академії.

Валентина Голубєва в клубі «Що? Де? Коли?»

У клуб «знавців» Валентина Голубєва потрапила далеко не дівчинкою, а вже сформованим людиною, зі своїми усталеними поглядами на життя і значним запасом знань. Якщо вірити гуляє по всесвітній павутині версії, в клуб Валентину привела …любов. Але любов не стільки до самої гри, а романтичне почуття до одного з гравців.

Валентина Голубєва - унікальний гравець в клубі знавців. Вона викладає у вузі

Пройшовши жорсткий відбір у 1982 році, Валентина дебютувала в грі, а вже через 3 роки стала капітаном команди. Лідерські властивості, закладені в Голубєвої природою, розкрилися в цій грі з найяскравішою боку. Тут вже Валентина, на відміну від дитячої пісочниці, сама підбирала гравців у команду.

«Знавець» вважає, що у кожного капітана команди інтелектуалів є своя методика створення оптимального внутрикомандного взаємодії. Є і в неї свої секрети. Одним з них Голубєва розповіла в розмові з журналістами: «Якщо у мене немає необхідного контакту з ким-небудь з гравців моєї команди, я саджу його по праву руку від себе, щоб не бачити».

Жарт це чи ні, сказати важко, але зрозуміло одне — коефіцієнт перемог по відношенню до проведених ігор у Голубєвої — другий за всю історію клубу. За цим показником вона випереджає таких відомих знавців як Борис Бурда, Олексій Блінов, Максим Поташов і сам Олександр Друзь.

Рекорди Валентини Голубєвої в клубі «Що? Де? Коли?»

Голубєвої належать кілька рекордів клубу «Що? Де? Коли?» Створена її майже 30 років тому чисто жіноча команда до сьогоднішнього дня залишається єдиною в елітарному інтелектуальному клубі. Серед прекрасної половини «знавців» тільки їй і Єлизаветі Овдєєнко вдалося стати володарками двох «Кришталевих сов». Причому Валентина обидві сови завоювала в один рік – влітку і восени 2003 року.

Валентина Голубєва. З штучним розумом в майбутнє. Не менш ніж цими своїми рекордами Валентина пишається і тим, що саме вона ввела в клубі моду на вечірні сукні з декольте. З притаманним їй гумором Голубєва розповідає, що до її «нововведення» жінкам заборонялося з’являтися в клубі навіть в одязі з короткими рукавами.

Телеоператори вважали, що жіночі руки інтелектуалок повненькі. Так ось, як говорить сама Валентина, одного разу вона з’явилася на гру в такому відкритому платті, що було незрозуміло, як і на чому вона трималася, і почула наступний діалог. Продюсер Наталя Стеценко, звертаючись до оператора Олександру Фуксу, прошепотіла:

— Саша, дивись, Голубєва гола прийшла!

— Що, зовсім?

— Ну сам подивися, он, варто.

Фукс подивився і сказав: «Ну, нехай стоїть».

З тих пір завдяки Валентині, інтелектуалки отримали можливість демонструвати по TV не тільки свої глибокі пізнання…

Валентина Голубєва на шоу «Вишка» і «Форт Боярд»

Останню гру в клубі «Що? Де? Коли?» Валентина зіграла в 2005 році. Злі язики стверджували, що мовляв Голубєва знаходиться в тому віці, коли жінки намагаються уникати великих планів. Однак недоброзичливцям довелося прикусити язики після того, як в 2013 році колишній знавець взяла участь у двох шоу Першого каналу — «Вишка» і «Форт Боярд».

У шоу «Вишка» Валентина дійшла до четвертого етапу. Головним стимулом, подвигшим її на участь у спортивному проекті, було бажання надихнути інших жінок на незвичайні і відважні дії.

Незважаючи на те, що в проекті «Вишка» Валентина отримала серйозну травму плеча, вже через кілька місяців вона стала учасницею ще одного шоу «Форт Боярд». Лідерські та бійцівські якості Голубєвої проявилися і в цьому проекті.

Учасники шоу Вишка: Валентина Голубєва, учасник Беручи участь в конкурсі «Бочка смерті», Валентина, стоячи на ящику з порохом, дістала ключ. За умовами конкурсу, поки виконується завдання, горить гніт і ящики поетапно вибухають. Валентина не встигла вчасно дістати ключ і ящик вибухнув у неї під ногами. Конкурсантка невдало впала і вибила собі зуб, але продовжила виконання завдання. Врешті-решт її команда вийшла переможцем проекту!

Кар’єра Валентини Голубєвої

Десять років, починаючи з 1995 року, Голубєва керувала проектами Imageland PR, «Нікколо М» і An Affiliate of Edelman. Брала участь у російських виборчих компаніях всіх рівнів влади. Працювала директором консалтингової компанії Buro Akzent.

З 2004 року викладає спецкурс в МДІМВ.

У 2010-2012 роках проводила семінари та майстер класи для магістрів бізнес-адміністрування (МБА).

В даний час Валентина Голубєва є директором зі стратегії та розвитку Центру розвитку управлінських технологій.

Валентина Голубєва сьогодні

Навіть допитливі журналісти не володіють інформацією про особисте життя Валентини Голубєвої. Немає інформації та на просторах інтернету. Можна укласти, що Голубєва потайлива людина і нікого не допускає до особистих секретів.

Все, що вдалося дізнатися журналістам про пристрасті Валентини: вона любить шарпеев, захоплюється вітрильним спортом і віндсерфінгом. Багато часу приділяє подорожей і любить, коли в домі є багато смачної їжі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: