Ім’я: Валентина Бірюкова

Дата народження: 31 серпня 1984 р. (32 роки)

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Щур

Місце народження: р. Троїцьк, Московська обл.

Діяльність: співачка

Вага: 57 кг

Зріст: 168 см

Біографія Валентини Бірюкової

Ім’я Валентини Бірюкової вже не один раз звучало в музичних конкурсах, фестивалях та шоу. Ця виконавиця в 2014-му році з’явилася на Першому каналі в якості яскравої учасниці третього сезону музичного шоу «Голос».

Дитинство та родина Валентини Бірюкової

Валентина народилася в Московській області в місті Троїцьку. Її тато був військовим, тому сім’я часто змінювала місце проживання. Незабаром вони переїхали в місто Енгельс Саратовської області.

Тяга до музики у неї була з самого дитинства. Вона успішно закінчила музичну школу. Першою піснею, яку дівчинкою Валентина заспівала зі сцени називалася «Мама». Її в свій час виконувала Аніта Цой. Пережите вперше хвилювання при виступі запам’яталося молодої вокалістки на все життя. Саме тоді у неї з’явилося бажання стати співачкою, вона зрозуміла, що сцена – це її місце.

Валентина Бірюкова на шоу

Валентина відучилася в Саратовському училище мистецтв, де отримала диплом диригента. Це училище примітно тим, що тут так само вчилася Альона Апіна. Дівчинка мріяла про кар’єру співачки, і хотіла поступати в консерваторію, але її батько завжди хотів, щоб дочка пішла по його стопах і поступила на службу в поліцію.

Тому Валентина після закінчення загальноосвітньої школи отримала вищу юридичну освіту в престижному Вузі Саратова – юридичному інституті МВС (СЮЇ МВС). Закінчивши його, випускниця зрозуміла, що робота в органах – «не її». Бажання займатися музикою і творчістю ніколи не покидало талановиту дівчину. Будучи дипломованим юристом, вона прийняла рішення піти своєї мрії і вступила в обласне музичне училище міста Саратова. Там вона стала диригентом-хормейстером.

Перші пісні, Валентина Бірюкова в шоу «Народний артист»

Приїхавши в 2003-му році в Москву, Валентина опинилася серед учасників музичного конкурсу «Народний артист». Незважаючи на те, що великого досвіду виступів на сцені у дівчини не було, вона, хоч і не опинилася у числі переможців, зуміла показати себе виконавицею з чудовими вокальними даними і великим потенціалом.

Такий успіх зовсім недавно приїхала в столицю молодої співачки не залишився непоміченим. Її запросили в групу «Не питання» в якості вокалістки. На сьогоднішній день у Валентини є досвід виступів не тільки в групі, але і досвід сольних виступів.

Наприкінці 2011-го року Бірюкова взяла участь ще в одному музичному конкурсі, назва якого – «Браво Вірменія». Її виступ виявився більш ніж успішним. Конкурсантка за сукупністю набраних балів стала рекордсменкою і отримала Гран-Прі.

Валентина Бірюкова в шоу «Голос»

Можна сказати, що логічним продовженням музичної кар’єри талановитої співачки стала її участь в шоу, що проводиться Першим каналом – шоу «Голос». Не дивлячись на те, що на цей музичний конкурс виконавиця потрапила не з першої спроби, глядачі таки побачили її на Першому каналі під час «сліпих» прослуховувань. Валентина представила на суд глядачів і наставників пісню, яку успішно виконує Олена Ваєнга. Назва цієї композиції – «Шопен».

Валентина Бірюкова в шоу Голос потрапила в команду Олександра Градського

Звичайно, кожен з глядачів дав свою оцінку глибині виконання, голосу та іншими даними вокалістки. Тим не менш, троє з чотирьох наставників повернули свої крісла до конкурсантці в буквальному сенсі – з перших хвилин її виступу. Не повернулася тільки Пелагея. Треба зазначити, що саме до Пелагеї в команду мріяла потрапити Бірюкова. Коли ж крісло наставниці так і не повернулася до Валентини, вона зрозуміла, що вибирати доведеться з наставників-чоловіків. Так як часу і можливості порадитися з ким-небудь у неї не було, вона інтуїтивно обрала Олександра Градського. Навіть собі після прослуховування співачка не змогла пояснити, на чому ґрунтується її вибір. Вона так розгубилася від підвищеного до неї уваги журі, що довго не могла прийти в себе.

Наступним етапом шоу був конкурс поєдинків. На ньому Валентині довелося змагатися з Олександром Бичевым. Співачка виконала пісню «Балада про матір». За словами конкурсантки, на перемогу вона не сподівалася, так як вважала, що наставник залишить її, а Бічева. Тим не менш, в шоу залишилася саме Валентина. Після поєдинку головним бажанням вокалістки було прагнення не розчарувати свого наставника, не дати йому пошкодувати про зроблений вибір.

На етапі нокаутів у виконавиці знову виникло передчуття, що Олександр Градський не залишить її в шоу. Вона зуміла впоратися з надмірним хвилюванням, вийшла на сцену з бажанням отримувати задоволення від участі у конкурсі. У трійку з Валентиною потрапила Катерина Шемякіна і Олександра Воробйова. За час конкурсу всі вони стали справжніми подругами, опинитися в одній трійці їм хотілося найменше. І все ж конкурс є конкурс, правила його треба виконувати. Цей тур знову не став для конкурсантки останнім. Вона успішно пройшла його і далі стала чекати результатів глядацького голосування.

Співачка Валентина Бірюкова заміжня, її чоловік непублічна людина

Безумовно, для подальшої творчості, виступів на сцені, постановці голосу і так далі, участь у популярному музичному шоу дало Бірюкової безцінний досвід. Вона зуміє застосувати його так, що глядачі ще не раз побачать талановиту співачку і зможуть насолодитися її виступами.

Особисте життя Валентини Бірюкової

Валентина Бірюкова заміжня. Її чоловіка звати Гір. Разом вони вже вісім років. Ці відносини співачка вважає ідеальними. На її думку формула сімейного щастя полягає виключно в любові.

Підтримати Бірюкову на проект приїхала ціла команда, що складається з близьких друзів і родичів. Серед них був, звичайно ж, коханий чоловік співачки, її сестра з чоловіком і викладач Валентини по вокалу.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: