Ім’я: Валентин Юдашкін

Дата народження: 14 жовтня 1963 р. (53 роки)

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: п. Баковка, Московська обл.

Діяльність: художник-модельєр, народний художник Росії

Вага: 65 кг

Зріст: 156 см

Біографія Валентина Юдашкіна

Хоча багато хто вважає, що без Юдашкіна не обходиться жодне «топове» подія, сам він світських раутів не любить. Намагається бувати тільки у друзів, причому в найбільш значні моменти їх життя. Що стосується відпочинку, його він воліє «скуштувати» суто в «цивілізованих» місцях з хорошою кухнею і атмосферою спокою і затишку. Така він людина, що віддає перевагу всім «принад» сучасного життя – суто домашню обстановку і комфорт.

Дитинство і перші «університети» Валентина Юдашкіна

Валентин Юдашкін народився 14 жовтня 1963 року в невеликому підмосковному селищі Баковка. Пристрасть до не зовсім чоловічому заняття — моделювання одягу, проявилася у нього ще в шкільні роки. У ранньому дитинстві у нього виявився талант до малювання, якому він віддавав перевагу будь-які інші заняття. А потім почав малював свої перші ескізи «моделей». Цьому новому захопленню він присвячував дні і ночі, настільки майбутній кутюр’є видався захоплюючим цей творчий процес.

Ф. Кіркоров, Ст. Юдашкін, Money-money Створене «творіння» на папері потім він втілював в життя. Скільки він у ці роки зробив викрійок, не скаже і він сам. Шив багато з того, що було під рукою — для друзів, для рідних і для себе. Після здачі шкільних випускних випробувань для Юдашкіна не стояв болісний вибір — куди піти вчитися. Але треба сказати, що новина про його остаточне рішення – присвятити себе професії модельєра, неабияк засмутила батька з матір’ю, які вважали, що їх син міг би вибрати професію більш чоловічу. Але перечити синові вони не стали, поважаючи його вердикт.

Так в 1981 році Валентин став студентом Московського індустріального технікуму на факультеті моделювання. Його ні скільки не зупинив той факт, що його курс «Дизайн моди» на 99,9 відсотків складали одні дівчата. У зв’язку з армійським закликом, довелося через рік на час залишити улюблену навчання. Але під час армійської служби майбутній модельєр намагався не втрачати дорогоцінного часу. Він подумки обдумував нові плани і зароджуються ідеї, яким судилося втілитися відразу після повернення в навчальний заклад.

Переддипломна практика Валентина пройшла в Московському Будинку моди. 1986 рік ознаменувався блискучим захистом двох дипломних робіт за темами «Макіяж та декоративна косметика» та «Історія костюма». Валентин заслужено отримав «червоний» диплом.

Початок кар’єри Валентина Юдашкіна

Розподілився Валентин старшим художником в бюро при Міністерстві побутового обслуговування РРФСР. Тоді не існувало чіткої межі між модельєрами, стилістами або візажистами, тому йому доводилося виступати у всіх іпостасях. Він повністю віддавався роботі, нерідко цілодобово безперервно. Так сталося, що вже з перших професійних кроків Юдашкін став повпредом російської індустрії моди за кордоном. Він особисто створював ескізи до екіпіровки збірної СРСР з перукарського мистецтва, брала участь у міжнародних змаганнях

Валентин Юдашкін - фахівець широкого профілю

Сама його перша в житті самостійна колекція одягу — костюми російських збірників, які брали участь у конкурсі зачісок і сучасного макіяжу в польській Познані. Цікавий факт — до подібного європейського чемпіонату в Будапешті Юдашкін готував до виступу команду вже в якості старшого тренера. А паралельно до цих «громадським навантаженням» він працював над моделями і «для себе». Підсумком такої роботи став у 1986 році московський показ колекції модельєра 20 моделей з льону в рамках фотовиставки, з успіхом прийнятої фахівцями.

Перші визнання його як модельєра

Юдашкіну хотілося повністю займатися самостійної роботи для реалізації накопичених ідей. У 1987 році плодом роботи дизайнера в московському кооперативі-ательє стає показ першої власної колекції, що увібрала в себе 150 моделей, в Концертному залі московської готелю «Орлятко». Так ім’я Валентина Юдашкіна стало відомим всій країні, а головна складова тієї колекції – сукні, стало з того часу об’єктом його творчості, яке розпочало свою власну тріумфальну життя в світі моди.

У 1988 році 25-річний кутюр’є відкрив фірму «Vali-Мода» при Союзтеатре. На нього звернули увагу корифеї французької моди, запросивши молодого росіянина в Париж. Приїхавши у Францію з країни постійних дефіцитів, він був вражений асортиментом тканин всіляких видів і забарвлень. Та поїздка для Валентина стала відправною точкою для багатьох професійних «відкриттів». Він повернувся звідти з твердим бажанням показати і довести всім, що Росія може і буде частиною світової індустрії моди.

Військова форма від Юдашкіна викликала хвилю скандалів

Тріумфальна хода Валентина Юдашкіна

Справжній успіх до Валентину Юдашкіну прийшов у 1991 році з колекцією «Фаберже», продемонстрованої в рамках Тижня Високої моди в Парижі. Він отримав всесвітню широку популярність. Справжній фурор у публіки справили сукні в стилі знаменитих яєць Фаберже, одне з яких пізніше «перекочувало» в Лувр.

Валентин Юдашкін — єдиний за всю історію російської моди кутюр’є, який був прийнятий в 1996 році в саму «Мекку» моди — Синдикату Високої моди Парижа в статусі Члена-кореспондента, що дало право його дітищу називатися Будинком моди (Couture).

У 1997 році відкрився перший його московський бутик одягу класу prêt-a-porte delux. Кількома роками потому бутік поповнили ювелірні вироби, окуляри і різні аксесуари.

У 2003 році відбулася в рамках Міжнародної книжкової ярмарки у Франкфурті презентація книги-альбому, присвячена п’ятнадцятиріччя творчих вишукувань дизайнера. У тому ж році відбулася персональна виставка Юдашкіна в Державному Історичному музеї на Червоній площі. Це унікальний захід, що увібрало в себе показ понад 200 костюмів prêt-a-porte і couture, створені модельєром в різні роки своєї кар’єри, стало знаковим у світі моди.

Юдашкін про скандал з військовою формою У 2005 році він отримав звання Народного художника Росії. У 2008 році Указом президента Росії за великий внесок у вітчизняну культуру і розвиток російської моди удостоєний Орденом Пошани. В лютому 2012 року був довіреною особою кандидата в президенти Росії Ст. Ст. Путіна.

Особисте життя Валентина Юдашкіна

Але, перш ніж світ дізнався «маестро Юдашкін», його життя було повне випробувань і труднощів, подолати які йому допомогла його дружина Марина. Вона завжди вірила в талант Валентина. Заради нього вона пожертвувала своєю кар’єрою перукаря-стиліста. Валентин, все життя безмірно цінує те, що вона присвятила йому своє життя, ні на хвилину не сумніваючись у ньому як талановитого модельєра. Хоча багато на перших порах і не виходило. Зараз вона працює в «сімейному» Будинку моди топ-менеджером.

За плечима більше двадцяти років спільного життя. Кожен з них не уявляє життя один без одного. Ці дві творчі людини і познайомилися на роботі. У них вже доросла дочка Галина, яка народилася 22 грудня 1990 року. Вона також творча людина – фотограф.

Валентин Юдашкін з дружиною Мариною і дочкою

На порозі ювілею

Сьогодні, на порозі свого п’ятдесятиріччя, Валентин Юдашкін є головним натхненником і дизайнером власної марки одягу — «Valentin Yudashkin». Це і одяг класу prêt-a-porte і couture, і аксесуари, і джинсовий одяг, ювелірні прикраси. Його «імперія» стрімко розвивається, виходять ексклюзивні лінії одягу. Тільки якість залишається незмінним, яка стала візитною карткою бренду «Valentin Yudashkin».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: